terJ sdsfj OP Corrie Douw - Koopman Lieve oma Corrie 38 I lit richtt Hl6nsenlinq.nl Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw, onze liefdevolle en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Op de leeftijd van 81 jaar Zierikzee: C. Douw Joke Janse - Douw, Piet in liefdevolle herinnering Erika en Ferry Danker Mitchell en Quinten Sjaak en Liesbeth Douw Iris, Frank en Luuk 26 maart 2014 d'Aillystraat 38 4301 GG Zierikzee De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 31 maart om 13.30 uur in het Hervormd kerkcentrum, Havenplein 17 te Zierikzee. Waarna aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Zierikzee, aan de Stapelshofweg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd kerkcentrum. Voor altijd in ons hart We zullen u nooit vergeten Erika en Ferry Mitchell en Quinten Iris, Frank en Luuk Corrie Douw-Koopman Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Leonard Dobbeleir Wij wensen Lotty, de (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze zware tijd. Bestuur, leden en vrijwilligers w Terneuzen Pieternella Maljaars Nelleke Nelleke Maljaars M. Poppe IN PLAATS VAN KAARTEN Martina Wielemaker - Louwerse olt Na een arbeidzaam leven hebben we, toch nog onver wachts, afscheid moeten nemen van onze geliefde vader, opa, overopa en oom Jacob Marinus Wagenaar Jaap - sinds 19 juli 1997 weduwnaar van Catharina van Loon in de leeftijd van 94 jaar. Goes: Piet Wagenaar Rilland: Laura Ars-Wagenaar t Klein- en achterkleinkinderen Neven en nichten Bergen op Zoom, 25 maart 2014 Zorgcentrum Catharina Correspondentieadres: Aggerstraat 24 4411 CT Rilland De afscheidsdienst wordt vrijdag 28 maart om 13.30 uur gehouden in De Levensbron, Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. vrijdag 28 maart 2014 Tot op het laatst bleef zij bewonderenswaardig positief en wilskrachtig. Wat zullen we haar vreselijk gaan missen. Onze dank gaat uit naar het team van Buurtzorg Zierikzee Mid-West voor de liefdevolle verpleging en naar Dr. Speelman. (ingang en parkeren Hoge Molenstraat) Onze lieve, zorgzame en gastvrije schoonzus en tante is overleden. Wij allen zullen haar blijvend missen. Wij wensen Kees, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Tilburg Cees en Adrie Simmers Neck Harrie en Meta Douw Zierikzee Henk en Addy Douw Neven en nichten Zierikzee, 27 maart 2014 Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn moeder, onze oma, mijn innig geliefde dochter en onze lieve, lieve zus en tante Getrouwd met Ferry Zeelenberg A Meliskerke, 26 maart 1961 Middelburg, 26 maart 2014 Jarenlang leed ze aan de ziekte MS, maar de laatste tijd minderde haar conditie zienderogen door haar verdriet om de ziekte van Ferry. We hopen dat God ons allemaal de kracht geeft om het verdriet te dragen en om elkaar heen te staan. Middelburg: Middelburg: Meliskerke: Hendrik-Ido-Ambacht: 's Heer Hendrikskinderen: 's Heer Arendskerke: Meliskerke: Meliskerke: Meliskerke: Meliskerke: Meliskerke: Oost- Souburg: Ferry Zeelenberg Ivana Zeelenberg Jamil en Vino W. Maljaars (in liefdevolle herinnering) S. Maljaars-Poppe Janny en Jan van Kooten Jan en Regien Maljaars Els en Theo van Stuijvenberg Willy en Piet Wouters Joke en André Wouters Piet Maljaars en Hanneke Willemse Carina en René Wisse Wim en Marian Maljaars Sonja en Allard Kingma Neven en nichten Correspondentieadres: Latijnse Schoolstraat 13 A, 4331 BP Middelburg Molenweg 1, 4365 NN Meliskerke U kunt afscheid nemen van Nelleke in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op maandag 31 maart van 20.00 tot 21.00 uur. Het afscheid wordt gehouden op dinsdag 1 april om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Verdrietig, geven we kennis van het overlijden van onze nicht na een moeilijke periode van ziek zijn. Op haar 53ste verjaardag. Getrouwd met Ferry Zeelenberg M.C. Poppe-de Potter t C. Adriaanse-Poppe J. Adriaanse J. Poppe A. Poppe-Bakker A. Poppe W. Poppe-Wondergem Meliskerke, 26 maart 2014 P. Dekker-Poppe C.J. Dekker E. Matthijsse-Poppe A. Matthijsse J. Visser W. Boogaard Oma Maatje is er niet meer als de merel zingt zullen we ze horen echo's van haar stem weduwe van Krijn Lein Wielemaker (f2001 Serooskerke W)22-03-1919 Middelburg, 26-03-2014 Feitham (UK) Waimes (Wallonie-BE) Oxfordshire (UK) Kopenhagen (DK) Stanwell (UK) Corrie Kees Dominique Lawrence Liza Graham Iben James Lorraine Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: K. Wielemaker, Vole du Tiege 18, 4950 Waimes (BE) De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 29 maart om 13:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13:00 - 13:10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Gelieve 12:45 uur uiterlijk aanwezig te zijn. Het condoleren vindt plaats na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer aldaar. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen aan haar besteed. Ze voelde zich thuis in De Thibautstraat (SVRZ), liefdevol verzorgd door een zorgzame staf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38