Dagretour 2 personen voor slechts €35,- Met luxe boterham een vers sapje! BSS9 vwiku jp f gratis pzc.nl/webwinkel/treinactie DE BROODZAAK Ik neem een proefabonnement op de PZC en kies: mm www.pzc.nl/abonneren ABONNEE VOORDEEL Info en bestellen 3£. Zowel het abonnement op het tijdschrift als het proefabonnement op de PZC stopt automatisch. vier gratis nummers Weekend O vier gratis nummers Vriendin PR06APREM1 O sPÉÉ drie gratis nummers Royalty O - PR06APREM2 drie gratis nummers Santé PR06APREM4 Ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk Voorletters:Voornaam: O per (vul de datum in) Tussenvoegsel: Achternaam: Straatnaam: Huisnummer: mO vO Postcode: Plaats: Telefoon (mobiel): (o.a. voor bezorgcontrole) E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen eenmalig toestemming €9,95 automatisch van mijn rekening af te schrijven. Bankrekening:Banknaam: Handtekening: Vul bovenstaande bon in, ga naar www.pzc.nl/abonneren of bel 088-0139910. Wilt u een doorlopend abonnement op de PZC afsluiten? Kijk dan voor de voordeligste aanbieding op onze website. Stuur deze bon zonder postzegel naar: PZC, t.a.v. Afd. Lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VB Tilburg •Dit proefabonnement op de krant stopt automatisch. Ook de bezorging van het tijdschrift stopt na de 3 of 4 nummers, u hoeft daar niets voor te doen. Door verwerkingstijd zal het enkele weken duren voordat u uw eerste nummer van het tijdschrift thuis ontvangt. Deze aanbieding is geldig tot 31 mei 2014 en geldt alleen indien u de laatste 3 maanden geen betaald abonnement op de krant heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De uitgeverij gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon en de website van de krant treft u nadere informatieaan. woensdag 2 april 2014 Voor slechts. €35,- koopt u een dagretour voor 2 personen (2e klas). Daarmee reist u met z'n tweeën met de trein op 1 dag naar uw favoriete stad heen en terug. Geldig vanaf 31 maart t/m 22 juni 2014 (m.u.v. 26 april, Koningsdag), dus ook in de meivakantie! Uw voucher voor een heerlijke, luxe boterham met een vers sapje is geldig bij elk filiaal van De Broodzaak, gevestigd op 25 stations verspreid in Nederland. U heeft keuze uit 3 boterhammen (kaas, kipfilet-bacon, tonijnsalade) en verschillende verse sapjes (min. 2 en max. 5 per vestiging). Reist u liever extra comfortabel le klas? Dat kan! Voor een dagretour voor 2 personen betaalt u dan slechts €45,- (zaterdag en zondag) of €55,- (op maandag t/m vrijdag)! Ook inclusief een luxe boterham en een vers sapje. Ga naar pzc.nl/webwinkel/treinactie. U komt dan direct in de speciale actieshop waar u ook alle informatie en voorwaarden kunt lezen. U betaalt eenvoudig en veilig via iDEAL. Tip: U hoeft bij het bestellen nog niet de reisdatum aan te geven, die kunt u later bepalen. Bestel snel, dit kan t/m 27 april 2014. Wij wensen u alvast een prettige reis! Actievoorwaarden: Deze aanbieding is te koop t/m zondag 27 april 2014. Verzilveren is mogelijk in de periode van 31 maart t/m 22 juni 2014 (m.u.v. 26 april, Koningsdag). Het betreft een e-ticket Dagretour (2e klas voor 2 personen) plus een voucher voor een luxe boterham met een vers sapje voor 2 personen bij De Broodzaak (geldig bij alle vestigingen, zie www.debroodzaak.nl). De voucher voor De Brood zaak hoeft niet op dezelfde dag gebruikt te worden als het e-ticket. U betaalt €35,- (voor 2 pers.). Reizen met le klas is mogelijk, betaalt dan €45,- (zaterdag en zondag) of €55,- (maandag t/m vrijdag). De Dagretour is geldig op maandag t/m vrijdag na 9.00 uur, zaterdag en zondag de hele dag. De Dagretour is geldig in treinen van NS, Arriva, Breng, Connexxion, Veolia en Syntus. Met toeslag geldig in ICE International en Intercity direct tussen Schiphol en Rotterdam. Niet geldig in Thalys. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingen. Kinderen van 4 t/m 11 jaar kunnen gebruik maken van een Railrunnerkaartje, te koop voor €2,50 bij de NS-kaartautomaat. Wilt u dit voorjaar lekker reizen met de trein? Zelf bepalen waar u heen gaat? Maak dan gebruik van deze exclusieve en extra voordelige aanbieding van uw krant, i.s.m. met de Spoordeelwinkel van NS. Inclusief een luxe boterham met een vers sapje van De Broodzaak!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37