Familieberichten O (Ilensenlinq.nl Elizabeth Blok-de Korte Willem Kesteloo ■HU Willem Jongman E. Blok - de Korte Lies Westdorp Liza Anthonetta Steijaert-de Kramer Johanna Maria Kauffmann-van Riet - Jo - Zantina van Overbeeke echtgenote van wijlen de heer johan Verduijn Mevrouw Verduijn-Van Overbeeke 26 maandag7 april 2014 kijk ook op Enige algemene kennisgeving Psalm 130 3 berijmd ^Bedroefd omdat we haar moeten missen delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere van ons is weggenomen onze lieve, altijd zorgzame en meelevende tante sinds 18 september 2003 weduwe van Willem Blok Koudekerke, 20 januari 1922 t Middelburg, 4 april'2014 Familie de Korte Familie Blok On^e dank gaat uit naar de zorgverleners van Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Willem Teellinckstraat 11 4335,CS Middelburg Op D.V. woensdag 9 april zal om 13.45 uur een bouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.15 tot 13.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Op Gods tijd en wijze is van onze weggenomen onze geliefde tante op de leeftijd van 92 jaar. Fam. J. Blok - Schrijver Fam. P. v. Eenennaam - Blok Fam. P. Blok - v.d. Ketterij Fam. A. Sturm - Blok Middelburg, 4 april 2014 Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze vader, broer en oom 11 mei 1941 f 5 april 2014 Alexander Kesteloo Thomas Kesteloo Nico Kesteloo Lenie Kesteloo Jan Kesteloo neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers en persoonlijk begeleidsters van "Emergis en "Maria-Oord" voor de liefdevolle verzorging. C' Correspondentieadres Sint Laurenslaan 6 4333 LH Middelburg 'l Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 april van 12.00 tot 12.20 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie wordt ^gehouden op donderdag 10 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot p- condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden verlost is, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame man, vader en pa Willem echtgenoot van *06-01 - 1931 Borssele f 04-04-2014 Temeuzen Sas van Gent: Lies Jongman-Westdorp Temeuzen: Aijaan Sas van Gent: Emma en Adrie Sas van Gent: Ria Viola, Remko Björn Temeuzen: Nanda en Stefan Temeuzen: Saskia en Dave Familie Jongman Familie Westdorp Sas van Gent, 5 april 2014. Rijsenburg 2, kmr 217. 4551 HT Pa zal, zoals hij dat zelf wenste, in stilte worden gecremeerd te Temeuzen. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 8 april om 18.30 uur in café "Reseda", Noordweststraat 11, te Sas van Gent, waarna we nog op hem toosten. Onze dank gaat uit naar het personeel van "de Redoute afd. B2 van de Honte, dokter v.d. Knaap voor de goede verzorging en Zorgboerderij Rozijn. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van weleer was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan." We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder en we konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. In de leeftijd van 101 jaar is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en over- overgrootmoeder weduwe van Hijpolite Steijaert Schoondijke, 22 februari 1913 Oostburg, 4 april 2014 Middelburg (B): Annie en Frits+ de Rijcke-Steijaert Mare en Corien Lorenzo, Tiarra Breskens: Emmie en Johan de Jaeger-Steijaert Willy en Mona Johnny en Ymke, Dani Dennis en Romy Jacqueline en Peter Sabine en Joeri, Tess Mare Zuidzande: Jacques en Marijke Steijaert-de Kramer Jeroen en Peggy Sigrid Myrthe Correspondentieadres: Dorpsplein 11, 4505 AR Zuidzande De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 10 april om 10.00 uur in de r.-k. kerk te Schoondijke. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren van 9.30 tot 9.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. t"Niet verdrietig zijn, ik heb een mooi leven gehad. Na een lang en zorgzaam leven is, na gesterkt te zijn door het Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Petrus Joseph Kauffmann in de leeftijd van 90 jaar. Anke en Jaap Geelhoed-Kauffmann Sunita Ritu Richard en Ilona Kauffmann-Oelen Nina en Sven Rosanne en Tigo Thom Ronald en Hilde Kauffmann-Schuurman Luc Rik Vlissingen, 3 april 2014 Correspondentieadres: A. Geelhoed-Kauffmann, Waverbancken 43, 3645 VR Vinkeveen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 april van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de uitvaartdienst gehouden worden in de aula van het uitvaartcentrum, waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij melden u het heengaan van mevrouw geboren te Goes op 27 juni 1924 en overleden in de residentie 'Sea flower Palace' te Knokke-Heist op 2 april 20f4, omringd met de beste zorgen. Hans Verduijn(f) André Verduijn Chariot Verduijn en Katrijn Lemaire Georges, Ellemijn en Rosalie Maxime Verduijn Pim Verduijn Guido Verduijn Gertien en Luc Van Landschoot-Verduijn Ricardo Van Landschoot Richelle Van Landschoot en vriend Sam Vergote haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Volgens de wil van de overledene heeft de afscheidsplechtigheid, gevolgd door de bijzetting op de begraafplaats van Breskens, plaats gehad in intieme kring. Correspondentieadres: Familie Verduijn Heideweg 4 4524 KM Sluis Nederland Wij namen kennis van het overlijden van Wij wensen Gertien, Luc, Ricardo en Richelle veel sterkte toe. Personeel Hair Body Beauty Sluis en Knokke pi. ai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26