Luctor'88 ziet problemen groeien 6 Halsteren beëindigt ongeslagen reeks fTwTl*T^TM x I SPORT 37 mm Liverpool dankzij strafschoppen weer aan kop ria' W' "-'(rv' I m fffiwÊÊË- SÉ i SP 1 I Sg^ op aangeven van de aanvoerder, de bal binnen. Als het trainer Willem den Bes ten al was gelukt om zijn spelers nog wat moed in te praten voor de resterende 45 minuten, dan bleef daar al gauw niet veel meer van over. In de 47e minuut was het wederom Constansia die zich zelf in een kansrijke positie bracht. Zijn schot werd nog ge keerd, maar De Bonte was attent en zette de 3-0 op het scorebord. Het vierde doelpunt werd nog door Constansia zelf gemaakt. Hij omzeilde de buitenspelval en oog in oog met doelman Edgar Leer dam haalde hij dit keer zelf de trekker over. Niet veel later zag hij vanuit de dug-out hoe zijn aanvalspartner op aangeven van Sinan Coban zijn derde van de middag mocht maken. „Westlandia was alleen gevaarlijk uit corners, omdat ze daar alle maal 3.10 meter lang zijn", deed Constansia wat lacherig over de tegenstanders. Toch produceer den de Naaldwijkers nog twee doelpunten en niet eens uit een hoekschop. Jeroen Spruijt faalde voor open doel niet toen de bal te rugkwam van de lat en schoot de 3-1 binnen, invaller Danny de Jel legde in de 89e minuut een vrije trap in de verre hoek en zorgde daarmee voor de eindstand. Omdat RKAW en Hollandia wonnen en Dosko en Nieuwen- hoorn gelijkspeelden zijn de ver schillen onderin nu kleiner ge worden. De ploegen kruipen naar elkaar toe en één misstap kan do delijk zijn. Van een lek dat nu bo ven is, is nog geen sprake, want Goes liet al eerder zien dat het ho ge pieken te vaak afwisselt met diepe dalen. Toch heeft Constan sia veel vertrouwen in de komen de wedstrijden tegen EDO, VOC, Boshuizen en De Dijk. „Dat zijn dus twaalf punten", rekende Con stansia even hardop voor. „Dan wil ik wel eens zien of de ploegen boven ons alles winnen. Ik denk het niet." LONDEN - Liverpool heeft zich gis teren weer aan kop genesteld in de Engelse Premier League. De 'Reds' wonnen dankzij twee be nutte strafschoppen van Steven Gerrard met 2-1 bij West Ham United. Thssen beide doelpunten door zette Guy Demel de twee ploegen op gelijke hoogte. Liverpool loste Chelsea weer af aan kop. Die ploeg won zaterdag al met 3-0 van Stoke City. In de stand heeft Chelsea nu een achter stand van twee punten op Liver pool. Mohamed Salah, Frank Lam- pard en Willian maakten de doel punten op Stamford Bridge. Ook Manchester City doet nog volop mee in de strijd om de titel. De miljoenenformatie heeft welis waar vier punten achterstand op Liverpool, maar wel nog twee duels tegoed. City won zaterdag met 4-1 van Southampton. HW'24-Aardenburg 4-0: HW'24 was een maatje te groot voor Aardenburg. De thuisploeg kreeg tal van mogelijkheden, maar kwam pas in de tweede helft op stoom. Al na twee minu ten kwamen de Hulstenaren op voorsprong. Spits Michal Szcza- winski zette zijn naam op het sco reformulier. Na de pauze vonden Jari Vyaene, Niek Luime en Bas van Acker het net. Vyaene raakte ook nog een keer de paal. Aardenburg kwam niet verder dan een aantal spaarza me kansjes. Luctor'88-Hontenisse 0-1: Honte nisse vocht voor zijn laatste kans in de derde klasse. En met resul taat. In een regelrecht degradatie duel werd Luctor'88 verslagen. De Bevelanders konden goede zaken doen in de strijd om lijfsbehoud, maar zien de degradatiezorgen nu toenemen. De thuisploeg kreeg op een slecht bespeelbare grasmat tal van kansen om de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar slaagde daar niet in. Hontenisse bleek uiterst effectief. De eerste de beste mogelijkheid werd benut door Gert-Jan van den Dries. Met een schuiver van buiten het straf- schopgebied kwam Hontenisse in de 49e minuut op voorsprong. Het bleek de winnende treffer. Philippine-Victoria'03 1-0: Al na twee minuten kwam de thuis ploeg op voorsprong. Uit een voor zet van Dennis de Nooijer vond Maarten van Hecke het net. Toen de Philippine-storm na twintig minuten ging liggen, nam Victo- ria'03 het initiatief over. De bezoe kers kregen een aantal mogelijkhe den, maar de gelijkmaker bleef uit. In de 63e minuut kreeg Victo- ria'03 een strafschop. Deze werd op de paal geschoten. Uit de re bound schoot de strafschopne mer alsnog raak. De treffer werd echter terecht afgekeurd, omdat eerst een andere speler de bal ge raakt moet hebben als een bal te rugkomt van de paal. Verder werd er niet meer gescoord. Ricky Bos- ma kreeg zeven minuten voor tijd zijn tweede gele kaart en moest daardoor voortijdig de wedstrijd verlaten. Halsteren-Zeelandia Middelburg 5-1: Zeelandia Middelburg verloor leed voor het eerst in bijna drie maanden, maar qua veldspel de den de Middelburgers niet eens zo veel onder voor Halsteren. De ze koploper was alleen veel effec tiever dan de bezoekers. Tot vier maal toe sloeg Halsteren uit een counter toe. Voor de rust fungeer de Twan van Mechelen tweemaal als eindstation. Onmiddellijk na de hervatting sloeg Halsteren nog eens toe, via Thomas van der Spel. Nadat Rogier Veenstra de achterstand verkleind had tot 3-1, maakte Vincent Vervoort 4-1. Hal steren kon het zich daarna permit teren een groot aantal kansen (waaronder een strafschop) te missen, maar kort voor tijd zorg de Tiago da Silva alsnog voor 5-1. RCS-Madese Boys 2-4: RCS speel de volgens trainer Romeo van Aer de een van zijn betere wedstrij den van dit seizoen, leek ook lan ge tijd op weg naar een overwin ning, maar in de slotfase werd het van 2-1 uiteindelijk 2-4. Madese Boys kwam na een kwartier op 0-1 door een doelpunt van Den nis Marijnissen, maar op slag van rust zorgde Marlo Janisse voor 1-1. De gelijkmaker werd na een uur gevolgd door de 2-1 van André Sie- reveld. Hoewel Morad Bobouh en Geraldi Geerman daarna de 3-1 op hun schoen hadden, ging Madese Boys er met de winst vandoor. In het slotkwartier scoorde Dennis Marijnissen nog eens twee keer voordat Elroy Boonstoppel uit een strafschop voor 2-4 zorgde. Terneuzen-Unitas 1-1: De 1-1 (Ter- neuzens doelpunt van Erik-Jan Naudts) was een opsteker voor Terneuzen en de nieuwe trainer Ardian Lekaj. Diens maatregelen hebben echter tot verdeeldheid binnen de harde kern van vrijwil ligers geleid. Lekaj haalde direct na zijn benoeming Jozué Weever en zijn zoon Marciano bij de eer ste selectie. Beiden waren eerder dit seizoen door het bestuur van wege grove beledigingen discipli nair gestraft en niet langer in beeld. Het tweetal kreeg tegen Unitas een basisplaats. Talloze vrijwilligers ventileerden langs de lijn hun onbegrip. Ardian Le kaj zei niks met het commentaar te maken te hebben. „Ik ben als trainer aangesteld om punten te halen en word afgerekend op pres taties." RCS gaf in de tweede klasse in de slotfase een 2-1-voor- sprong tegen Madese Boys uit handen (2-4). MAANDAG 7 APRIL 2014 *üf - V» -* V W 1 \-* -4> - v^< -» - Goes-aanvoerder Jonathan Constansia (links) vecht een verbeten duel uit met zijn tegenstander van Westlandia. Constansia was betrokken bij vier van de vijf doelpunten van Goes, foto Johan van der Heijden door Len Wolters MIDDELBURG - De strijd tegen de gradatie ligt weer helemaal open in de derde klasse A van het zondag voetbal. Op bezoek bij Luctor'88 sleepte Hontenisse een 1 -0-over- winning uit het vuur. HW'24 be hield eenvoudig de koppositie. Aar denburg werd met 4-0 verslagen. Philippine was ternauwernood te sterk voor Victoria'03 (1-0). Luctor'88 heeft in de derde klasse na de win terstop slechts zes pun ten behaald uit negen wedstrijden. door Eddy van der Hooft MIDDELBURG - Na een serie van vijf overwinningen en twee gelijke spe len moest zondag-tweedeklasser Zeelandia Middelburg gisteren een nederlaag incasseren. Bij koploper Halsteren gingen de hoofdstedelin gen met 5-1 onderuit. RCS verloor eveneens. De ploeg van trainer Ro meo van Aerde had tegen Madese Boys lange tijd uitzicht op drie pun ten, maar kreeg in het slotkwartier nog drie treffers tegen. Van 2-1 werd het toen 2-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37