Manon ZijlMra Colofon J amilieberichten L 0800 - 4444 000 0 IHenseniinq.nl maandag 31 maart 2014 familieberichten I n Door een noodlottig ongeval is van ons weggenomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Leendert van der Klooster *9-11-1967 Terneuzen +28-3-2014 Pa en Ma van der Klooster-van Zuuren Gerard en Karin van der Klooster-Scheele Marleen Leander-Lynn Menno Corina van der Klooster en Hardy Meijer Neeltje en Jacques Barentsen-van der Klooster Raymond van der Klooster Correspondentieadres: Churchilllaan 374 4532 MC Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden is overleden Andreas de Koster - Rinus - Hoedekenskerke, 25 mei 1955 - f Goes, 29 maart 2014 Executeur: mr. P.I.E. Platier Correspondentieadres Postbus 202,4460 AE Goes Er is gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen op donderdag 3 april van 9.30 tot 10.00 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8 b te 's-Gravenpolder. Aansluitend wordt de uitvaartdienst gehouden om 10.30 uur in de H. Bonifaciuskerk, parochiekem te Kwaden- damme. Na de uitvaartdienst zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Er is alleen gelegenheid tot schriftelijk condoleance. De Uitvaart Informatie Hulplijn Frederik Ernst de Vrijer Ferry Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma en oma Maria Dorothea Cornelissens-van Goethem Marie weduwe van Alphonsus Cornelissens Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Hulst: Karei Cornelissens lordie en Daniëlle Cindy en Nico Kloosterzande: Anita en Toon de Waal-Cornelissens Denise Carmen en Yannick Hulst: leanine en Marco de Maat-Cornelissens Chiara en Johnny lairo en Ilse 28 maart 2014 Correspondentieadres: Eisenhowersingel 51,4587 EW Kloosterzande U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 1 april van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 2 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius, jacobus de Waalstraat te Lamswaarde, waarna de crematie in besloten kring zal plaatsvinden. Samenkomst in de kerk,waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve oma, we missen je nu al lordie, Cindy, Denise, Carmen, Chiara, Jairo Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch: Via de website: K Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Manon is een leerling van één van onze scholen, OBS Breskens. Wij wensen Ellen, Luuk, familie en vrienden heel veel sterkte bij dit grote verlies. Mede namens de medewerkers, directies en leden raad van Toezicht van de Stichting Escaldascholen Raymond de Jong Directeur - bestuurder Als ik dood ben treur dan niet. Ik ben niet echt weg, moet je weten. Het is de heimwee die ik achter liet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. We hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben we afscheid genomen van mijn maatje en onze papa echtgenoot van Marcia van Gend Oostburg, 10 februari 1969 Terneuzen, 29 maart 2014 Nummer Een: Marcia de Vrijer-van Gend Lennard Wessel Correspondentieadres: Nummer Een 54 4513 KT Hoofdplaat De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 4 april om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Ferry, We hebben samen veel gelachen, samen vaak gefeest. Alweer een paar dagen uit het oog, nu voor altijd een speciale plaats in ons hart. Het was een voorrecht om je te kennen en je vriend te zijn. We zullen goed voor je vrouwtje en jongens zorgen! Frank Silvia Mike Detlev Liesbeth Levi en Noelle Ricky Cindy Eline en Elke Tom Peter Miranda Levi, Linsie en John Jeroen Patricia Barry en Youri Huub Miranda Patrick Kristel Jelle en Demi Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00.uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61