J Colofon (H mensenlinq.nl Familieberichten r^ru lil amifoberichten kijk ook op Willem Jansen van Rosendaal Jan de Puit Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging op afd. C in Ter Weel. te Krabbendijke, is overleden onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Adriana Sinke-Murre sinds 26 september 1989 weduwe van Jacob Sinke in de leeftijd van 90 jaar. Schore: Gerda en Sjaak Tholenaar-Sinke Patrick en Astrid, Bram Mark en Jolanda, Max Hansweert: Sonja en Jan de Poorter-Sinke Krabbendijke, 5 april 2014 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Boomdijk 3a 4417 BG Hansweert De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Yvonne Slingerland ..«BBPPNp* Yvonne Slingerland Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader, opa en overopa Adriaan Vermaire Adrie sinds 27 januari 2013 weduwnaar van Marina Kornelia Vermaire-Braam in de leeftijd van 90 jaar. Wemeldinge: Jan Vermaire Janet Vermaire-Versprille Ramon Robert en Marcia Marissa en Marco, Fayenna Yerseke: Els Rijk-Vermaire Albert Rijk Adriaan en Elise, Noortje Marie-José en Harko, Sarah, Hidde Martin Yerseke, 5 april 2014. Correspondentieadres: Grintweg 80 4401 NG Yerseke De crematieplechtigheid wordt donderdag 10 april om 9.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Buurtzorg voor de goede en liefdevolle verzorging. Lieve opi, Samen spelen, lezen of gewoon lekker gek doen. Bedankt voor alles! Sarah, Fayenna, Noortje en Hidde Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? A llïWffi flits# «IIS V. 0800 - 4444 000 maandag7 april 2014 2/ Plotseling niet meer in ons midden, onze vader, opa en overgroot-opa weduwnaar van Anna Koekkoek levenspartner van Gretha Verbunt t op de leeftijd van bijna 85 jaar. AxelSanneke en Wim Winanda en Richard - Morrison Wim en Merel Terneuzen Peter en Bep Mary - Samantha, Sander Dave en Annemiek -Jacco Axel, 4 april 2014 correspondentieadres: Hulsterseweg 23, 4571 RH Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 april om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze overbuurman Wij wensen Ella en de kinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Inge Balkenende Adrie en Elisabeth Henk en Annelies Vincent en Rose-mary Ad en Nelleke Anja en Verena Biezelinge, 3 april 2014 Wilskrachtig tot op het einde maar het lichaam was op. Je hebt er hard voor gevochten maar het was een ongelijke strijd. Met verdriet geef ik u hierbij kennis dat is overleden mijn levenspartner Amsterdam, 11 februari 1949 West-Souburg, 5 april 2014 Joep de Vrieze Lobbes Muis Mede namens: Familie de Vrieze Familie Van der Heijden-Slingerland Familie Slingerland Marina en familie Vrijburgstraat 25 4387 AG West-Souburg Wij nemen afscheid van Yvonne op woensdag 9 april om 15.00 uur tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze buurvrouw en lieve oppas van onze huisdieren is overleden Tjakko en Marjan Kruit Bachweg 2 4337 XD Middelburg Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www.hjobsa-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl I Uitvaart Informatie Hulplijn ~ti .iiiiiiil Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www. uitvaarti nformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27