I Familieberichten mensenlinq.nl Jumkuj Üys/Jüdsn Jakobus Dingemanse f Han Holla - van Heijningen Wim den Otter en Francien den Otter- Zijn leven moesten we loslaten, in ons leven blijven we hem vasthouden. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en opa duif Gommert Abraham Boone in de leeftijd van 90 jaar. J.P. Boone-van Es Adrie en Jopie Boone-Baarends Michelle en John, Tara Gert-Jan en Maritha Wies en Lenie Boone-Boogaard Ramon en Veronique, Sven Jordy en Aline Marco Boone 21 maart 2014 Zorgcentrum Moerzicht Moerplein 73, kamer 2065 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt woensdag 26 maart om 13.30 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot was zijn liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die hij achterliet. Rust zacht opa duif Ramon en Veronique, Sven Jordy en Aline Moegestreden en verlangend naar het einde is van ons heengegaan, onze oom Hendrik Drost in de leeftijd van 82 jaar. neven en nichten Middelburg, 21 maart 2014 Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder Maria Louisa Depondt-van Campen Marie-Louise 2 februari 1942-21 maart 2014 Hansweert: P.M. Depondt Goes: Ferdy en Lieke Goes: Angelo en Wieny Dijkstraat 22 4417 BA Hansweert Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn vrouw en onze moeder op woensdag 26 maart van 9.30 tot 9.50 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de uitvaartdienst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet delen we u mede dat na een ernstige ziekte is overleden onze oudste broer Ridderkerk: P. Voshol - Dingemanse A.W. Voshol Terneuzen: J. Dingemanse J.E. Dingemanse - Visser Middelburg: A. Dingemanse M. Dingemanse - de Visser Middelburg: M. de Graaf - Dingemanse G.J. de Graaf Middelburg: J.C. van de Putte - Dingemanse A. van de Putte Vlissingen: J. Dingemanse E. Dingemanse - de Buck Nieuw en St-Joosland: P. Dingemanse Middelburg 22 maart 2014 Na een periode van ziekte en afnemende krachten is onze geliefde zwager en oom Jakobus Dingemanse (Ko) echtgenoot van onze zus en tante Sjaan Dingemanse-Koole plotseling overleden. Vlissingen: JanKoole Vlissingen: Simon en Corrie Koole Oost-Souburg: Wim en Anneke Koole Neven en nichten 22 maart 2014 Simon Cornelis Rol 6-5-1925 22-3-2014 Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve vrouw, ons familielid Johanna, Maria, Theresia echtgenote van Ben Holla *7 juni 1928 f21 maart 2014 Familie Holla Familie van Heijningen Familie Poulisse Hemelstraat 35 4564 BA St. Jansteen Woensdag 26 maart van 12.00 uur tot 13.30 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Han in het Uitvaartcentrum Stork Maasdriel, gevestigd aan de Drielseweg 36b te Hedel. Waarna er om 14.00 uur een afscheidsdienst zal plaats vinden in de H. Martinuskerk aan de Kerkstraat te Kerkdriel. Daarna begeleiden we Han naar haar laatste rustplaats op de begraalplaats aan de Leijensteinstraat. Het is zo stil, er zijn geen woorden voor. Zo lief, zo dierbaar, mijn allerliefste man, onze geweldige vader, schoonvader en innig geliefde, trotse opa Arie Kooiman 17 augustus 1944 20 maart 2014 is er niet meer. Dankbaar voor al zijn liefde en alle dierbare herinneringen voor altijd in ons hart. Tally Jeannette en Walter Thomas Jade Leonie en Gijs Guusje Pien Arie houdt van witte bloemen. Donderdag 27 maart is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid om Afscheid te nemen van Arie in de Bethelkerk, Rotterdamseweg 73 te Zwijndrecht, waarna om 13.00 uur de afscheidsdienst gehouden zal worden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene Begraafplaats Munnikensteeg, Munnikensteeg 50 te Zwijndrecht. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Ara Hotel, Veerweg 10 te Zwijndrecht. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Met verbijstering delen wij u mede, dat plotseling op 69-jarige leeftijd is overleden, onze broer, oud-dirécteur en commissaris Arie Kooiman Hij was van zijn 17e tot zijn 61ste jaar in dienst van het bedrijf. In 2004 is hij uit dienst getreden en commissaris van het bedrijf geworden. Zijn vakmanschap, toewijding en stuwende kracht waren groot en heeft het bedrijf veel gebracht. Zijn betrokkenheid bleef tot de laatste dag. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en klein-kinderen. Wij wensen hen veel sterkte dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van: Gebr. Kooiman Holding B.V. Scheepswerf Gebr. Kooiman B.V. Scheepswerf Hoebee B.V. Scheepswerf Van Os Yerseke B.V. Ontwerpbureau Kooiman B.V. Technisch Bureau Mous B.V.' 22 maandag 24 maart 2014 kijk ook op Op 24 maart vieren wij het heugelijke feit dat onze ouders 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Felicitaties van Ivanka en Suzanne Arno, Isabel Emma en Tara In plaats van kaarten Gij hebt ons tot U geschapen, en onrustig is ons hart totdat het rust vindt in U. (Belijdenissen van Augustinus) echtgenoot van Gerry Rol - Huijsman 11-8-2010 Krommenie, Goes, Astrid en Darryl Toombs Shelley en Ramon Michael en Angela Zorgcentrum 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Kapucijnenweg 20,4411NC Rilland De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 26 maart om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar in de ontvangstkamer van het crematorium. Correspondentie naar: Mevrouw T. Kooiman P/a Harmsma Uitvaartverzorging Burgemeester de Bruïnelaan 27 3331 AC Zwijndrecht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22