Wessel O IHensenlinq.nl woensdag 26 maart 2014 I 41 "Ko en kinderen, wees niet verdrietig want ik ben nu in de hemel". Mijn allerliefste vrouw, onze mama en oma is na een ziekbed van 8 maanden uiteindelijk rustig in haar slaap overleden. Intens dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft. Wij voelen haar onvoorwaardelijke liefde voor altijd in ons hart. In gedachten en ik vind je In alles om me heen Maar al denk ik soms Dat het zo beter is Kan ik het niet helpen Dat ik je soms mis Wilhelmina Geertruida Sturm - Schoe -Mieke- Oostkapelle, t Veere, 23 september 1943 23 maart 2014 Ko Sturm Irene en Johannes Sarah Inez Jan en Danielle Sandenburghlaan 8a 4351 RM Veere Mieke 'is opgebaard in de familiekamer van uitvaartverzorging H. Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 maart van 19.00 tot 20.00 uur en op vrijdag 28 maart van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 maart om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Mieke Sturm-Schoe Wij wensen Ko, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Suus Sturm-Goedbloed Mien Pruiksma-Sturm Jan en Jo van de Putte-Sturm Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Jan Davidse oud-docent Nederlands en conrector van Het Goese Lyceum Wij wensen de familie veel sterkte toe. namens de medewerkers van Het Goese Lyceum, Leo de Kraker, rector Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Clasina Koppejan - van de Ketterij In de leeftijd van 88 jaar Sterke de Heere Piet en de familie met dit verlies. Arnemuiden: K. van de Ketterij (in liefdevolle herinnering) J.C. van de Ketterij-Poortvliet A. Van de Ketterij (in liefdevolle herinnering) C. van de Ketterij-Maljers J. van Belzen J. van Belzen-van de Ketterij Neven en nichten Veere, 25 maart 2014 Ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Clasina Koppejan - van de Ketterij in de leeftijd van 88 jaar. Veere: P. Koppejan Goes: Jaap en Ria Lianne en Rene Stefan, Alina Peter en Mischa Kim, Evi Arnemuiden: Gree en Kees Gemma en Robbie Jasmijn, Jorden^, Lisanne Simone en Frank Onze dank gaat uit naar Dr. van Tol en het verplegend personeel van Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", afdeling Kruithof voor de liefdevolle verzorging. Veere, 25 maart 2014 Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh Sandenburghlaan 2, kamer 20 afdeling Kruithof 4351 RL Veere De rouwdienst, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel, wordt gehouden op D.V. maandag 31 maart om 11.13 uur in zaal Rehoboth aan de Markt te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheidnemen van 10.45 tot 11.15 uur. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in zaal Rehoboth. Geen bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Cornelis Siereveld op de leeftijd van 80 jaar. Arnemuiden: A. Marteijn t T. Marteijn - Marijs J.C. Marteijn - Marteijn M. Marteijn t J.L. Marteijn t P.M.W. Marteijn - Marteijn L. Marteijn A.G. Marteijn - Poortvliet t W. Marteijn t neven en nichten Wij wensen de familie veel sterkte. Arnemuiden, 24 maart 2014 In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze herinneringen blijf je altijd Tot ons verdriet overleed na een periode van afnemende gezondheid onze oudste broer, zwager en oom Cornelis Siereveld echtgenoot van Jannetje Johanna Marteijn Arnemuiden, 7 februari 1934 t Goes, 24 maart 2014 Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Nieuw en St. Joosland: Sjaan en Kees van Moolenbroek-Siereveld Middelburg: Nellie Siereveld (in dierbare herinnering) Middelburg: Jan en Riet Siereveld-de Koeijer Arnemuiden: Johannes Siereveld (in dierbare herinnering) Neven en nichten Opgewekt en zorgzaam, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Omringd door allen die hem lief waren is, na een moedig gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve papa en opa Cornelis Siereveld -Kees- 7 februari 1934 t 24 maart 2014 Janny Siereveld - Marteijn Jeannette en Michiel Juliette, Valérie Ronny en Marianne Steendiep 11 4341 LN Arnemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 maart om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat, te Kleverskerke. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Roel heeft een heel lief broertje en wij een prachtige tweede kleinzoon zoon van Ivo Spinnewijn en Tanja van der Perk Jan Wolkerslaan 36 - 4481 DZ Kloetinge en kleinzoon van Theo en Ine Spinnewijn Zomerweg 17 - 4481 BZ Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41