s 1 Familieberichten nieflsenlinq.nl 381 donderdag 10 april 2014 Suzanna Jobse - Louwerse Jakomina den Boer-Boot A Voortdurend zal ik bij U zijn In al mijn noden en mijn pijn, U al mijn liefde waardig schatten, U die mijn rechterhand omvatte. O God die nimmer mij verlaat, U zult mij leiden door Uw raad. En dan hiertoe door U bereid, Neemt U mij op in heerlijkheid. Ps. 73:9 De wens van onze lieve moeder is vervuld; bij Jezus te zijn Getrouwd geweest met Laurens Jobse Vrouwenpolder, 31 mei 1930 t Veere, 8 april 2014 Oirschot: Adriana en Leo Parren - Jobse Susanne en Dick Laurens en Jonna, Tilde Arnoud Aagtekerke: Corry en Sam Moens - Jobse Rutger en Andrea, Stan Florien en Peter, Ruub Jelle en Michelle Goes: Leen en Sjoukje Jobse - Schriemer Laurens Peter Nynke Jelmer Axel: Jolanda en Dieter Wolff - Jobse Mirjam Daniël Ede: Laurens en Linda Jobse - Derksen Ryan en Bertine Myron Bryce Kloetinge: Paulina en Jos de Vries - Jobse Jorick Suzanna Elise Charlotte Wij zijn dankbaar voor de liefde en de zorg die ma tijdens haar verblijf in "Nieuw Sandenburgh" heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Aagtekerkseweg 14363 RA Aagtekerke De begrafenis is in besloten kring. De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, is maandag 14 april om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Op 8 april is ons voorgegaan, onze zus en schoonzus en tante Suus Jobse-Louwerse Pau Louwerse (in herinnering) Corrie Vos-Louwerse Piet Vos (in herinnering) Piet Louwerse (in herinnering) Ina Louwerse-Harpe (in herinnering) Jo Louwerse (in herinnering) Johanna Louwerse-Harpe Chris Louwerse Neven en nichten Vrouwenpolder, 08-04-'14 Verdrietig zijn we om het overlijden van onze schoonzuster en tante Suus Jobse-Louwerse P. den Hollander-Jobse J. den Hollander (in herinnering) A.G. de Broekert-Jobse A.J. de Broekert (in herinnering) G. de Korte-Jobse kW. de Korte Neven en nichten Oostkapelle, 8 april 2014 /x I En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma gehuwd geweest met Marinus den Boer f 2007 in de leeftijd van 90 jaar. Corry in liefdevolle herinnering Sjaak en Nelly Bras Leo en Ria Jacomine en Henri, Evi Marja Maaike en Michel Arno en Janneke Pauline en Ton Jenny en Bram Rick en Amber Mare Nel en Jan-Piet Eva Simon Annet 8 april 2014 Vroonstraat 19 4321AE Kerkwerve De herdenkingsdienst, die geleid wordt door ds. R.H. Stutvoet, zal maandag 14 april om 11.00 uur gehouden worden in de kerk van de Prot. gemeente te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "'t Kerkerf". Barthelomeus Johannes Kokké -Bart in de leeftijd van 80 jaar f Theo Scheele Bart Kokké Mattheus Jacobus Scheele kijk ook op En ik hoorde een luide stem van de troon zeggen: Zie, de tent van God is bij de mensen en Hij zal bij hen wonen, en zij zullen zijn volken zijn en God zelf zal bij hen zijn, en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen en de dood zal niet meer zijn, noch rouw, noch geklaag, noch moeite zal er meer zijn, want de eerste dingen zijn voorbijgegaan. (Op. 21:3,4) Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen Voor het diepste geluk schieten woorden tekort Wij zijn met het diepste verlangen verlegen Waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en super-opa Cobie Kokké-Leijnse Johan en Anja Sander en Annelies Dani Kirstin Henk en Marlies Manon en René Milan, Ryan Vlissingen, 8 april 2014 Vredehoflaan 570, 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem op zaterdag 12 april om 13.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te in de condoleanceruimte van het crematorium. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Verpleeghuis Ter Reede", voor de goede verzorging. Geen bloemen. Ik heb mijn opa niet verloren Daarvoor gaf hij mij te veel Wat hij mij zei, dat blijf ik horen Van wat ik ben is hij mijn deel Ik kom hem overal tegen In wat ik doe, in wat ik laat Hij was en blijft voor mij een waarvan het spoor steeds verder Manon, René, Milan, Ryan, Sander, Annelies, Dani, Kirstin Wij houden en goede herinnering aan Theo was voor het Scoutcentrum één van de mannen van het eerste uur. Hij toonde zich nog altijd betrokken bij ons kampeerterrein. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Scoutcentrum Zeeland Veere, 9 april 2014 Niemand weet hoeveel je hebt geleden, velen weten hoeveel je hebt gestreden. Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom F. Leijnse t N. Leijnse - Nederhand T. Kerkhove H. Kerkhove - Leijnse Neven en nichten Middelburg, 8 april 2014 De vader van onze lieve vriendin Hannie Scheele is overleden. Wij wensen haar en familie veel sterkte. Fam. van Gelder Fam. de Bree

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38