UvarlBüïn Cornelia Gideonse - Huijsman Cornelia Gideonse - Huijsman IO I fa i k ien "Want op U, Here Here, zijn mijn ogen." Psalm 141 8a Na een mooi en lang leven is onverwachts overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante sinds 30 mei 2013 weduwe van Lein Gideonse 2 februari 1919 Vlissingen 28 maart 2014 t Veere Sint Laurens: M. C. Walraven - Huijsman J. Walraven f Vlissingen: A. Maljaars - Huijsman f C. Maljaars f 's Heer Hendrikskinderen: F. Simonse - Huijsman A. C. Simonse f J. A. Hanenburg Middelburg: A. Huijsman J. C. Huijsman - Coppoolse Neven en nichten Correspondentieadres: Rosenburglaan 283 4385 KE Vlissingen De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan ds. C. Bijman, zal worden gehouden vrijdag 4 april om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372, 4333 KJ St. Laurens. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te St. Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemde kerk. Voor ons onverwacht, is overleden onze lieve tante (tante Keetje) Neven en nichten Gideonse Jan Koppejan Verdrietig over het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensfase is overleden Johanna Cornelia Geertje Beekmans-van Dongen Jopie 10 april 1940 27 maart 2014 Zierikzee Zierikzee echtgenote van P. Beekmans t 2010 Zierikzee: Corry Koster-van Dongen, in herinnering Hein Koster Noordwelle: Jannie Jonker-van Dongen Toon Jonker Zierikzee: Leny de Vrieze-van Dongen Mary de Vrieze, in herinnering Zierikzee: Tiny Araujo-van Dongen, in herinnering Ribamar Araujo Middelburg: Leo van Dongen Arnemuiden: Harry van Dongen Ria van Dongen-Bal Zierikzee: Jan van Dongen, in herinnering Sjoukje van Dongen-Hage Kortgene: Astrid Huissoon-van Dongen Leo Huissoon, in herinnering Neven en nichten Met dank aan Allévo Cornelia, afdeling Hoge Duin, voor de goede zorgen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: L. de Vrieze-van Dongen Kamemelks vaart 15,4301 GW, Zierikzee Zierikzee, 27 maart 2014 Opa Koppejan IHensenlinq.nl Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen mijn lieve broer en onze oom Jan Koppejan Zoutelande: H. Koppejan Neven en nichten Zoutelande, 28 maart 2014 Jan Koppejan Robert Paul de Wijze ~Rob~ Robert Paul de Wijze (Rob) maandag 31 maart 2014 O, mijn ziel wat buigt g'u neder waartoe zijt g'in mij ontrust Voed het oud vertrouwen weder zoek in 's Hoogsten lof uw lust! Menigwerf heeft Hij uw druk doen verand'ren in geluk. Hoop op Hemsla 't oog naar boven. Ik zal God, mijn God, nog loven! (Psalm 42 7 berijmd) Met grote droefheid delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd, maar voor ons toch nog onverwachts, uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man en onze geliefde, zorgzame vader, opa en overgrootvader echtgenoot van johanna Koppejan-Koppejan in de leeftijd van 89 jaar. Zoutelande J. Koppejan-Koppejan Vlissingen Ko Koppejan Aagtekerke Annie Overtveld-Koppejan Ad Overtveld Vlissingen Tanja Koppejan Middelburg Lenie Koppejan Zoutelande Adrie Koppejan (in liefdevolle herinnering) Aagtekerke Willie Minderhoud-Koppejan Simon Minderhoud Zoutelande Wim Koppejan Marjan van der Linden Meliskerke Johnny Koppejan Jolanda Koppejan-Wisse Klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, 28 maart 2014 Werend ij kseweg 5 4374 NB Zoutelande D.V. donderdag 3 april is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke van 19.00 tot 19.30 uur. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden op vrijdag 4 april om 13.15 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Curadomi en dr. W.L. Schinkelshoek voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen We zijn bedroefd dat onze lieve is overleden. We wensen oma Gods nabijheid toe in de komende tijd. Lydia en Johan Wilmer, Marit, David Michiel Bas Adriaan en Leanne Jan Willem Anita Rebekka Mirja en Marco Dani, joah Tony en Cindy Jacques en Jolanda Jolien Herman Matthijs Erwin Tim en Danique Sem Art-Jan Anne Laura Tom Joris Zoutelande, vrijdag 28 maart 2014 Wij wensen Wanne, de kinderen en hun families sterkte en kracht toe bij het dragen van dit gemis. Wim Koppejant en Mies Koppejan-Den Herder Saskia Koppejan Rob Koppejan en Rianne Schreijenberg Wij zijn getroffen door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Lianne Graafmans Marjolijn en Edwin Wijnants-ten Hacken Anne, Roosje Charlotte ten Hacken Paul Krugerstraat 48 4381 WE Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van een bijzonder mens Vlissingen, 30 september 1948 t Goes, 24 maart 2014 Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Met groot verdriet hebben wij vrij plotseling afscheid moeten nemen van mijn geliefde zoon, mijn dierbare broer en zwager, oom en oud-oom Rob is gestorven in het ADRZ te Goes op 24 maart 2014. In een intens en indrukwekkend samenzijn hebben wij hem de laatste eer bewezen. Dit is naar zijn gedachte gebeurd in besloten kring, met familie en vrienden op zaterdag 29 maart. Vlissingen: M.J.P. (Rie) de Wijze - van Oorschot Daphne Meijboom - de Wijze John Meijboom Durby Pascual Colomer - Meijboom Ivan Pascual Colomer Noël Aarón Malou Hoekstra - Meijboom Hinne Hoekstra Fedde Siem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22