Corry bij café Baarends BEVELANDEN en THOLEN 25 Schoolplein openbaar toegankelijk Timmerman raakt gewond na instorting Camino in kerk blankenburgh Ringbrug maandag open voor verkeer De Ringbrug in Goes wordt maandag 14 april rond 16.00 uur weer opengesteld voor al het verkeer. De brug is vanaf 24 maart afgesloten geweest in verband met renovatiewerk zaamheden. Inmiddels is de klep van de brug geheel ver nieuwd en is er een nieuwe technische installatie aange bracht. Wethouder Loes Meeu- wisse opent de brug. Zangavond met Paasliederen in kerk In de hervormde kerk in Kat- tendijke wordt zondag vanaf 19.30 uur een zangavond gehou den. Er worden deze avond Paasliederen en liederen uit de 40-dagen tijd gezongen. Aan de bijeenkomst wordt mede werking verleend door Mar leen Dalebout (solozang), Christiaan Dalebout (piano) en Leen Marijs (orgel). Lentebal van dansclub in wijkgebouw Spinne Dansclub De Vriendschap uit Goes houdt zaterdag, morgen, een Lentebal in wijkgebouw De Spinne in Goes. De hele avond kan gedanst worden op klanken van de fox trot, rumba, Engelse wals, de chachacha enzovoorts. De mu ziek wordt verzorgd door een dj. De avond begint om 20.00 uur. Info via 0113-214226. Line-up benefiet Racoon uitgebreid Steady New Sounds en Jerusa van Lith zijn toegevoegd aan de line-up van het benefietfes tival van Racoon Friends for Jayden. Dat festival wordt 25 mei gehouden op de Grote Markt in Goes. Eerder werd be kend dat ook Guus Meeuwis, Nielson en Chef Special van de partij zijn. De opbrengst is be stemd voor onderzoek naar neuroblastoom kinderkanker. Kofferbakverkoop op eerste paasdag Op het terrein van SV Hein- kenszand wordt eerste paasdag een kofferbakverkoop gehou den. Particulieren die hun zol der en schuur eens willen leeg halen, worden uitgenodigd mee te doen. De bedoeling is dat zo een lange straat met 'winkeltjes' ontstaat. Vorig jaar waren er 800 bezoekers. Deel name kost geld. Criminele komedie door Kunstvrienden Toneelvereniging Kunstvrien den speelt zaterdag de crimine le komedie De Overval in De Vroone in Kapelle. Het stuk is geschreven door Dietmar Stei- mer. In mei voert toneelvereniging Kunstvrienden hetzelfde stuk ook nog op in Goes, Lewedorp en Nisse. In Kapelle begint de voorstelling om 20.00 uur. fondsenwerving. Het hele speel pleinproject bestaat uit negen deelprojecten. Behalve het plaat- sën van de speeltoestellen komt er onder meer ook nog een klim- heuvel met rioolbuis, een afsluit bare zandbak, allerlei beplanting en andersoortige kleurige aankle ding. Diverse partijen leveren bij dragen, ook staat er nog een spon sorloop en fancy fair op het pro gramma. Het vernieuwde schoolplein wordt op 10 juli geopend door wethouder Jo-Annes de Bat. kijk voor onze acties op Facebook GOES - Niet alleen leerlingen van 't Noorderlicht hebben straks pro fijt van het nieuwe schoolplein, maar ook andere kinderen. Goese schoolpleinen worden namelijk openbare, hoogwaardige speel- voorzieningen in de wijk, is het voornemen van burgemeester en wethouders. In de praktijk is het al zo dat schoolpleinen na school tijd worden gebruikt om te spe len, maar er zijn nu afspraken ge- DIRKSLAND - In Dirksland is don derdagochtend een 20-jarige tim merman van het Oosterlandse bouwbedrijf Boogert gewond ge raakt toen twee woningen aan de Honingeter instortten. De gewonde, een man uit Tholen, is met diverse botbreuken naar het ziekenhuis in Rotterdam over gebracht. Hij verkeert niet in le vensgevaar. Bouwbedrijf Boogert is in Dirks land bezig met de sloop van 27 nieuwbouwwoningen. De wonin gen zijn met te korte heipalen ge bouwd, waardoor sommige hui zen gingen verzakken. Sloop en herbouw bleken de beste optie. maakt met schoolbesturen over ta ken en verantwoordelijkheden voor bijvoorbeeld onderhoud van speeltoestellen. De gemeente is al (juridisch) aansprakelijk voor de schoolpleinen van de brede scho len, die eigendom zijn. Als het gaat om schade die na schooltijd wordt veroorzaakt, is het zo dat de gemeente verplicht is de op stal en inhoud van scholen te ver zekeren. ELLEWOUTSDIJK - Schilderijen van Marian Stokx die gewijd zijn aan de pelgrimsroute Camino de San tiago zijn morgen tussen 13.30 en 16.00 uur te zien in 't Kerkje van Ellesdiek in Ellewoutsdijk. Stokx is zelf present. Toegang is gratis. GOES - Corry Konings treedt mor genavond op in Café Baarends in Goes. Dat doet ze tijdens een fundraisingavond van de Lionsclub Goes/Borsele. De servi ceclub zamelt tijdens deze avond geld in waarmee de jaarlijkse Paar dendag voor verstandelijk gehan dicapten in Zeeland kan worden bekostigd. Deze dag wordt altijd de eerste zondag van januari ge houden en er doen - het zo'n drie honderd mensen aan mee. Kaarten voor de fundraising avond met Corry zijn voor 20 eu ro te koop bij Café Baarends. Meer informatie en kaartreserve- ring kan via 0113- 217117. VRIJDAG 11 APRIL 2014 door resocialisatie GOES KATTENDIJKE GOES GOES HEINKENSZAND KAPELLE Ex-gedetineerden Richard (links) en William aan het werk op het schoolplein van 't Noorderlicht in Goes. Op de achtergrond kijken de kleuters toe. foto Mechteld Jansen www.facebook.com/autoschadeteam 'deteam C: V/<o/y?<eSty/ Mortiere Boulevard 34,4336 RA Middelburg T: 0118 417 929 - E: info@blankenburghbv.nl www.biank8nburghbv.nl TapijtVinylLaminaat ParketGorcHjfMtt V.t'agi: In öetweena Zonwering Rails Roste •'Onilerhmi(IS'Tii|tl|lsn Projèéten BiCRVLtuT STEENBERGEN WOIPNAAN 1SDUK Vervaet Biervliet Vervaet Steenbergen Vervaet Van Weele Wolphaartsdijk info@vervaet.nl 0115-481710 0167-563800 0113-581751 X125 Edge X-tra maaidek Briggs Stratton V-Twin motor Standaard geïntegreerde bumper Van: £-345WJÜ (ind. BTW) Voor: 2999,00 (ind. BTW)* R47V Variabele rijsnelheid 47 cm maaibreedte Briggs Stratton ready startmotor Van: £-WW0(inci. BTW) Voor: 949,00 (incl. BTW)* Bel of kom langs voor een demonstratie en laat u overtuigen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57