Familieberichten fllens0nlinq.nl Jacomina Hoogesteger-Spruit An Meulman - Brands 34 donderdag 27 maart 2014 kijk ook op Bezige handen en een sterke wil vielen na een bewogen leven stil. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en ouwe-oma Jacomina Arendse - Louwerse Sinds 29 november 1984 weduwe van Bastiaan Arendse Vrouwenpolder, 30 maart 1923 t Veere, 26 maart 2014 Gapinge: Anna Wondergem - Arendse Jo Wondergem Rens Art Rianne en Marco, Marit Truus Looise - Arendse Jan Looise Miranda Bianca en Harrold Martin en Lydia Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Schellachseweg 8, 4352 SK Gapinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 29 maart van 15.00 tot 16.00 uur in kamer 102 van zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", Sandenburghlaan 2 te Veere. De herdenkingsdienst voor haar leven wordt gehouden op maandag 31 maart om 13.00 uur in de Torenkerk te Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in verenigingsgebouw "de Spil" Schotsehoek 8 te Gapinge. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oudste zuster, schoonzuster en tante Jacomina Louwerse weduwe van Bas Arendse, op de hoge leeftijd van bijna 91 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij wat ze voor ons heeft betekend. Middelburg: J. van Oorschot-Louwerse F. van Oorschot t Middelburg: J. Alewijnse-Louwerse C.J. Alewijnse t Veere: J.l. Louwerse t MLouwerse-Steenepoorte Gapinge: E. de Nooijer-Louwerse t A. de Nooijer t Middelburg: W. Louwerse t N. Louwerse-Janse Veere: A. Louwerse t M. Louwerse-Janse Neven en nichten Veere, 26 maart 2014 Fortis in Adversis Charlotte Jeanne Justine Doorenbos-Swaving Tineke weduwe van ir. Bartholomeus Doorenbos Bandoeng (Indië) 15 december 1925 Terug bij haar Schepper en bij haar lieve Bob t Middelburg 25 maart 2014 Tout ce que Dieu voudra Comme il voudra Quand il voudra Cootje en Ronald Guldenmund-Doorenbos Caroline en Laurens; Lily Pieter en Kata Just en Ine Doorenbos-Feijen Olivier Floris en Charlotte Renée Doorenbos Justa en Peter Idonea en Nick Dieudy Pres. Kennedylaan 9 4334 EE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 31 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met veel verdriet, maar dankbaar voor alle fijne jaren die wij met haar mochten delen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en superoma sinds 18 maart 1962 weduwe van J. Hoogesteger Kattendijke, 15 mei 1915 Kapelle, 25 maart 2014 Wemeldinge Rinus en Truus Hoogesteger - Meijaard Wemeldinge Jolanda en Sjaco Luteijn - Hoogesteger Daniëlle en Tim Steven Ruben Kapelle Jacqueline en Frank Zoetewei - Hoogesteger Tim Mathijs Koen Heinkenszand Jeanette en Joerie Poelman - Hoogesteger Jens Lukas Zorgcentrum 'Cederhof Correspondentieadres: Spoorlaan 13 4424 CJ Wemeldinge De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 31 maart om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente van Kattendijke, Dorpsstraat 53. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er vanaf 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in Schoudee, Schoudeeweg 1 te Wemeldinge. Onze welgemeende dank gaat uit naar dr. de Jong en dr. van der Wel en alle medewerkers van 'Cederhof' voor de liefdevolle en goede zorgen. Na een prachtig leven is, vredig en omringd door zijn geliefden, overleden mijn man en grote vriend, onze lieve vader en opa Nicolaas Leendert Kool Klaas Wat zullen we hem missen. Rotterdam, 4 mei 1941 Zierikzee, 24 maart 2014 Trees Kool-Groote Hanneke Kool Else en Uri Sluijter-Kool Noah Ophira David Correspondentieadres: Oesterstraat 41 4301 ZL Zierikzee Klaas is thuis. We nodigen u uit voor de dankdienst voor zijn leven op vrijdag 28 maart om 11.00 uur in de 'Gasthuiskerk' in Zierikzee, aan het Havenplein. Parkeren aan de Hoge Molenstraat, achter de kerk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het kerk centrum van de kerk. Rond 14.00 uur zal alleen de naaste familie Klaas begeleiden naar het crematorium. Ons trouwe koorlid Klaas Kool is overleden Wat zullen we zijn stem en zijn humor missen. Zierikzees Koor "Cantare" Zierikzee, 24 maart 2014 4r Intens verdrietig delen wij u mee dat na een jaar van strijden mijn allerliefste vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma op maandag 24 maart 2014 is overleden echtgenote van Rinus Meulman Nieuw-Vossemeer, 24 februari 1942 Goes, 24 maart 2014 Rinus Marcel en Ilse Roman, Yuri Etienne en Jolanda Romy, Jasmijn t Pascal en Janca Mees, Pien Te Werfstraat 11 4472 AN 's-Heer Hendrikskinderen An is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes, alwaar u gelegenheid heeft om afscheid van haar te nemen op vrijdag 28 maart van 10.30 tot 11.15 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 28 maart om 12.30 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34