4
TELEVISIE 23
RTL7/
een
I CANVAS
Jouw vrouw, mijn vrouw vips
Topmodel Sylvia Geersen verruilt
haar kraakheldere appartement
voor de rommelige Amsterdamse
woning van presntatrice Manuela
Kemp. Dat wordt afzien.
Tussen kunst kitsch
Juwelenexpert Martijn Akkerman
schat de waarde van een zeldzaam
collier met diamanten en 142
smaragden op liefst 125.000 euro.
Nederland 1, 20.30 uur
Argos medialogica
De mediagenieke Alpe d'HuZes
maakte een stormachtige groei
door. Vorig jaar bleek dat de
oprichter, Coen van Veenendaal,
dik geld verdiende aan dit goede
doel. Een reconstructie.
2Doc: sound of torture
Een toenemend aantal vluchtelin
gen uit Eritrea trekt door de
Egyptische Sinaï-woestijn naar
Israël. Velen worden gegijzeld
door bedoeïenen en naar geheime
kampen gebracht.
-jiT
WOENSDAC 2 APRIL 2014
07:30 Tommy Teleshopping
08:30,08:40,08:50 Voor
beurs 09:00,09:05,09:20,
09:25,09:40,09:45,10:00,
10:05,10:20,10:25,10:40,
10:45,11:00,11:05,11:20,
11:25,11:40,11:45,12:00,
12:05 Nieuws 12:20 Toe
komstmakers: TEDx Binnen
hof 12:40,12:45,13:00,13:05
Nieuws 13:20 Ondernemers
zaken 13:40,13:45,14:00,
14:05,14:20,14:25,14:40,
14:45,15:00,15:05,15:15,
15:20 Nieuws 15:30 Ope
ning Wall Street 15:35,15:40
Nieuws 15:50 Opening Wall
Street 16:00,16:05,16:20,
16:25,16:40,16:45,17:00,
17:05,17:15,17:20,17:30,
17:45 Nieuws
08:14 Oggy en de kakkerlak
ken 08:24 Elias 08:36 De koala
broertjes 08:46 Wolleke 08:54
Musti 08:59 Boom Reds
09:06 Fien en Teun 09:12 Jo-
kie 09:17 TiTaToverfeest 09:32
Sprookjes van Klaas Vaak 09:42
Bibaboerderij 09:56 2 Kleine
Kleutertjes 10:00 Tommy Te
leshopping 15:02 Burgers' Zoo
en waarom 15:07 Ernst, Bobbie
en de rest 15:22 TiTaToverfeest
15:35 Sprookjes! 15:50 Jungle
club 15:53 De Daltons 16:01
De Daltons 16:11 Het mysterie
van... 16:41 Oggy eri de kakker
lakken 16:50 Oggy en de kak
kerlakken 16:58 Burgers' Zoo
en waarom 17:05 Will Grace
17:35 Goede tijden, slechte tij
den
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:50 Move that
Body 07:25 Born2Cook 07:55
Tommy Teleshopping 10:55
Astro TV 12:55 Tommy Tele
shopping 13:55 Born2Cook
14:25 My Kitchen Rules 15:30
Masterchef Nieuw-Zeeland
16:25 Everyday Gourmet with
Justine Schofield 16:55 Mas-
terChef Holland 17:50 My Kit
chen Rules
08:50 The Amazing Spiez
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen
12:05 Zeke and Luther 12:30
Lab Rats 13:10 Kickin' It 13:40
Phineas and Ferb 14:05 Crash
Bernstein 14:30 Pair of Kings
14:50 Inazuma Eleven 15:10
Phineas and Ferb 15:25 Sou
venirs de Gravity Falls 15:50
Camp Sumpfgrund 16:10 Kic
kin' It 16:25 Pair of Kings 16:45
Dude, That's My Ghost! 17:10
Lab Rats 17:35 Phineas and
Ferb
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Zöo Australië 14:40
Sporza: Driedaagse De Panne
- Koksijde 17:10 Clips 17:35
Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Lou Grant 11:05 Lentebeel
den 12:30 Onderbreking 13:05
Borgen 14:03 100" 14:06
Grand Central Beige 14:57
100" 15:00 Villa Politica 16:30
100" 16:42 Publiek geheim
17:08 100" 17:11 Lou Grant
17:58100"
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Reality
18:55 Masterchef Nieuw-Zee-
land, Culinair magazine
19:55 Smaken verschillen, Culi
nair magazine
18:00 The Big Bang Theory
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:00 Taxi, Comedy
18:28100"
18:30 Login, Reportage
19:28100"
19:30 Surplace.Sportdocumen-
taire
00
20:30 Rambo III, Actiefilm
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 The Haunting, Horror-
thriller
20:30 MasterChef Holland, Cu
linair magazine
21:30 Dokter Hart, Dramaserie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad-
20:00 Joker+ en Lotto, Lotto-
trekking
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Voor hetzelfde geld, Re
portage
21:25 Café Corsari, Show
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Olalala, Quiz
21:05 Publiek geheim, Docu
mentaire
21:35 Arm rijk, Documentaire
22:30 Behind Enemy Lines I
Axis of Evil, Actiefilm
22:40 Sex and the City, Comedy
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
00:30 Hell Ride, Actiethriller
02:00 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
00:05 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
22:25 Dokter Hart, Dramaserie
23:15 Grey's Anatomy (h), Dra-
00:10 Rookie Blue (h), Misdaad
serie
01:00 Net5 presenteert De
Electric Run, Show
01:10 The Good Wife (h), Dra
maserie
02:05 Astro TV, Magazine
02:35 Dokter Hart, Dramaserie
22:25 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:20 The Following, Misdaad-
22:15 Het Journaal
22:30 Achter de feiten
22:56 Winst Joker+/Lotto
22:57 Keno
22:58 Euromillions
23:00 Het Weer
23:05 Dagelijkse kost
23:15 ledereen beroemd
23:35 Journaallus
00:15 InsideGamer, Videospel
letjes magazine
00:30 Mike Molly, Comedy
00:55 Nachtclub Live, Show
03:55 Utopia, Muziekprogramma
22:25 Reyers Laat, Show
23:05 Scott Bailey, Misdaad
serie
23:55 Villa Politica (h), Politieke
magazine
01:25 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
RTL 4, 20.30 uur
Nederland 2, 21.25 uur
Nederland 2, 23.00 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De canon van Zeeland 07:28
Steengoed! Het mooiste gebouw van
Zeeland 07:40 Editie 2014 07:49
Verzeeuwigd 07:54 Muziekclip 07:57
Zeeland in vogelvlucht 08:00 Herhal
ing programmering 07:00-07:57
09:00 Zeeland NU 09:20 Het Weer
09:22 De canon van Zeeland 09:28
Steengoed! Het mooiste gebouw van
Zeeland 09:40 Editie 2014 09:49
Verzeeuwigd 09:54 Muziekclip 09:57
Zeeland in vogelvlucht 10:00 Herhal
ing programmering 09:00-09:57
11:00 Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 Zeeuwse Top 40 clips 18:41
Regioned 18:50 Verzeeuwigd 18:54
Zeeland in vogelvlucht 19:00 Herhal
ing programmering 18:00-18:54
20:00 Zeeland NU 20:23 Het Weer
20:28 Zeeuwse Top 40 clips 20:41
Regioned 20:50 Verzeeuwigd 21:00
Herhaling programmering 20:00-
20:50 21:54 Zeeland in vogelvlucht
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 Zeeuwse Top 40 clips 22:41
Regioned 22:50 Verzeeuwigd 22:54
Zeeland in vogelvlucht 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:28 Zeeuwse
Top 40 clips 23:41 Regioned 23:50
Verzeeuwigd 23:54 Zeeland in vo
gelvlucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Don't Get Done, Get Dom
12:45 Saints and Scroungers 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News -
Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Perfection 16:00 Escape to the Coun
try 16:45 More Creatures Great and
Small 17:15 Flog It! 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:57 BBC News and Re
gional News 21:00 MasterChef 22:00
Monkey Planet 23:00 BBC News
23:25 BBC Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 Panorama: The Pope's
Revolution 00:15 The Michael Mcln-
tyre Chat Show 01:00 Blandings
01:30 Weatherview 01:35 BBC News
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Don't Get Done, Get Dom
08:45 Saints and Scroungers 09:15
Wanted Down Under 10:00 Antiques
Roadshow 11:00 Food Drink 11:30
Animal Park 12:00 BBC News 12:30
Daily Politics 14:00 Instant Restaurant
14:45 Cash in the Attic 15:30 Cagney
Lacey 16:15 Planet Earth 17:15 The
Great British BakeOff18:15Vintage
Antiques Roadshow 19:00 Revenge
of the Egghead 19:30 The Voice:
Louder on Two 20:00 The European
Union: In or Out? 21:00 Collectahol-
ics 22:00 Kim Philby - His Most Inti
mate Betrayal 23:00 W1 a 23:30
Newsnight 00:15 Weather 00:20 Ho
rizon: Living with Autism 01:20 Hori
zon: How You Really Make Decisions
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tin Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buf-
fet 13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Monaco 11019:45 Wissen vor
acht - Werkstatt 19:50 Wetter vor
acht 19:55 Börse vor acht 20:00 Ta
gesschau 20:15 Neufeld, mitkom-
men!21:45 Plusminus 22:15 Tages-
themen 22:45 Anne Will 00:00
Nachtmagazin 00:20 Neufeld, mit-
kommen!01:53 Tagesschau 01:55
Adel verpflichtet
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzah-
len 19:00 Heute 19:19 Wetter 19:20
UEFA Champions'League Magazin
19:35 Kiistenwache 20:25 UEFA
Champions League 23:15 ZDFzoom
00:00 Markus Lanz 01:00 Heute
Nacht 01:15 UEFA Champions
League
WDR
07:20 Der Schwarzwald - Wildnis mit
Aussicht 08:20 Planet Wissen 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Berlin
09:45 Hierund Heute 11:10 See-
hund, Puma Co. 12:00 Leopard,
Seebar Co 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:15 Das NRW-Duell 21:00
Die beliebtesten Naturschutzgebiete
in Nordrhein-Westfalen 21:45 WDR
aktuell 22:00 Bericht aus Briissel
22:15 Wallander - Mordbrannaren
23:45 Der Fahnder 00:35 24 Stunden
Busbahnhof 01:05 Domian
Discovery
07:20 Salvage Hunters 08:10 World's
Top 5 09:00 Fast N' Loud 09:50
Mighty Ships 10:40 How Do They Do
It? with Joep van Deudekom 11:30
Mythbusters 12:20 Huge Moves
13:10 James May's Man Lab 14:00
How It's Made 14:50 Through the
Wormhole with Morgan Freeman
15:40 Auction Hunters 16:05 Out
back Truckers 16:55 Carfellas 17:20
Fifth Gear 18:10 How Do They Do It?
with Joep van Deudekom 19:05
Mighty Ships 20:00 Survive That!
21:00 The Fighters 22:00 The Devil's
Ride 23:00 The Fighters 00:00 The
Devil's Ride 01:00 Frontline Battle
Machines with Mike Brewer 01:55
The Fighters
National Geographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Yukon Gold
09:50 Bid Destroy 10:15Noneof
the Above 10:40 Cosmos 11:30 Hus
tling America 12:25 Monster Fish
13:20 Prospectors 14:15 Locked Up
Abroad 15:10 Air Crash Investigation
16:05 Inside the American Mob
17:00 Drugs Inc. 18:00 Car S.O.S
19:00 Yukon Gold 20:00 Time Scan
ners 21:00 Cosmos 22:00 Nazi Un
derworld 23:00 Taboo USA 23:55
Cosmos 00:50 Nazi Underworld
01:45 Taboo USA
Animal Planet TLC
07:15 The Animals' Guide to Survival
08:10 Crocodile Hunter 09:05
Shamwari: A Wild Life 10:00 Animal
Precinct 10:55 Dark Days in Monkey
City 11:20 Steve Irwin's Wildlife War
riors 11:50 Wild Africa Rescue 12:45
Animal Heroes 13:40 Shamwari: A
Wild Life 14:30 My Cat from Hell
15:30 The Animals' Guide to Survival
16:25 Steve Irwin's Wildlife Warriors
17:00 Say Yes to the Dress 17:15 Ran
dy's Wedding Rescue 18:05 Top Chef
19:00 I'm Pregnant and... 20:001
Found the Gown 20:30 Say Yes to the
Dress 21:00 Bakery Boss 22:00 Best
of Buddy's 22:55 I Almost Got Away
With It 23:45 True CSI 00:35 Murder
Shift 01:25 Bakery Boss N
TV5
08:40 Wari 09:05 Flash Info 09:10 Al
dente 09:35 Une brique dans le
ventre 10:00 Flash Info 10:05 Littoral
10:30 Nec plus ultraLa collection
10:55 Merci professeur 111:00 Flash
Info 11:05 Dans la peau d'un chef
11:45 Plus belle la vie 12:10 Flash Info
12:15 Epiceriefine 12:40 Vu surTerre
13:30 Journal RTBF 14:00 Trés bien,
fnerci 15:45 Dans la peau d'un chef
16:30 Questions pour un champion
17:00 Flash Info 17:05 Mise au point
18:00 64', Ie monde en francais, 1 re
partie 18:25 Le Journal de l'économie
18:30 Les Edelweiss, quand les pa
rents débarquent 20:00 Cent regards
sur Ie monde 20:30 Journal France 2
21:00 Les colères de la mer 22:30 Au
coeur des pares nationaux 22:45 Le
dessous des cartes 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, ('invité 00:00 Melting Pot
Café 01:35Temps présent
Eurosport
13:30 Drie Dagen van De Panne (Bel
gië) 17:00 WK heren in Beijing (Chi
na) 18:30 China Open in Beijing (Chi
na) 1 9:40 Wednesday Selection
19:45 Show Jumping in Palm Beach
(USA) 20:45 World Dressage Masters
(Frankrijk) 21:45 Riders Club 21:50
US PGA Tour 22:50 Golf Club 22:55
Yacht Club 23:00 Wednesday Selec
tion 23:05 Sport Destination 00:00
Laureus World Sports Awards 00:30
Drie Dagen van De Panne (België)
MTV
10:00 3 From 1 11:00 Snooki St
JWoww 11:25 Snooki JWoww
11:50 Snooki JWoww 12:15 Snooki
JWoww 12:40 Snooki JWoww
13:05 Made 13:55 Teen Mom 2
14:45 Beauty School Cop Outs -
Clean version 15:10 Beauty School
Cop Outs - Clean version 15:40 Cat
fish: The TV Show 16:30 Made 17:25
Awkward 17:50 Awkward 18:15 I
Used to be Fat 19:05 Girl Code 19:30
Girl Code 20:00 Generation Cryo
20:55 Teen Mom 21:45 Snooki
JWoww 22:10 Snooki JWoww
22:35 Geordie Shore 23:25 Ridicu
lousness 23:50 Ridiculousness 00:15
The Valleys 01:05 Jackass 01:30 Jack-
ass 01:55 Ridiculousness
CNN
09:30 African Voices 10:00 World
Business Today 11:00 CNN News
room 11:30 Inside the Middle East
12:00 Amanpour 12:30 CNN News-
Center 13:00 Piers Morgan Live
14:00 News Stream 15:00 World
Business Today 16:00 International
Desk 17:00 Global Exchange 18:00
World Sport 18:30 Inside the Middle
East 19:00 International Desk 20:00
Amanpour 20:30 CNN NewsCenter
21:00 Connect the World with Becky
Anderson 22:00 Quest Means Busi
ness 23:00 Amanpour 23:30 World
Sport 00:00 Piers Morgan Live 01:00
CNN Newsroom Live from Hong
Kong 01:30 World Sport