is -m IDensenlinq.nl Familieberichten I 7 - Diepbedroefd delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde en zorgzame moeder, onze lieve en meelevende oma en over-oma. Pieternella Blok - de Wolf sinds 6 december 2003 weduwe van Cornelis Jacob Blok in de leeftijd van 87 jaar. Kwadendamme: Toos Aarnoutse - Blok Karei Aarnoutse Arco 's-Gravenpolder: Annie Klijn - Blok Martin Klijn Anne-Marie en Rick, Annique, Brent René Els Bas en Willeke Kruiningen: Ria Lokerse - Blok Ko Lokerse Dies Ellie en Arjan Kees en Lianne, Wilco August Marco Tonia Adriaan Gert 9 april 2014 Zorgcentrum Eben-Haëzer, Middelburg Correspondentieadres: Groenewegje 3, 4434 RG Kwadendamme Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 11 april van 19.00 - 20.00 uur in de zaal van de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst voor de familie en belangstellenden zal worden gehouden op D.V. zaterdag 12 april om 10.00 uur in de Elimkerk, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar allen die moeder hebben verzorgd. Pieternella Blok-de Wolf 9 april 2014 Marinus Bruijnooge 9-4-1913 - Kapelle - 5-4-2014 Marinus (Broer) Bruijnooge Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Hélène Ferdinand in de leeftijd van 59 jaar. Hélène werkte op de afdeling Sales, locatie te Capelle a/d IJssel en heeft veel betekend voor de verkoop van de producten die bij Eastman Chemical in Middelburg worden gemaakt. Wij wensen haar man, zoon en familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Eastman Chemical Middelburg B.V. Home is the sailor, home from the sea, And the hunter home from the hill (R.L. Stevenson) Louis van Heulen fe was een man met een groot hart, een man van je woord en met goede smaak. De vele gezellige (after dinner) gesprekken zullen we missen! We wensen Margriet en familie heel veel sterkte toe. Restaurant "De Vissershaven" Bistro "SmallTalk", Vlissingen Ruud Miriam Verstegen Willem Hamer Stefanie Marti en medewerkers Vlissingen, 9 april 2014 ï/for/ie/'w Q)f/iaemcui$& ~Cor~ Na een periode van ziekte en afnemende krachten is onze zwager en oom Cor Dingemanse echtgenoot van onze zus en tante Sjaan Dingemanse-Flipse overleden. Middelburg: Jo en Chiel Westkapelle: Corrie en Huib Koudekerke: Jannie en Piet Neven en nichten 8 april 2014 kijk ook op donderdag 10 april 2014 37 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit de familiekring heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van Cornelis Blok De Heere sterke onze neven en nichten met hun kinderen in dit smartelijk verlies. Goes, Jac. de Wolf 's-Gravenpolder, W. de Wolf-Verschuure Goes, Chr. Sturm Kruiningen, P. de Wolf A. de Wolf-Remijn Yerseke, L. de Wolf T.F. de Wolf-van Damme 's-Gravenpolder, J. de Wolf L. de Wolf-Louwerse Neven en nichten Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader gehuwd op 12 mei 1939 met Christina M. Glas C. M. Bruijnooge - Glas Jan en Corrie Piet en Arianne Janneke en Willem klein- en achterkleinkinderen C.D. Vereekestraat 45 4421 CC Kapelle Onze dank voor de attente verzorging Thuiszorg Cederhof en huisartsen dr. de Jong en dr. van der Wel De crematie heeft ingevolge de wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden. Van ons ging heen op de leeftijd van bijna 101 jaar onze zwager echtgenoot van C.M. Glas Kapelle: Marie Kaat - Glas en Piet Kaat (in herinnering) Rinus en Tannie Glas - v. d. Boer Piet en Jopie Glas - Franje Ps. 119:105 Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Na een arbeidzaam leven, waarin hij zijn liefde toonde op de manier die bij hem paste, en een kortstondig ziekbed is overleden 5 maart 1935 t 8 april 2014 Sjaan Dingemanse-Flipse Frans en Janneke Dingemanse-de Troije Ans Dingemanse Sjaco en Hanny Dingemanse-Gelijnse Marjan en Jan Coppoolse-Dingemanse Corné en Dini Dingemanse-Wagenaar Adrie en Heieen Dingemanse-Rouw Wim en Wilma Dingemanse-Jakobsen Michel en José Dingemanse-van de Velde Klein- en achterkleinkinderen Zwagermanweg 2 4364 SK Grijpskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 12 april om 1 1.00 uur in de Opstandingskerk, J. Catsstraat 7 te Grijpskerke. Voorafgaand is daar van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. overleden. fam. de Buck fam. Maris fam. Poppe Na een zeer arbeidzaam leven is onze trouwe en oersterke buurman 5^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37