<1 mensenlinq.nl Colofoiv Wat blijft is de emotie.. "D"M familieberichten Familieberichten amilieberichten kijk ook op Verdrietig laten wij u weten dat is overleden Paul Nieuwenhuyse 28 december 1926 Familie Veer 94 4543 NL Zaamslagveer Onze dank gaat uit van Zorgcentrum 'de 'de Hooge Heule', liefdevolle verzon t 24 ma Jan Olijve in de leeftijd van 83 jaar. Nelly Olijve - den Besten Rob en Petra Vince Rotterdam, 23 maart 2014 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 29 maart om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: De Savornin Lohmanlaan 45a, 4384 KD Vlissingen Enige en Algemene Kennisgeving "Someday III fly away!" Cornelia van Poelje-Jacobs Zeer verdrietig, doch héél berustend, innig dankbaar voor hun liefde en intense zorg tijdens mijn lange levens jaren, heb ik afscheid genomen van mijn kinderen: Ankie en Piet Franklin en Son ja Flory en Jack van mijn lieve kleinkinderen en mijn allerliefste 'kleintjes' De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. "Bachtendieke! Bedankt! jullie gaven ons allen een ^eergoed gevoel door de liefdevolle en goede verzorging van Mama. Maria Cornelia Risseeuw - Faas Wij zullen je missen, iedere dag. Tot ons verdriet is, na een kortstondig ziekbed, overleden mijn lieve man, vader en opa Tim Timmerman Willy Josephus Theodorus Wij zijn dankbaar voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Jacoba van Hekken-Meijers De kaarten, persoonlijke steun en warme woorden waren voor ons van grote waarde. Wim, Turn en Peter van Hekken Dussen, maart 2014 familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant donderdag 27 maart 2014 35 5-8-1917 t 24-3-2014 Correspondentieadres: A. de Doelder-van Poelje Mosselbank 7 4553 CN Philippine Enige en algemene kennisgeving Na een lang en veelbewogen leven is onze moeder, schoonmoeder en oma rustig ingeslapen Weduwe van Jacob Cornelis Risseeuw in de leeftijd van 94 jaar Cadzand: Joop en Jeannette Risseeuw - Laurijssen Jeroen t Martijn Vlissingen: Hanneke en Wichert Schuuring - Risseeuw Mark Remy Marlot Sluis, 26 maart 2014 Correspondentieadres: De Stelle 15 4506 BE Cadzand Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. - Enige kennisgeving Het laatste beetje is nu op. Veel was er te verduren Verdrietig, maar dankbaar dat aan zijn lijdensweg een einde is gekomen, laten wij weten dat is overleden, mijn lieve zorgzame man, pa en opa Vlissingen, 2-12-1933 Goes, 23-3-2014 Nel Timmerman-Huige Martin en Jeanine Jeroen Yvonne en Wouter Ruben en Angela Sabine en Daan Anne Fleur Talmalaan 22 4384 KG Vlissingen Overeenkomstig de wens van Tim zal de crematie in kleine kring plaatsvinden. Gaarne schriftelijke condoleance en liever geen bezoek aan huis. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35