Fan herte wolkom yn Warkum! Eropuit naar Winterberg tot €54 3 dagen vanaf 85 3/4 dagen naar het Sauerland inclusief verblijf met ontbijt en dinér Hotel Winterberg Resort* voordeel p.p.! Aankomstdata en prijzen 3 dagen fins' 4 dagen fins' Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. www.kras.nl/LR52251 Hoe boek ik deze lezersreis? Ontdek hef historische elfstedenstadje Workurn Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Adviesprijs 134,50 p.p. 1 LEZERSPRIJS vanaf €99,- p.p.* De regio Sauerland is elk jaargetijde prachtig om te bezoeken, maar de natuur is op haar mooist in de lente en de zomer. Profiteer daarom van voordeel tot 54 per persoon bij deze voordelige aanbieding! Net over de Nederlandse grens kunt u uw hart ophalen nabij de geliefde plaats Winterberg, één van de mooiste toeristische trekpleisters van het Sauerland. De sfeervolle straatjes en pleintjes met oude vakwerkhuizen en natuurlijk de berg 'Kahler Asten' geven u het ultieme vakantiegevoel! Ook als u van wandelingen of fietstochtjes in de natuur houdt zit u in Winterberg goed. Kies dus voor een voordelige vakantie naar veelzijdig Winterberg en boek snel! Dit sfeervolle 3-sterren hotel bevindt zich halverwege de bekende en hoogste berg van Midden-Duitsland, de Kahler Asten. Het ligt tussen Winterberg en Altastenberg in. Het hotel beschikt over een ruime lobby, sfeervol restaurant, bar, binnenzwembad, sauna, fitnessruimte (alle gratis) en solarium (tegen betaling). Bovendien is er een heerlijke hoteltuin met zonneweide en terras. Uw kamer is o.a. voorzien van een tv met Nederlandse zenders en badkamer met bad/ douche, föhn en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Aankomst van 13 april t/m 29 oktober 2014. van vooru nu vanaf 85 nü vanaf 119 Inclusief: 3/4 dagen (2/3 nachten) verblijf in Hotel Winterberg Resort, dagelijks ontbijtbuffet en diner, wandelroutes, gratis gebruik van het zwembad, gratis parkeren en een Sauerlandkaart voor diverse kortingen en gratis gebruik van openbaar vervoer. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen- belastingC 2 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen), reserverings- kosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR52251 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52251 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 21 april 2014. v," www.pzc.nl vrijdag 4 april 2014 *Prijzen o.b.v. 2 personen per kamer Aankomst donderdag of vrijdag april t/m juni en sept. 109,- p.p. Aankomst donderdag of vrijdag juli en aug. 119,- p.p. 1 Upgrade naar een ruime De luxe kamer met een 2e badkamer met Whirlpool toeslagC 15,- p.p. Toeristenbelasting 1,- p.p.p.n. Jopie Huismanmuseum, IJsseimeerkust, gezellige winkeltjes, een 20-tal musea of galeries, Scheepswerf De Hoop uit 1693, pottenbakkerij, smederij, Hindeloopen, Stavoren, Bolsward en Sneek op korte afstand. Friesland is geliefd om zijn ongerepte natuur, ontelbare meren en mooie authen tieke dorpjes. In het centrum van Workurn, één van de oudste stadjes van deze provin cie, ligt een sfeervol huiselijk hotel meteen 20-tal kamers en een gezellige lounge. Hotel Aan de Wymerts heeft daarom ons hart gestolen/Duurzaamheid, biologische maaltijden, cultuur, natuur en milieu staan in dit bijzondere hotel hoog in het vaandel. Persoonlijke aandacht wordt hier heel mooi gecombineerd met luxe en comfort. Uniek is bijvoorbeeld het ontbijt in het biologi sche museumrestaurant It Pottebak- kershüs. Een hele bijzondere plek waar Pottenbakker Siete Koch zijn werkplaats heeft. Het ambachtelijke huisgemaakte gebak en de bijzondere maaltijden zijn een aanrader. Het hotel beschikt verder nog overeen beautysalon, pedicure, massage studio, een sauna en een Turks stoombad. U kunt hiervoor apart reserveren. Workurn heeft een gezellig centrum dat barst van de historie, cultuur, leuke win keltjes, vele galeries en kunstenaars. De bekende Friese schilder Jopie Huisman heeft hier een eigen museum. Kom genie ten van het prachtige Friese landschap. 'Wolkom yn Warkum' arrangement: 2x Overnachting in een mooie Comfort kamer met regendouche en massage- stralen 2x Biologisch ontbijt in museum restaurant It Pottebakkershüs lx3-Gangendineropdedagvan aankomst Entree Jopie Huismanmuseum Gratis koffie en thee tijdens verblijf Uitgebreide omgevingsinformatie Gratis wifi Reserveren? Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken of bel met Hotel Aan de Wymerts in Workurn via telefoonnummer: 0515-540004. Hotel Aan de Wymerts Noard37,8711AB WORKUM Telefoonnummer: 0515-540004 info@hotelaandewymerts.nl www.hotelaandewymerts.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20