J? Familieberichten (I1ensenlinq.nl üvar JedHri Adriana van de Wege Neeltje Smies t Han Holla - van Heijningen Jakobus Dingemanse Joseph Misseghers Jaantje Jacobus Johannes de Bliek Zijn leven moesten we loslaten, in ons leven blijven we hem vasthouden. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en opa duif Gommert Abraham Boone in de leeftijd van 90 jaar. J.P. Boone-van Es Adrie en Jopie Boone-Baarends Michelle en John, Tara Gert-Jan en Maritha Wies en Lenie Boone-Boogaard Ramon en Veronique, Sven Jordy en Aline Marco Boone 21 maart 2014 Zorgcentrum Moerzicht Moerplein 73, kamer 2065 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt woensdag 26 maart o'm 13.30 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot was zijn liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die hij achterliet. Rust zacht opa duif Ramon en Veronique, Sven Jordy en Aline Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder Maria Louisa Depondt-van Campen Marie-Louise 2 februari 1942-21 maart 2014 Hansweert: P.M. Depondt Goes: Ferdy en Lieke Goes: Angelo en Wieny Dijkstraat 22 4417 BA Hansweert Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn vrouw en onze moeder op woensdag 26 maart van 9.30 tot 9.50 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de uitvaartdienst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. echtgenote van Jacobus Willem Dieleman Axel, 11 juni 926 f Axel, 23 maart 2014 Vandaag is overleden mijn geliefde vrouw, lieve moeder, schoonmoeder en onze oma. AxelKo Dieleman Terneuzen Marijke en Ludwig Culemborg Robbert en Kim Nijmegen Lauren C orrespondentieadres Marijke en Ludwig Lauret-Dieleman Beethovenhof 118 4536 AC Temeuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 27 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer. Alleen schriftelijke condoleance. Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve vrouw, ons familielid Johanna, Maria, Theresia echtgenote van Ben Holla *1 juni 1928 f21 maart 2014 Familie Holla Familie van Heijningen Familie Poulisse Hemelstraat 35 4564 BA St. Jansteen Woensdag 26 maart van 12.00 uur tot 13.30 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Han in het Uitvaartcentrum Stork Maasdriel, gevestigd aan de Drielseweg 36b te Hedel. Waarna er om 14.00 uur een afscheidsdienst zal plaats vinden in de H. Martinuskerk aan de Kerkstraat te Kerkdriel. Daarna begeleiden we Han naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Leijensteinstraat. Tot ons groot verdriet delen we u mede dat na een ernstige ziekte is overleden onze oudste broer Ridderkerk: P. Voshol - Dingemanse A.W. Voshol Terneuzen: J. Dingemanse J.E. Dingemanse - Visser Middelburg: A. Dingemanse M. Dingemanse - de Visser Middelburg: M. de Graaf - Dingemanse G.J. de Graaf Middelburg: J.C. van de Putte - Dingemanse A. van de Putte Vlissingen: J. Dingemanse E. Dingemanse - de Buck Nieuw en St-Joosland: P. Dingemanse Middelburg 22 maart 2014 Diep getroffen ontvingen wij bericht van het overlijden van Willie Gijsel echtgenoot van Annemiek Nijman vader van Jeroen en Judith Saskia Laura en Wilfried Willie overleed na een moeizame maar zeer moedig gedragen ziekteperiode op 21 maart 2014. Hij mocht maar 60 jaar worden. Wij wensen Annemiek, Jeroen en Judith, Saskia, Laura en Wifried heel veel sterkte om dit grote verdriet te dragen. De broers en zussen van Willie: José en Jos Vincent en Ingrid Nico en Bernadette Ria en Jos Lucas Annie en Ben t Stanny en Celine Marc en Marion Ronald en Hamide en neven en nichten De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 26 maart om 11.45 uur in de parochie Heilige Maria Koningin, Memlinghof 2 te Krimpen aan den IJssel. Aansluitend zal om 13.30 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium "Schollevaar" aan de Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Correspondentieadres: A.M.H. Gijsel-Nijman Burgemeester Aalberslaan 13 2922 BB Krimpen aan den IJssel Maar de herinnering is warm, want sterft een mens, gedachtenis blijft leven in ons, altijd. Vandaag is kalm en rustig ingeslapen mijn broer en onze oom Axel, 26 mei 1926 t Axel, 22 maart 2014 Annie van der Linden-Misseghers Paul en Patricia van der Linden-Vertommen Marcel en Ingrid van der Linden-van Laerhoven Eric van der Linden Correspondentieadres: Mw. A. van der Linden-Misseghers Hallershofstraat 5, app. 17 2100 Deurne (België) De crematie zal in stilte plaatsvinden. Vrijdag 28 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de H. Maria Hemelvaart aan het Dorpsplein te Zuiddorpe, waarna om 10.30 uur de herdenkingsdienst met de urn aanvangt in de kerk. Geen bloemen, noch kransen. 2 2 maandag 24 maart 2014 kijk ook op Heden is rustig ingeslapen onze zorgzame moeder, lieve oma en overoma weduwe van 14 mei 1923 18 maart 2014 Cadzand: Sanny en Cor Zuidzande: Liesbeth en Erik Axel: Sjaan en Wim Maarssen: Janny en Sjaak Breskens: Jaapt en Tineke Terneuzen: Levien en Liana Klein- en achterkleinkinderen Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van Rozenoord" voor de goede verzorging. Sluis, 18 maart 2014 Correspondentieadres: Badhuisweg 22 4506 BB Cadzand De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60