J
TELEVISIE 11
RTL7/
een
~w
I CANVAS
T
Maartens moestuin
Schrijver Maarten 't Hart neemt
de kijkers mee naar zijn tuin,
zijn eigen groentewinkel. Hij
toont hoe je groente teelt en
klaarmaakt. Vanavond: rode kool.
Nederland 2, 19.20 uur
Smeris
Wie is de mol? Dat vragen Theo
en Willem zich af omdat de
nieuwtjes op het bureau wel heel
snel uitlekken. Zou het die patser
van justitie kunnen zijn?
Suits
Mike, een totaal mislukte student,
komt in nieuwe serie door stom
toeval terecht bij topadvocaat Har
vey Specter. Die ziet wel wat in de
ze gladde scharrelaar en benoemt
Mike tot zijn persoonlijk assistent.
RTL 4, 21.25 uur
Het familiediner
Chantal ontdekte dat haar vader
de ring van haar overleden moe
der heeft verkocht. Bert van Leeu
wen heeft het weer druk met het
oplossen van deze familieruzie.
Nederland 1, 22.10 uur
MAANDAG 7 APRIL 2014
06:15 Car Tracks 07:00 Och
tend Fit 07:30 Tommy Tele
shopping 08:30,08:40,08:50
Voorbeurs 09:00,09:05,09:20,
09:25,09:40,09:45,10:00,
10:05,10:20,10:25,10:40,
10:45,11:00,11:05,11:20,
11:25,11:40,11:45,12:00,
12:05 Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40,12:45,
13:00,13:05,13:20,13:25,
13:40,13:45,14:00,14:05,
14:20,14:25,14:40,14:45,
15:00,15:05,15:15,15:20
Nieuws 15:30 Opening Wall
Street 15:35,15:40 Nieuws
15:50 Opening Wall Street
16:00,16:05,16:20,16:25,
16:40,16:45,17:00,17:05,
17:15,17:20,17:30,17:45
Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
08:05 Oggy en de kakkerlakken
08:12 Oggy en de kakkerlak
ken 08:19 Elias 08:30 De koala
broertjes 08:41 Wolleke 08:48
Musti 08:54 Boom Reds
09:00 Fien en Teun 09:07 Jo-
kie 09:12 TiTaToverfeest 09:27
Sprookjes van Klaas Vaak 09:38
Bibaboerderij 09:53 2 Kleine
Kleutertjes 10:00 Tommy Te
leshopping 15:02 Burgers' Zoo
en waarom 15:07 Ernst, Bobbie
en de rest 15:22 TiTaToverfeest
15:35 Sprookjes! 15:50 Jungle
club 16:02 De Daltons 16:10
De Daltons 16:20 Het myste
rie van... 16:50 Oggy en de kak
kerlakken 16:59 Burgers' Zoo
en waarom 17:05 Will Grace
17:35 Goede tijden, slechte tij
den
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Reality
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:50 Move that
Body 07:20 Born2Cook 07:55
Tommy Teleshopping 10:55
Astro TV 12:55 Tommy Tele
shopping 13:55 Born2Cook
14:25 My Kitchen Rules 15:30
Masterchef Nieuw-Zeeland
16:30 Everyday Gourmet with
Justine Schofield 17:00 Mas-
terChef Holland 17:55 My Kit
chen Rules
18:55 Masterchef Nieuw-Zee-
land, Culinair magazine
19:55 Bake My Day, Culinair ma
gazine
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaai van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:10 Kickin' It 16:25
Pair of Kings 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Lab Rats
17:35 Phineas and Ferb
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 According to Jim
18:55 According to Jim
19:20 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:25 Het Weer
13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 Zoo Austra
lië 14:40 II commissario Mon-
talbano 16:25 Jamie at Home
16:50 Clips 17:05 De topcol
lectievan... 17:35 Buren
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
09:00 Lentebeelden 10:20
Hill Street Blues 11:05 Lente-
beelden 12:30 Onderbreking
14:38 100" 14:41 Fans of Flan
ders 15:06 100" 15:08 Hoera
cultuur! 15:35 100" 15:37 De
Canvasconnectie 16:07 100"
16:10 Classic Albums 17:05
100" 17:07 Hill Street Blues
17:55 Gouden boekenuil 17:58
100"
18:00 Taxi, Comedy O
18:28100"
18:30 De Flandriens(h), Sport- ®2
documentaire
19:28100"
19:30 Sporza: GP Formule 1
Autosport
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Stepmom, Tragikomedie
20:30 MasterChef Holland, Cu
linair magazine
21:30 Grey's Anatomy, Dra-
20:10 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Swordfish, Actiefilm
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Witse, de keuze van...
(h), Misdaadserie
21:40 Café Corsari, Show
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Belga Sport (h), Sportdo-
cumentaire
21:35 Extra Time, Voetbal
22:00 De beste Nederlanders
in de Eredivisie, Sportpro
gramma
22:35 Voetbaliconen, Sportdo-
cumentaire
23:05 The Good Guys, Actie-
23:00 Sex and the City, Comedy
23:30 Dr. Phil, Praatprogramma
22:25 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
23:15 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
22:35 Face/Off, Actiefilm
22:25 Het Journaal
22:40 Marsman (h)
23:24 Keno
23:25 Het Weer
23:30 Dagelijkse kost
23:40 ledereen beroemd
22:30 Reyers politiek, Politiek
praatprogramma
23:10 Gouden boekenuil,
Kunst- of cultuurreportage
23:15 Breaking Bad, Dramaserie
00:00 Lxry tv, Life-stylemagazine
00:55 Sons of Anarchy, Dra
maserie
01:45 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:00 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
00:25 Love Bites, Dramaserie
01:15 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:10 Body of Proof (h), Mis
daadserie
01:05 Medium, Dramaserie
02:00 Astro TV, Magazine
02:30 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
01:20 Nachtclub Live, Show
04:20 Utopia, Muziekprogramma
00:05 journaallus, Nieuws in lus-
vorm
00:00 Dag, Dramaserie
00:25 Canvaslus, Nieuws in lus-
LEViSIE
Nederland 3, 20.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:07 Zeeuws
Goud 07:19 Trugkieke 07:29 Re-
gioned 07:49 Verzeeuwigd 07:53
Muziekclip 07:57 Zeeland in vogelv
lucht 08:00 Herhaling programmer
ing 07:00-07:57 09:00 Zeeland Nu
09:07 Zeeuws Goud 09:19 Trugkieke
09:29 Regioned 09:49 Verzeeuwigd
09:53 Muziekclip 09:57 Zeeland in
vogelvlucht 10:00 Zeeland Nu 10:07
Zeeuws Goud 10:19 Trugkieke 10:29
Herhaling programmering 09:29-
09:57 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 Editie 201418:38 Regioned
18:47 Verzeeuwigd 18:51 Muziekclip
18:55 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:55 20:00 Zeeland NU 20:23 Het
Weer 20:28 Editie 2014 20:38 Re
gioned 20:47 Verzeeuwigd 20:51
Muziekclip 20:55 Zeeland in vogelv
lucht 21:00 Herhaling programmer
ing 20:00-20:55 22:00 Zeeland NU
22:23 Het Weer 22:28 Editie 2014
22:38 Regioned 22:47 Verzeeuwigd
22:51 Muziekclip 22:55 Zeeland in
vogelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:28 Editie 2014 23:38
Regioned 23:47 Verzeeuwigd 23:51
Muziekclip 23:55 Zeeland in vogelv
lucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Don't Get Done, Get Dom
12:45 Saints and Scroungers 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News -
Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Perfection 16:00 Escape to the Coun
try 17:00 More Creatures Great and
Small 17:30 Flog It! 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:30 Bang Goes the The
ory 20:57 BBC News and Regional
News 21:00 EastEnders 21:30 Pano
rama: Don't Take My Car: Bailiffs Un
dercover 22:00 Treasure Hunters
23:00 BBC News 23:25 BBC Regional
News and Weather 23:35 The
Michael Mclntyre Chat Show 00:25
Late Kick Off 00:55 Live at the Apollo
01:40 Weatherview 01:45 BBC News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:05 Homes
Under the Hammer 08:05 Don't Get
Done, Get Dom 08:50 Saints and
Scroungers 09:20 Wanted Down Un
der 10:05 The Restaurant Man 11:05
Great British Railway Journeys 11:35
Click 12:00 BBC News 12:30 BBC
World News 13:00 Daily Politics
14:00 Instant Restaurant 14:45 Cash
in the Attic 15:15 Cagney Lacey
16:00 Programma nog niet gekend
17:15 The Great British Bake Off
18:15 Vintage Antiques Roadshow
19:00 Eggheads 19:30 Escape to the
Continent 20:30 Great British Menu
21:00 University Challenge 21:30
Mary Berry Cooks 22:00 Coffee Shop
Hotshots: Business Boomers 23:00
Rev 23:30 Newsnight 00:17 Weather
00:20 Louis Theroux's LA Stories
01:20 A Very British Renaissance
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Der
Winzerkönig 11:30 Panda, Gorilla St
Co. 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen St Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 GroRstadtrevier 19:45 Wissen
vor acht - Zukunft 19:50 Wetter vor
acht 19:55-Börse vor acht 20:00 Ta
gesschau 20:15 Vorsicht Mafia 21:00
Hart aber fair 22:15 Tagesthemen
22:45 Satire Gipfel 23:30 Wer seine
Kinder liebt, der züchtigt sie 00:15
Nachtmagazin 00:35 Polizeiruf 110
ZOF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO 5113 19:00 Heu
te 19:20 Wetter 19:25 Wiso 20:15
Das Gliick der Anderen 21:45 Heute-
journal 22:15 Die Insel 00:20 Heute
Nacht 00:35 TRUST. Wohltat 01:35
ZDF-History
WDR
08:20 Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Düsseldorf 09:45
Die Ermittler 10:15 Westpol 10:45
Aktuelle Stunde 11:05 Seehund,
Puma St Co. 11:55 Leopard, Seebar St
Co 12:45 WDR aktuell 13:00 Service-
zeit Reportage 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Mord ist ihr Hobby
15:00 Planet Wissen 16:00 WDR ak
tuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:15 Markencheck extra
21:00 Markt 21:45 WDR aktuell
22:00 Holle Kinderpsychiatrie - Ge-
walt und Missbrauch hinter Anstalts-
mauern 22:45 Sport inside 23:15
Mönch und Dionysos - Der Kompo-
nist Bernd Alois Zimmermann 00:15
Krömer - Late Night Show 01:00 Do-
mian
Discovery
09:00 Street Outlaws 09:50 Super
Yachts 10:40 How Do They Do It?
with Joep van Deudekom 11:30 Dy
namo: Top Ten Moments 12:20 Mag
ic of Science 13:10 James May's Man
Lab 14:00 How It's Made 14:50
Through the Wormhole with Morgan
Freeman 15:40 Auction Hunters
16:05 Outback T ruckers 16:55 South
Beach Classics 17:20 Texas Car Wars
18:10 How Do They Do It? with Joep
van Deudekom 19:05 Super Yachts
20:00 Backyard Oil 21:00 Gold Rush
22:00 Moonshiners 23:00 Alaska:
The Last Frontier 00:00 You Have
Been Warned 01:00 Dark Matters
01:55 Gold Rush
National Geographic
09:05 Yukon Gold 09:50 Living in
Space 10:40 Cosmos 11:30 The
Numbers Game 12:25 Monster Fish
13:20 Prospectors 14:15 Locked Up
Abroad 15:10 AirCrash Investigation
16:05 Inside the American Mob
17:00 Drugs Inc. 18:00 Car S.O.S
19:00 Yukon Gold 20:00 Apocalypse
21:00 Terror in the Skies 22:00 Air
Crash Investigation 23:00 Wicked
Tuna 23:55 Terror in the Skies 00:50
Air Crash Investigation 01:45 Wicked
Tuna
Animal Planet TLC
09:05 Shamwari: A Wild Life 10:00
Animal Precinct 10:55 Escape to
Chimp Eden 11:20 Steve Irwin's Wild
life Warriors 11:50 Animal Maternity
Ward 12:45 Swimming with Mon
sters: Steve Backshall 13:40
Shamwari: A Wild Life 14:30 My Cat
from Hell 15:30 The Animals' Guide
to Survival 16:25 From Pound Pups to
Dog Stars 17:00 Say Yes to the Dress
17:15 Sister Wives 18:05 Top Chef
19:00 I'm Pregnant and... 20:001
Found the Gown 20:30 Say Yes to the
Dress 21:00 My 600-Lb Life 22:00
TLC Doc 22:55 I Almost Got Away
With It 23:45 True CSI 00:35 Murder
Shift 01:25 My 600-Lb Life
TV5
08:40 Afrique presse 09:05 Flash Info
09:10 Epicerie fine 09:35 Garden Par
ty 10:00 Flash Info 10:05 En voyage
10:30 Nec plus ultraLa collection
10:55 Merci professeur 111:00 Flash
Info 11:05 Dans la peau d'unchef
11:45 Plus belle la vie 12:10 Flash Info
12:15 Les p'tits plats de Babette
12:40 L'Algérie a l'épreuve du pou-
voir, 1962-2012 13:40 Journal RTBF
14:10 Les colères de la mer 15:45
Dans la peau d'unchef 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
Info 17:05 Le point 17:55 Un livre un
jour 18:00 64', Ie monde en francais,
1 re partie 18:25 Le Journal de l'éco-
nomie 18:30 Boulevard du palais
20:05 Salles de spectacle 20:20 Le
Meilleur d'Acoustic 20:30 Journal
France 2 20:55 Sultan marathon des
sables 21:05 Alerte enfants disparus
22:45 Au coeur des pares nationaux
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
00:00 Trés bien, merci 01:40 ARTE
Reportage
Eurosport - j
09:45 EK in Tel Aviv (Israël) 10:15 The
Oxford and Cambridge Boat Race in
Londen (Groot-Brittannië) 11:00 Chi
na Open in Beijing (China) 13:00 EK
in Tel Aviv (Israël) 14:00 Ronde van
Vlaanderen (België) 15:30 Ronde van
het Baskenland (Spanje) 17:15 Watts
17:30 Eurogoals 18:30 EK in Tel Aviv
(Israël) 20:45 Watts 21:00 This Week
on World Wrestling Entertainment
21:30 Vintage Collection 22:30 Horse
Racing Time 23:00 Abu Dhabi Chal
lenge in Abu Dhabi (VAE) 23:20 EK in
Tel Aviv (Israël) 00:30 Eurogoals
MTV
10:00 3 From 1 11:00 Awkward
11:25 Awkward 11:50 Awkward
12:15 Awkward 12:40 Awkward
13:05 Made 13:55 Teen Mom 2
14:45 Beauty School Cop Outs -
Clean version 15:10 Beauty School
Cop Outs - Clean version 15:40 Cat
fish: The TV Show 16:30 Made 17:25
Awkward 17:50 Awkward 18:15 I
Used to be Fat 19:05 Teen Mom
20:00 Teen Mom 20:55 Snooki St
JWoww 21:20 Snooki St JWoww
21:45 Beauty School Cop Outs 22:35
GameKings 23:05 Geordie Shore
23:55 Ridiculousness 00:20 The Val-
leys 01:10 Ridiculousness 01:35 Ri
diculousness
CNN
09:30 News Special 10:00 World
Business Today 11:00 CNN News
room 11 :30 African Voices 12:00
BackStory 12:30 CNN NewsCenter
13:00 Fareed Zakaria GPS 14:00
News Stream 15:00 World Business
Today 16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 18:00 World Sport
18:30 African Voices 19:00 Interna-
tional Desk 20:00 Amanpour 20:30
CNN NewsCenter 21:00 Connect the
World with Becky Anderson 22:00
Quest Means Business 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport 00:00 Piers
Morgan Live 01:00 CNN Newsroom
Live from Hong Kong 01:30 World
Sport