Familieberichten fDensenLinq.nl J? Alles wat het leven mij heeft gegeven, heb ik genomen. Na 5 jaar strijd is mijn tijd gekomen Geniet van het leven is mijn motto, want de tijd is te kort. Vaarwel... Met veel verdriet nemen we afscheid van mijn- geliefde man, onze pa, schoonpa en opa Leonardus J. Dobbeleir Leonard echtgenoot van Charlotte Vonck Terneuzen, 27 oktober 1946 t Terneuzen, 24 maart 2014 Terneuzen: Lotty Dobbeleir-Vonck Axel: Sandy en Eric van Zuuren-Dobbeleir Middelburg: Stephanie en Pascal Eindhoven: Angelo en Lisa Stadhuisplein 97,4531 GZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 29 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Graag enkel schriftelijke condoleance. Een bijzonder woord van dank aan Dr. Jaspar en zijn thuiszorgteam, Dr. van Dijk en de dagverpleging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker Leo Dobbeleir Leo was gedurende 35 jaar werkzaam bij Elopak B.V. Hij vervulde de functie van Kwaliteits Technicus bij de afdeling Kwaliteitscontrole. Leo was zeer gedreven in zijn werk en was er altijd op gericht om de klant een kwalitatief goed product te leveren, en heeft hiermee een belangrijke bijdrage geleverd aan de goede naam van Elopak in de markt. Bovendien had Leo een onvergetelijke humor. Leo is per 1 april 2008 met pensioen gegaan, met de gedachte om nog vele jaren te genieten van zijn vrije tijd. Helaas is hij al kort na zijn pensionering ziek geworden en heeft hij na vijf jaar de strijd verloren. Wij verliezen in Leo een oud-collega, die bij iedereen zeer geliefd was. We gaan hem ontzettend missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Lotty en de familie. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en Personeel Elopak B.V. Terneuzen Muziek en voetbal waren zijn passie... Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Leonard Dobbeleir We zullen hem missen. Hazerswoude: Sonja Vonck Walter de Rijk Sas van Gent: Jan Jopie Vonck-Mulder Axel: Nora Vonck Ko de Pooter Axel: Nico Vonck Florieke Fakkel Neven en nichten Intens verdrietig zijn wij dat aan een zeer lange en bijzondere vriendschap een einde is gekomen door het overlijden van Leonard Dobbeleir Wij wensen Lotty, de (klein)kinderen en verdere familie veel steun en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Piet en Corrie (in herinnering) van Langevelde Martin en Joke Bas en Sanne Willem-Jan en Wendy Wim en Ina Barentsen Janet en Stephan Jeroen en Cindy Genoten van het leven Hard voor zichzelf tijdens zijn ziekte Waardering voor zijn vrouw Lotty Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, schoonbroer en onze oom Leonard Dobbeleir Wij zullen hem herinneren als een sterk en levenslustig persoon met veel aandacht voor zijn gezin en naasten. Wij blijven aan hem denken. Sluiskil: Eddy en Ansy Dobbeleir Coen - Willeke - Robin Annemarie - Carlo Yannick Sebastiaan Lieselot Zie dankbaar terug en vertrouwend vooruit. In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde medezuster ZUSTER JUSTINE Maria Juliana van Acker Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen" Geboren te Terhole, 26 april 1918 Geprofest, 2 februari 1940 Overleden, 25 maart 2014 Namens medezusters en familie De heer mr. M.J.H. Marijnen, voorzitter bestuur Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gevierd in de kapel van Maria Mater Dei, Mgr. Hopmansstraat 2 te Breda, op maandag 31 maart 2014 om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats "Zuylen", ingang Haag weg 332 te Breda. Augustina Louisa Maria Hoogenboom-Freijser Gusta Simon Hoogenboom (t 1994) Fortis in Adversis Charlotte Jeanne Justine Doorenbos-Swaving Tineke weduwe van ir. Bartholomeus Doorenbos Bandoeng (Indië) 15 december 1925 Terug bij haar Schepper en bij haar lieve Bob t Middelburg 25 maart 2014 Tout ce que Dieu voudra Comme il voudra Quand il voudra Cootje en Ronald Guldenmund-Doorenbos Caroline en Laurens; Lily Pieter en Kata Just en Ine Doorenbos-Feijen Olivier Floris en Charlotte Renée Doorenbos Justa en Peter Idonea en Nick Dieudy Pres. Kennedylaan 9 4334 EE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 31 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Na een prachtig leven is, vredig en omringd door zijn geliefden, overleden mijn man en grote vriend, onze lieve vader en opa Nicolaas Leendert Kool - Klaas Wat zullen we hem missen. Rotterdam, 4 mei 1941 Zierikzee, 24 maart 2014 Trees Kool-Groote Hanneke Kool Else en Uri Sluijter-Kool Ophira David Correspondentieadres: Oesterstraat 41 4301 ZL Zierikzee Klaas is thuis. We nodigen u uit voor de dankdienst voor zijn leven op vrijdag 28 maart om 11.00 uur in de 'Gasthuiskerk' in Zierikzee, aan het Havenplein. Parkeren aan de Hoge Molenstraat, achter de kerk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het kerk centrum van de kerk. Rond 14.00 uur zal alleen de naaste familie Klaas begeleiden naar het crematorium. 34 donderdag 27 maart 2014 kijk ook op Bedroefd geven wij U kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van op de leeftijd van 92 jaar. Hillegom: Emile en Marianne Hoogenboom Kinderen en kleinkinderen Kuala Lumpur: Ronald en Marijke Hoogenboom Kinderen Hengelo: Olga Hoogenboom en Harry Batenburg Kinderen 25 maart 2014 Correspondentieadres: Beeltplein 1B, 6211 AM Maastricht Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Gusta op maandag 31 maart van 10.00 tot 10.20 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal er in de voornoemde aula een korte afscheids samenkomst zijn. Na de samenkomst bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn en is er gelegenheid tot condoleren. v Noah

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70