Schroevers pijnigt Arnemuiden MZVC moet na één seizoen al stap terugdoen SPORT 35 7 ting en ook nog eens zonder doel punten. Het werd ook voor de spelers een wedstrijd om snel te vergeten. Want vorm en bezieling ontbra ken tegen de degradatiekandidaat. Hoek ontsnapte een paar keer aan een achterstand en creëerde zelf bar weinig. De hoop dat het ver schil opnieuw in de slotminuten kon worden gemaakt was nergens op gebaseerd. Door de afwezig heid van aanvoerder Giovanni Sie- reveld (bovenbeenblessure) en Gert-Jan van Leiden (geschorst) had Kenny Verhoene wat moeten schuiven. Hoek speelde vervol gens een matige wedstrijd. „Ik denk dat het ook met de druk te maken had", zei Verhoene. „Vijf, zes jongens zaten er na afloop he lemaal doorheen. Dat heb ik nog niet vaak gezien. Als je onder spanning staat, kan dat energie vreten." Ondanks de matige verto ning kon de trainer een glimlach niet onderdrukken. „Zaterdag kunnen we uit bij Achilles Veen met een beetje geluk al kampioen worden. We zijn dicht bij de top klasse." Al was dat aan de sfeer niet te merken. Tholense Boys-Serooskerke 0-2: Serooskerke was op Thoolse bo dem de betere ploeg. Via Bas Rooze, die profiteerde van een fout van de doelman, - kwam Serooskerke na twaalf minuten al op 0-1. Vooral in de tweede helft kreeg ook Tholense Boys de nodi ge kansen, maar telkens weer stond het vizier niet op scherp. In de 87e minuut gooide Maikel Si- monse het duel in het slot. SSV'65-Dinteloord 0-6: Een ge flatteerde uitslag, want ook SSV65 kreeg de nodige kansen. Via ïorik Mijnhijmer (vierde en 23e minuut) stond Dinteloord al vroeg op een 2-0-voorsprong. SSV'65 kreeg daarna een penalty, maar Alex van Dongen zag zijn in zet gestopt worden door doelman Ariën Pietersma. Vlak na rust mis te Van Dongen nogmaals een gro te kans, waarna Mijnhijmer uit de daaropvolgende aanval voor de 0-3 zorgde. Via Wessel Verschu ren werd het 0-4 en ook Pieter van Est en Sven Damen deden een duit in het zakje. FC Dauwendaele-Bruse Boys 7-3: Dauwendaele leidde na zes tien minuten al met 4-0 door goals van Maarten van Vooren (31-0 en uit een strafschop 2-0), Peter van Gorsel en een eigen in zet van Domenique van den Ber ge. Mats Willemse scoorde uit een penalty tegen, maar via Van Vooren werd het voor rust nog 5-1. Van Gorsel tilde de stand in de tweede helft naar 6-1 en Ge rard Vogel maakte de 6-2. Luuk Eversdijk tekende voor de 7-2, waarna Van den Berge de tiende goal van de middag maakte. Duiveland-GPC Vlissingen 1-2: Na vier minuten kopte Davy van GeersdaeleGPC Vlissingen naar de 0-1. Duiveland kreeg daarna wat kansjes, maar moest toezien dat na een actie van Van Geersdae le op rechts Najim Boughmari vier minuten in de tweede helft voor 0-2 zorgde. Na een actie van Ronald Zwager liet Dennie le Comte in de 72e minuut nog wel de 1-2 aantekenen, maar dichter bij dan een inzet op de lat van Zwager kwamen de Oosterlan- ders niet meer. MZVC-Terneuzense Boys 1-1: Terneuzense Boys kreeg in de 43e minuut een strafschop, maar Mar- tijn van Ham schoot de bal over. Een kwartier na rust kwamen de bezoekers via Ruud Hoogesteger, die via de paal raak schoot, wel op 0-1. MZVC ging op jacht naar de gelijkmaker en vond die ook. Pa trick Joossens tekende met een lob over de doelman voor de 1-1. De Fendert-De Meeuwen 4-2: De Fendert begon uitstekend en verraste De Meeuwen. Hussein Yousef Moalim zette de ploeg op 1-0 en via Jeroen Beerendonk en Nick Krijnen kwam de fusieclub uit Fijnaart voor rust op 3-0. Co lin Schilperoord vergrootte de marge in de tweede helft naar vier treffers, waarna De Meeuwen nog wat terugdeed. Koen Francke zorgde voor de 4-1 en via Vincen- zo Lorello, die de 4-2 uit een straf schop, scoorde werd het leed voor de ploeg uit Zoutelande nog iets verzacht. Walcheren-Arnemuiden 2-1: Ar nemuiden had geen antwoord op de door Marco Schroevers (ex-Ar- nemuiden) bedachte tactiek. Bart Chermin zette Walcheren op 1-0. Vlak voor de pauze scoorde Basti- aan Grootjans uit een van de spaarzame aanvallen de 1-1. Na rust creëerde Arnemuiden nauwe lijks iets en een kwartier voor tijd stond Chermin op de juiste plaats na voorbereidend werk van Daryl Hollander en Steve Schalkwijk. Domburg-MZC'xi 1-2: Het venijn zat hem in de staart. MZC'11 kreeg gedurende het duel de meeste kansen, terwijl Domburg op de counter loerde. In de 85e mi nuut leidde dat via Chiel Maranus tot de 1-0. MZC'11 kreeg in de 90e minuut, na een fout op Martijn van Grunsven, een strafschop. Van Grunsven tekende twee mi nuten later zelf voor de 1-1. In de 95e minuut schoot Freek Torens- ma zijn ploeg naar de koppositie. Oostkapelle-Spui 4-0: In een rommelig duel was Arjen Patte- nier met drie treffers de grote man bij Oostkapelle. Kort voor rust opende hij de score en in de 70e minuut tikte hij de 2-0 bin nen. De zeventienjarige debutant Tim van Wuyckhuyse scoorde vijf minuten na zijn invalbeurt de 3-0. Pattenier stond daarna bij de tweede paal alweer op de goede plek en maakte zo zijn derde goal. De Noormannen-Veere 2-1: Een minuut nadat een goal van Erwin Pouwelse werd afgekeurd, opende Mark Minderhoud voor De Noor mannen met een venijnig schot de score. Na een half uur strafte Robin de Rijke een fout bij de thuisploeg af: 1-1. Pas in de 90e minuut viel de winnende treffer. Linksback Theo van Alphen be zorgde zijn ploeg met een schot in de kruising de zege. DFS-Nieuwland 6-2: Dylan Ade laar scoorde drie keer voor DFS. Hij opende na twaalf minuten de score en door goals van Nuno An- drade Varela en weer Adelaar leid de DFS bij rust met 3-0. Na de pauze maakte Adelaar ook de 4-0. In de 74e minuut deed André Goedhart iets terug. Wouter van de Berge scoorde na een indivi duele actie de 5-1 en een eigen in zet van Lennert Padmos leidde tot de 5-2. Jeroen Grefkens bepaal- dee de eindstand op 6-2. VCK-Nieuwdorp 2-2: Ralf Kole zorgde na een kwartier voor 0-1 en in de 49e minuut leek Ruud la Grand de bezoekers op een veilige voorsprong te zetten. Een minuut na de 0-2 bracht Luc Martens de spanning echter terug. VCK streed met overgave en kwam via Henk Kesteloo aan de verdiende 2-2. FC Axel-Heinkenszand 5-0: Na één helft leidde de Axelse ploeg al met 3-0 door treffers van Urme ion Martis (1-0 en 3-0) en Maik de Wolf (een prachtige vrije trap). In de tweede helft voerden Dennis le Feber en Nick van de Velde de score op naar 5-0. MAANDAG 7 APRIL 2014 ontbreekt in Hoek door Klaas Verspoor Hoek-verdediger Fabian Wilson (links) duelleert aan de zijlijn met FC 's-Gravenzande-middenvelder Michiel van den Berg. foto Mark Neelemans door Klaas Verspoor MIDDELBURG - FC Dauwendaele won in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal met maar liefst 7-3 van Bruse Boys. Onderin werd de degradatie voor MZVC, on danks een 1-1-gelijkspel tegen Ter- neuzense Boys, een feit. Ook Duive- land en Tholense Boys verloren, waardoor ook hun positie zorgelijk blijft. MZVC won dit seizoen tot nu toe één keer en dat was tegen Tholen se Boys. Het werd in de uitwedstrijd 7-0. MIDDELBURG - MZC'11 loste in de derde klasse A van het zaterdag voetbal Arnemuiden af als koplo per. Arnemuiden leed bij Walche ren een 2-1-nederlaag. MZC'11 won met 2-1 bij Domburg, waar door de ploeg op de ranglijst nu één punt voorsprong heeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35