.€200 PZC VALK VAKANTIES Unieke riviercruise 'Lekker naar Frankrijk'! 10-daagse riviercruise f gratis V» 10-daagse riviercruise per MS Switzerland II nu vanaf 799,- p.p. 1 KORTING P.P.! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen cruises Ik neem een proefabonnement op de PZC en kies: www.pzc.nl/abonneren Vertrekdatum: 25 mei Adviesprijs* Lezersprijs Emeralddek Voordeelhut €999,- €799,- Emeralddek Standaardhut €1099,- €899,- Rubydek Standaardhut Emeralddek Minisuite Rubydek Minisuite €1199,- €1299,- €1399,- €999,- €1099,- €1199,- Prijzen zijn p.p. o.b.v. een 2-persoonshut. Niet inbegrepen: reserveringskosten. 1-persoons hut toeslag: 35%, mogelijk bij standaardhut op Emerald en Rubydek. VERTROUWD,VERZORGD EN VOORDELIG Een unieke kans, deze luxe riviercruise met hoge korting en extra's! In Arnhem gaat u aan boord van het 4-sterren schip MS Switzerland II. Geniet van deze bijzondere reis op de Rijn, helemaal naar het Franse Straatsburg. Vanaf het zonnedek heeft u een goed uitzicht op het leven aan de oevers van deze machtige rivier. Aan boord zijn ontbijt, lunch en dinervan uitsteken de kwaliteit inbegrepen. Gratis excursie Nu ook inclusief een gratis excursie door de Franse Elzas incl. wijnproeverij! Speciaal bij deze lezersaanbieding kunt u het dran kenpakket boeken voor de helft van de prijs! In plaats van €135 voor alle drankjes aan boord, betaalt u 67,50 per persoon. Kortom, een compleet verzorgde reis was nog nooit eerder zo voordelig! MS Switzerland II**** Het MS Switzerland II is een luxe riviercruiseschip met een behaaglijk interieur dat u een warm welkom biedt. Het schip beschikt o.a. over 55 hutten, een restaurant, bar en salon. Het schip beschikt niet over een lift, het zonnedek en het restaurant zijn wel per traplift te bereiken. De compleet ingerichte hut ten zijn voorzien van badkamer en hebben een panoramaraam. Route: Arnhem - Düsseldorf - Andernach - Rüdesheim - Straatsburg - Worms - Koblenz - Keulen - Arnhem Inclusief: 9 overnachtingen aan boord van MS Switzerland II Verblijf in een door u gekozen luxe hut Volpension inclusief ontbijt, lunches en diners Welkomstcocktail Captain's Dinner Afternoon tea Live Entertainment Havengelden Gratis excursie door de Elzas incl. wijnproeverij Meer informatie en boeken Ga naar www.valkvakanties.nl/rc426 of bel met Van der Valk Vakanties: 0172 46 96 96. Lezersprijs is reeds in de reissom verwerkt, meld bij boeking van welk dagblad u lezer bent. sa h Ssl i Zowel het abonnement op het tijdschrift als-het proefabonnement op de PZC stopt automatisch. K'K vier gratis nummers Weekend O PR06APREM1 drie gratis nummers Royalty PR06APREM2 vier gratis nummers Vriendin K PR06APREM3 drie gratis nummers Santé PR06APREM4 Ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk (vul de datum in) Tussenvoegsel: Achternaam: m O v O Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Plaats: Telefoon (mobiel): (o.a. voor bezoracontrolel E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig toestemming €9,95 automatisch van mijn rekening af te schrijven. Bankrekening: Banknaam: Handtekening: Vul bovenstaande bon in, ga naarwww.pzc.nl/abonneren of bel 088-0139910. Wilt u een doorlopend abonnement op de PZC afsluiten? Kijk dan voor de voordeligste aanbieding op onze website. Stuur deze bon zonder postzegel naar: PZC, t.a.v. Afd. Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg Dit proefabonnement op de krant stopt automatisch. Ook de bezorgingvan het tijdschrift stopt na de 3 of 4 nummers, u hoeft daar niets voor te doen. Door verwerkingstijd zal het enkele weken duren voordat u uw eerste nummer van het tijdschrift thuis ontvangt. Deze aanbieding is geldig tot 31 mei 2014 en geldt alleen indien u de laatste 3 maanden geen betaald abonnement op de krant heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De uitgeverij gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en de website van de krant treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22