Familieberichten üvarJadan fj) dlensenljnq.nl itwtJiêfeerifMéii 381 donderdag 10 april 2014 Suzanna Jobse - Louwerse mevrouw Elsa Noom-Crucke kijk ook op Voortdurend, zal ik bij U zijn In al mijn noden en mijn pijn, U al mijn liefde waardig schatten, U die mijn rechterhand omvatte. O God die nimmer mij verlaat, Uzult mij leiden door-Uw raad. En dan hiertoe door U bereid, Neemt U mij op in heerlijkheid. Ps. 73:9 De wens van onze lieve moeder is vervuld; bij Jezus te zijn Getrouwd geweest met Laurens Jobse Vrouwenpolder, 31 mei 1930 t Veere, 8 april 2014 Oirschot: Adriana en Leo Parren - Jobse Susanne en Dick Laurens en Jonna, Tilde Arnoud Aagtekerke: Corry en Sam Moens - Jobse Rutger en Andrea, Stan Florien en Peter, Ruub Jelle en Michelle Goes: Leen en Sjoukje Jobse - Schriemer Laurens Peter Nynke Jelmer Axel: Jolanda en Dieter Wolff - Jobse Mirjam Daniël Ede: Laurens en Linda Jobse - Derksen Ryan en Bertine Myron Bryce Kloetinge: Paulina en Jos de Vries - Jobse Jorick Suzanna Elise Charlotte Wij zijn dankbaar voor de liefde en de zorg die ma tijdens haar verblijf in "Nieuw Sandenburgh" heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Aagtekerkseweg 14363 RA Aagtekerke De begrafenis is in besloten kring. De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, is maandag 14 april om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Enige algemene Kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de Redoute", is overleden weduwe van Johannes Noom 15-03-1916 Sas van Gent f 06-04-2014 Temeuzen Sas van Gent: Vivian en Robert de la Ruelle-Allonsius Waimes Thirimont (B): Peter Moojen en Peter Slaats Sas van Gent, 10 april 2014. Corr.adres: Parklaan 2,4551 EW Sas van Gent De crematie heeft reeds in alle stilte plaatsgevonden te Terneuzen. Jozina Janna Ketting-de Zeeuw sinds 1991 weduwe van Pauius Ketting Ik ben verheugd, omdat mij werd gezegd: 'Wij gaan naar het huis van de Heer. Psalm 122 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid en liefde, is na gesterkt te zijn door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze dierbare medezuster Zuster dementia Emma Angelina Vink Geboren te Stoppeldijk, 6 februari 1921 Ingetreden, 8 mei 1943 Geprofest, 25 november 1944 Overleden te Bergen op Zoom7 april 2014 Namens de familie en medezusters De heer E. Boerhout Voorzitter bestuur Kloosterverzorgingshuis St. Catharinaplein 25 4611 TV Bergen op Zoom De Eucharistieviering zal plaatsvinden op zaterdag 12 april om 10.30 uur in de kapel van Zorgcentrum St. Catharina, St. Catharinaplein 25 te Bergen op Zoom, waarna de begrafenis volgt op de R.K. Begraafplaats te Bergen op Zoom, ingang Holleweg. Voor de dienst is er in de kapel gelegenheid tot afscheid nemen van onze medezuster. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een periode van ziekte en afnemende krachten is onze zwager en oom Cor Dingemanse echtgenoot van onze zus en tante Sjaan Dingemanse-Flipse overleden. Middelburg: Jo en Chiel Westkapelle: Corrie en Huib Koudekerke: Jannie en Piet Neven en nichten 8 april 2014 Johan Albregtse Enige en algemene kennisgeving. Een mens ging dood, dat hoort bij het leven. Dat weet klein en groot. Het gebeurt...heel even. Maar wij moeten zeggen, ons Ma en oma is dood. En dat herinnert men zich het hele leven. Bedroefd geven wij kennis dat kalm is heengegaan mijn ma-tje, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder 28 oktober 1925 17 april 2014 Willem en Caroline Ketting-Waldack Martijn Tim en Job Marjolijn Stefanie Sofie Terneuzen: "Zorgcentrum Bachtendieke", Kamer 123 Correspondentieadres: Molenwalstraat 87 9032 Wondelgem (B) Volgens haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. 1 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bedroefd nemen we afscheid van onze schoonbroer en oom Voorgoed uit ons midden Maar niet uit ons hart Jopie en Piet Harry en Ria Yvonne en Leo Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 78