9 Colofon Familieberichten V amilieberichten kijkookop IJl (fl0nsgnUnq.nl Jan Hendrik van der Lugt Paul Nieuwenhuyse Maria Cornelia Risseeuw - Faas Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. In het streekziekenhuis De Honte te Terneuzen is toch nog onverwacht overleden onze zorgzame vader, opa en overopa Desiré Johannes de Vos Dees Hulst, 14-8-1925 t Terneuzen, 25-3-2014 weduwnaar van Anna Maria Verschelden St. Niklaas: Diana en Lucient Maes-de Vos Sophie, Juliette Ann <9 en Thomas, Hulst: Ronald en Bernadet de Vos-van de Klundert Hulst, 25 maart 2014 Correspondentieadres: Glacisweg 52 4561 HG Hulst De afscheidsdienst met aansluitend crematie zal plaats vinden op maandag 31 maart 2014 om 12.30 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Elisabeth van Langevelde - de Blaeij Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Liesbeth van Langevelde Liesbeth heeft zich jarenlang ingezet voor het welzijn van de cliënten van De Vurssche. Ze heeft zich ingezet bij de bingo en gaf veel ondersteuning bij de handwerkclub. Wij hebben haar leren kennen als een begripvol en liefde vol persoon en denken met waardering aan haar terug. Wij wensen haar familie alle mogelijke sterkte toe. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers SVRZ locatie De Vurssche. Ilse de Croock, locatiemanager Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ Enige en Algemene Kennisgeving Someday Vil jij away!" Cornelia van Poelje-Jacobs Zeer verdrietig, doch héél berustend, innig dankbaar voor hun liefde en intense zorg tijdens mijn lange levens jaren, heb ik afscheid genomen van mijn kinderen: Ankie en Piet Franklin en Son ja Flory en Jack van mijn lieve kleinkinderen en mijn allerliefste 'kleintjes' De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. "hachtendieke! Bedankt! jullie gaven ons allen een ^eergoed gevoel door de liefdevolle en goede verzorging van Mama. donderdag 27 maart 2014 35 Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben we maandag 24 maart 2014 afscheid moeten nemen van onze lieve en sterke, Vader en Opa We weten dat Pa blij is om verenigd te zijn met zijn geliefde Jean. Jean van der Lugt-Kalden t 12 augustus 1994 Leonie en Eric Kerckhaert Nick en Dennis Marcel van der Lugt en Dian Dingemans Jens en Raph Hans van der Lugt en Ingrid Middelkoop Joris, Pepijn, Koen en Bo Correspondentieadres: Jacobsschelp 36 4533 DP Terneuzen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 29 maart om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 27 maart van 19.30 tot 20.15 uur, in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Extra gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag vóór de herdenkingsbijeenkomst van 12.45 tot 13.15 uur in het voornoemde uitvaartcentrum. Onze vader hield veel van bloemen. Verdrietig laten wij u weten dat is overleden 28 december 1926 Familie Veer 94 4543 NL Zaamslagveer Onze dank gaat uit van Zorgcentrum 'de 'de Hooge Heule', vd liefdevolle verzon t 24 maart 2 Enige en algemene kennisgeving Na een lang en veelbewogen leven is onze moeder, schoonmoeder en oma rustig ingeslapen Weduwe van Jacob Cornelis Risseeuw in de leeftijd van 94 jaar Cadzand: Joop en Jeannette Risseeuw - Laurijssen Jeroen Martijn Vlissingen: Hanneke en Wichert Schuuring - Risseeuw Mark Remy Marlot Sluis, 26 maart 2014 Correspondentieadres: De Stelle 15 4506 BE Cadzand Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Bo Verdrietig zijn wij dat op 25 maart 2014 toch nog onverwacht is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante echtgenote van Rinus van Langevelde, in de leeftijd van 75 jaar. Wij wensen Rinus, kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Edam: L. de Blaeij (in herinnering) J. de Blaeij t Hamelink (in herinnering) Terneuzen: L. Pijpelink - de Blaeij J. Pijpelink Terneuzen: C. de Blaeij T. de Blaeij - Oppeneer Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per far of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I- 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 5-8-1917 t 24-3-2014 Correspondentieadres: A. de Doelder-van Poelje Mosselbank 7 4553 CN Philippine

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 71