Familieberichten (Ilensenlinq.nl üya/Jadaii 381 www.pzc.nl vrijdag 11 april 2014 Johanna Hendrika van Dijke-Matthijsse Jopie Paulus Geldof £9 Theodora Johanna Maria Antoinette Raaijmakers-van Grootei Thea Catharina Josina de Ridder-Slagboom -Ineke- MÉMÉiiliÉÉIÉlHÉ Het zo plotselinge overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en geliefde dochter heeft bij ons een enorme schok en een intens verdriet veroorzaakt; een verdriet dat nog dagelijks ons leven bepaalt. In de beleving daar van heeft het ons geholpen te merken dat er nog zoveel anderen zijn die om haar en ons geven. Wij zijn dankbaar voor zoveel getoond medeleven en zullen proberen in de geest van Jopie verder te leven. Marcel en Nicole Michiel Remco Ramon René Fay J.J. Matthijsse-Wandel Zonnemaire, april 2014 Tot onze droefheid heeft de Heere uit onze familiekring v eggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Pieternella Blok-de Wolf Weduwe van Cornelis Jacob Blok Goes: M.J. Blok 's-Gravenpolder: f. Blok T. Blok-de Koster Neven en nichten 9 april 2014 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons ere-lid, de heer M. Bruijnooge Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur en Leden van Postduivenver. O.W.T.B. Kapelle Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer K. (Cor) Dingemanse Cor was van 15 april 1966 tot aan zijn pensionering per 1 oktober 1994 werkzaam als' chauffeur bij de Stads reiniging. Hij heeft zich gedurende die lange periode altijd met betrokkenheid voor zijn werk ingezet. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie leden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. H.M. Bergmann, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris De laatste noot heeft nu geklonken- Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Paul in de leeftijd van 78 jaar. Marie Geldof - Tazelaar Kinderen en kleinkinderen 9 april 2014 Eduard Flipsepad 53,4491 GS Wissenkcrke De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 april om 11:00 uur in de Opstandingskerk aan de Voorstraat te Wissenkerke. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Zaal onder de Toren, naast de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Paul Geldof Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker de heer P. Geldof Paul was sinds zijn 13de jaar betrokken bij ons akkerbouw bedrijf wij zullen hem blijven herinneren als een fijne en sociaal mens en een goede vakman. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens familie Israël (Hofstede Prinsland) Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons ere-lid Paul Geldof Meer dan 60 jaar was hij een trouw en enthousiast muzikant (ba-sist) van' onze vereniging Tevens was hij secretaris gedurende 16 jaar en "koster" van ons clubgebouw. Paul was altijd aanwezig op de repetities en concerten. We zullen hem missen als trouwe supporter bij onze activiteiten. V ij wensen zijn vrouw, (klein) kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigenten en (ere)leden van muziekvereniging Apollo Wissenkerke Leven is [oslaten Langzaam ben je van ons weggegleden T.[[e dag een beetje meer, telkpns werdjou iets ontnomen, dat deed jou en ons zo zeer. Het is een gemis, een stille pijn nu is het tijd om te gaan. IIf heb het op mijn maniergedaan. Na een intens teven hebben wij afscheid genomen van ons moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Emanuel Petrus Maria Raaijmakers Mierlo, 11 januari 1928 t Vlissingen, 9 april 2014 Ivo en Karin Raaijmakers Mark Niels Caroline Raaijmakers Nicole Frank en Sterre Eric t en Brigitte Raaijmakers-Schreurs Simone en Kees Steüetee-Raaijmakers Krista en Roftóert Meindert Guido en Kiki Manouk Correspondentieadres Burgemeester Stemerdinglaan 32, 4388 AB Oost-Souburg De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 14 oprit om 11.3.0 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Eetcafé Pension "Duinlust", Dishoek 18 te Dishoek. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Het doet ons goed te weten dat er aan de andere kant op je wordt gewacht. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma weduwe, van Jaap de Ridder f Oost-Souburg, 8 april 2014 j 'ME Liesbeth en Ger Blom-de Ridder Koudekerke, 25 december 1938 ■■■j Leen en Miriam de Ridder-Bouma klein- en achterkleinkinderen Ome dank gaatuit naar de medewerkerf van j de Buurtzorg Oost-Souburg voor hun betrokkenheid èn liefdevolle verzorging. Correspondentieadres- Blom en De Ridder Uitvaartverzorging Familie De Ridder Pieter Louwersestraat .37 4388 EJ Oost-Souburg Wij zullen haar, leven herdenken op maandag 14 april om 13.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark (naast de kerk). -De crematie zal in stilte plaatsvinden.- kijk ook op I Bedroefd namen wij kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom. Ons medeleven gaat uit naar Marie, kinderen en kleinkinderen. Goes: Kees en Naatje (t) Goes: Jan en Marie (t) Wilhelminadorp: Rinus en Betsie Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38