J (Jl Hlefisenlinq.nl Familieberichten üysrJailan Mirjam Elisa Hamelijnck Mirjam Hamelijnck MIRJAM Mirjam Hamelijnck Mirjam Hamelijnck Benni Dobbelaar Maria De Boers Gerard van den Dries Jean-Pierre Moens v* w i» A- Willem Dekker Niek van Klaveren kijk ook op zaterdag 5 april 2014 53 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze mama, dochter, zus, schoonzus en tante Breskens, 31-10-1960 t Oostburg, 03-04-2014 Oostburg: Alex en Junior Breskens: Walter Hamelijnck Retranchement: Ingrid en Hans René en Julia And ré Sluis: Marco en Conny Alphonse en Sanne Stanny Richard Sophie en Roland Breskens: Eric Correspondentieadres: van Ostadestraat 2, 4501 KT Oostburg Volgens de wens van Mirjam is haar lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. In plaats van kaarten. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve Mirjam, mama van mijn zoon, onze kleinzoon, tante en vriendin, 31 oktober 1960 3 april 2014 Jack de Lijser André en Marie de Lijser Rinus de Lijser t Erik de Lijser t Sven, Isabelle en Erik Marianne en Jan Engelen-Gijs Een vriendin voor het leven Ja dat was jij Een vriendin door dik en dun Ja dat was jij Een vriendin tussen hoop en vrees Ja dat was jij.... Een vriertdin die haar laatste horde heeft genomen [a dat was jij.... Nu aan je laatste reis begonnen Ja dat ben jij.... Lieve lieve Mirjam Jij bent een vriendin voor het leven Patricia Met droefheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van Mirjam was verpleegkundige op afdeling 2 van locatie Antonius. Ze was sinds 1 september 1978 in dienst. Haar enthousiasme, collegialiteit, inzet en doorzettingsvermogen zullen wij missen. Wij verliezen in haar een fijne medewerker. Ons medeleven gaat vooral uit naar haar kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Raad van Bestuur en medewerkers van afdeling 2 locatie Antonius ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met verdriet staan wij stil bij het veel te vroeg overlijden van onze collega Wij verliezen in Mirjam een zeer opgewekte en fijne collega. Wij zullen haar missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Claudine Goethals, Marleen Dobbelaere, Sandra Baas, Ilse van Spmndel, José van Driel, Carolien van 't Westeinde, Eef van Gelder, Anne-Marie Stoffels, Anne-Marie Reijnders, Annie Pyfferoen, Angelique Lohman, Wilma Kolijn, Sandra Laureyns, Marijke van Pamelen, Corry van Gemert, Heidi de Poorter, Wies van Spaandonck, Emmy Blackman, Petra Schot, Siemen Goosensen, Maijan Kornelis, Nicole Boogaard Afdeling 2, locatie Oostburg ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Wij hebben kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze oud-medewerkster Vera Dobbelaar-D'Hondt Wij wensen Vera, Dominique en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeurenraad en medewerkers Onderwijsgroep Perspecto namens deze P. de Jong, voorzitter College van Bestuur R.M.P. van den Broecke, lid College van Bestuur Drs. G.F. Langeraert, lid College van Bestuur Vele fijne herinneringen verzochten onze smarr. Voorgoed uir ons midden, moor voor alrijd in ons hort. Wij hebben je mogen begeleiden in je lootsre levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, schoonmoeder en oma. We konden alrijd op je rekenen. weduwe van Maldegem, 15 opril 1932 t Oosrburg, 4 april 2014 Breskens: Heille: Gent: Sluiskil: Danny en Morion Etviro Eddy en Jeanine Joey Damion Petra en Mare Joy en Violero Patrick en Perra Kevin Lors Correspondentieadres: Zuiderbruggeweg 6 4524 KJ Heille U kunt afscheid nemen in her morruarium van her Anroniusziekenhuis re Oosrburg van 19.00 ror 19.30 uur op dinsdag 8 april. De uitvaart zal plaatsvinden op woensdag 9 april om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaarrkerk re Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis aldaar. U benr in de gelegenheid de familie re condoleren voorafgaand aan de diensr van 10.00 ror 10.25 uur. Een speciaal woord van donk aan De Stelle, afdeling Kloproos voor olie goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je bent in je strijd tot het uiterste gegaan niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom *16 november 1971 Rust zacht, we zullen je missen. t 2 april 2014 Schoondrjke: Martine, Esther en Niels Breskens: Margo, Jack en Kelly Schoondijke: Nancy, Tonny, Mikel en Anr Oostburg, woensdag 2 april 2014 waarheen leidt de weg die wij moeten gaan waarvoor zijn wij hier op aard wie weet wat er is achter zon en maan waarvoor zijn wij altijd gespaard Na een leven van hard werken en zorg voor ons is te vroeg van ons heengegaan mijn man en onze pa echtgenoot van Brien Nijssen 15-1-1930 f 4-4-2014 E.M. Dekker-Nijssen Anja Ad Langeweg 22 4541 PC Sluiskil De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Levensgenieter pur sang Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Goes Goes 9 oktober 1931 2 april 2014 Greet van Klaveren - Oostendorp Familie van Klaveren Familie Oostendorp Een speciaal woord van dank aan het team van woning 411 van zorgcentrum Ter Valcke, voor de liefdevolle aandacht, aan hem besteed. Trintellaan 34, 4484 RJ Kortgene De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 8 april om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant De Waardin, Hoofdstraat 35 te Kortgene. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 123