Manon Zijtitra Manon ZiJLUra Manon "-—-ft Manon Manon Manon Manon Manon u „.Manon io I 0 IHensenlinq.nl Zo Als een ster sta je aan de hemel. Stralend kijk je op ons neer. Zo zal je in onze herinnering blijven. Telkens als wij naar boven kijken, Keer op keer. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze achterkleindochter en nichtje Manon Lieve ManonJe bent nu bij je papa, rust zacht. Ellen en Luuk in gedachten zijn wij bij jullie. Philippine: Oma en Opa t Zijlstra Cadzand: Oom Ids en Tante Suus Alexandra en André Finn, Rune Joyce en Daniël Jasmijn Philippine: Tante Conja en Oom Daan Dennie en Renate Jennifer, Damian, Levy Gert-Jan en Liesbeth Damiën, Nikky, Daniël, Kyllian Oostburg: Oom Albert en Sofie Esmee Lamy en Rowena Kevin en Quinta Naomi Philippine: Tante Esther en Oom Ronnie Caitlin Aisha Manon maandag 31 maart 2014 23 mei 2008 f 29 maart 2014 is nu samen met papa bij de sterretjes Breskens: Serge en Ellen Zijlstra-Verduijn Luuk Scheepvaartstraat 1 4511 BA Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 2 april om 14.30 uur in de SOW-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de oude begraafplaats aan de Ringlaan aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst kunt u de familie condoleren van 13.45 14 25 uur in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit zullen we het waarom begrijpen het leven heeft een eigen plan maar al wat lacht en ademt daar ben jij een deeltje van.... Intens verdrietig zijn we door het verlies van onze kleindochter en nichtje Voor altijd in ons hart! jan en Carla Verduijn - Roest Rieneke en Herrold Boerma - Verduijn Iris Stijn Karin Verduijn en Sven Hardeman Cas Siem Ons prinsesje bleef vechten Al kon ze niet winnen. Ze lachte zo vaak nog Gaf ons warmte van binnen. We moeten samen nu verder Zijn tot steun voor elkaar. Maar onze diepste gedachten Die blijven bij haar. Voor altijd in ons hart. We zullen je nooit vergeten. Opa Koos en oma Erna Tante Monica en ome Ronald Jarno en Renske Tygo Kijk je mee naar de sterren, naar die twee sterren en de maan. Uren turen we naar boven, naar die twee lichtjes, w Dag lieve Patrick, Annemarie Fiene Lieve je bent als een vlinder gekomen, en als een vlinder gegaan. We zullen het nooit begrijpen, maar voor ons blijf je bestaan. Patrick en Miranda Kelly en Jeffrey, Kevin Onwezenlijk Oneerlijk Onbegrijpelijk Afscheid nemen van Manon dat valt zwaar Afscheid nemen van een kind, dat doe je niet zomaar. Afscheid nemen van een kind, daarvoor ben je nooit klaar. we zullen je missen Ome Piet, Tante Marlies Patrick, Miranda Kelly en Jeffrey, Kevin Marco, Natascha Michael, Meivin, Nicky Ome Theo, Helena Brigith, Ricardo Siem Bryan, Wendy Keano John Woorden schieten tekort... We zullen je vreselijk missen. Ellen en Luuk, heel veel sterkte bij dit verlies. Erwin, Dianne Romy en Thijs Waarom niet even nog met je praten Met je spelen zoals altijd Waarom niet meer samen in de klas Waarom zijn wij jou nu kwijt Je vrolijkheid, je lach We zullen je missen, iedere dag Marit, Thomas, Lotte, Jahlisia, Christian, Ryan, Amber Brandon, Tim, Stijn, Silvyn, Nicky, Raf, Gwen, Ivan Sophie, Dirkje, Guillaume, Liza, Kaylie, Yonah juf Isabel, juf Kim Groep en 2 OBS Breskens Een vlinder van liefde Weggevlogen Heel zacht je gaat naar papa Die op jou wacht Heel verdrietig zijn wij, omdat het zusje van Luuk is overleden. Wij wensen Luuk, zijn mama en hun familie heel veel sterkte toe. Jasper, Wouter, Kevin, Miguel, Elvi, Murron, Gwendolyn Jarno, Serge, Sean, Kayle, Julian, Giovanni, Babet Marcha, Sterre, Carmen, Sylvie, Casper, Myrthe, Ylaila Melanie, Mike Juf Jodie, Juf Francien Groep 6 OBS Breskens ""^reskens Met pijn en verdriet in ons hart hebben we kennis genomen van het overlijden van Manon uit groep 2 van onze school. we zullen je heel erg missen, maar je blijft voor altijd in ons hart. In onze gedachten ben je nog steeds die mooie prinses in de roze limousine. We wensen Ellen, haar broer Luuk, familie en vrienden heel veel kracht om dit grote verlies te dragen. Team, MR en OV van OBS Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60