i
i
I
TELEVISIE 11
RTL 7/
VÊRONICA
Jk
een
I CANVAS
IN
Man bijt hond
In de aanloop naar de populaire
trouwdatum van april - en dat is
gen grap - iedere dag een portret
van een aanstaand bruidspaar met
een bijzonder verhaal.
Tania Kross: Ik wil alles
Operazangeres Tania Kross is
druk, druk, druk. Ze zingt, doet
talloze projecten én moedert. Hoe
houdt ze al die verschillende bal
len tegelijkertijd in de lucht?
Nederland 2,20.55 uur
Memories
Annie krijgt eindelijk het zo vurig
gewenste antwoord van Age. Hij
brak plotseling, nu alweer 56 jaar
geleden met haar, vlak voor hun
geplande emigratie.
Kleine baby's, grote zorg
Machteld is 39 weken zwanger
van een meisje en in het Wilhel-
mina Kinderziekenhuis zal haar
baby worden gehaald met een
keizersnede. En een kijkje bij een
te vroeg geboren tweeling.
SBS 6, 21.30 uur 1ULJ
uitenlan
1UU ^toqaotuB
MAANDAG 24 MAART 2014
07:30 Teleshop 7: Tel sell
08:30,08:40,08:50 Voorbeurs
09:00,09:05,09:20,09:25,
09:40,09:45,10:00,10:05,
10:20,10:25,10:40,10:45,
11:00,11:05 Nieuws 11:20
Zo kan het ook 11:40,11:45,
12:00,12:05 Nieuws 12:20
Special: De kijker aan zet 12:40,
12:45,13:00,13:05,13:20,
13:25,13:40,13:45,14:00,
14:05,14:15,14:20 Nieuws
14:30 Opening Wall Street
14:35,14:40 Nieuws 14:50
Opening Wall Street 15:00,
15:05,15:20,15:25,15:40,
15:45,16:00,16:05 Nieuws
16:20 Toekomstmakers: De in
terviews 16:40,16:45,17:00,
17:05,17:15,17:20,17:30,
17:45 Nieuws
08:14 Oggy en de kakkerlak
ken 08:24 Elias 08:36 De koa
labroertjes 08:46 Musti 08:52
Boom Reds 08:58 Little
People 09:03 Jokie 09:08 Ti-
TaToverfeest 09:23 Sprookjes
van Klaas Vaak 09:34 Bibaboer-
derij 09:50 2 Kleine Kleuter
tjes 09:53 Bobo 10:00 Tele
shop 815:02 Burgers' Zoo En
Waarom 15:07 Ernst, Bobbie
en de rest 15:22 TiTaToverfeest
15:35 Sprookjes! 15:50 Jungle
club 15:53 De Daltons 16:01
De Daltons 16:11 Het mysterie
van... 16:41 Oggy en de kakker
lakken 16:50 Oggy en de kak
kerlakken 16:58 Burgers' Zoo
en waarom 17:05 Sons of Tuc
son 17:35 Goede tijden, slech
te tijden
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:10 Born2Cook
14:50 My Kitchen Rules 15:50
MasterChef USA 16:35 Every
day Gourmet with Justine Scho-
field 17:05 MasterChef Holland
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:00 Kickin' It 16:20
Lab Rats 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Phineas and Ferb
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Extreme Dreams 14:45
II commissario Montalbano
16:40 Jamie at Home 17:05 De
topcollectie van... 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Len
tebeelden 10:20 Hill Street
Blues 11:05 Lentebeelden
12:30 Onderbreking 14:42
100" 14:45 Fans of Flanders
15:10 100" 15:12 Hoera cul
tuur! 15:38 100" 15:41 De
Canvasconnectie 16:11 100"
16:13 Classic Albums 17:08
100" 17:11 Hill Street Blues
17:58100"
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Reality
19:30 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
18:00 My Kitchen Rules, Culi
nair magazine
19:00 MasterChef USA, Culinair
magazine
19:55 Smaken verschillen, Culi
nair magazine
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:00 Taxi, Comedy
18:28100"
18:30 De Flandriens (h), Sport-
documentaire
19:28100"
19:30 Vranckx (h), Reportage
O
O
00
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:30 Finding Neverland, Bio
grafie
20:30 MasterChef Holland, Cu
linair magazine
21:30 Grey's Anatomy, Dra-
20:10 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Real Steel, SF-actiefilm
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Witse, de keuze van...,
Misdaadserie
21:30 Café Corsari, Show
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Belga sport (h), Docu
mentaire
21:35 Extra Time, Voetbal
j
22:00 De opmerkelijkste trans
fers, Sportdocumentaire
22:30 Voetbaliconen, Sportdo
cumentaire
23:00 The Good Guys, Actie
serie
00:00 The Beast, Misdaadserie
00:55 Sons of Anarchy, Dra
maserie
01:45 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
02:00 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
22:40 Will Grace, Sitcom
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
00:05 Love Bites, Dramaserie
01:00 Nachtlounge - Hollandse
Meiden, Homeshopping-
programma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
22:25 Law Sr Order: Special
Victims Unit (h), Mis
daadserie
23:15 Law Sr Order: Special
Victims Unit, Misdaad-
00:10 Body of Proof (h), Mis
daadserie
01:05 Medium, Dramaserie
02:00 Astro TV, Magazine
02:30 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
23:05 Fighting, Actiefilm
22:20 Het Journaal
22:35 King
23:17 Keno
23:20 Het Weer
23:25 Dagelijkse kost
23:35 ledereen beroemd
22:30 Reyers Laat, Show O
23:15 Breaking Bad, Dramaserie
01:10 Nachtclub Live, Show 00:00 Journaallus, Nieuws in lus- 00:00 Dag, Dramaserie
03:55 Utopia, Muziekprogramma vorm 00:25 Canvaslus, Nieuws in lus
actualiteiten
sport film
Nederland 2, 18.55 uur
Nederland 1, 21.15 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:07 Zeeuws
Goud 07:19 Trugkieke 07:29 Re-
gioned 07:49 Verzeeuwigd 07:53
Muziekclip 07:57 Zeeland in vogelv
lucht 08:00 Herhaling programmer
ing 07:00-07:57 09:00 Zeeland Nu
09:07 Zeeuws Goud 09:19 Trugkieke
09:29 Regioned 09:49 Verzeeuwigd
09:53 Muziekclip 09:57 Zeeland in
vogelvlucht 10:00 Zeeland Nu 10:07
Zeeuws Goud 10:19 Trugkieke 10:29
Herhaling programmering 09:29-
09:57 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU 18:23 Het Weer
18:28 Editie 2014 18:38 Regioned
18:47 Verzeeuwigd 18:51 Muziekclip
18:55 Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhaling programmering 18:00-
18:55 20:00 Zeeland NU 20:23 Het
Weer 20:28 Editie 2014 20:38 Re
gioned 20:47 Verzeeuwigd 20:51
Muziekclip 20:55 Zeeland in vogelv
lucht 21:00 Herhaling programmer
ing 20:00-20:55 22:00 Zeeland NU
22:23 Het Weer 22:28 Editie 2014
22:38 Regioned 22:47 Verzeeuwigd
22:51 Muziekclip 22:55 Zeeland in
vogelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:28 Editie 2014 23:38
Regioned 23:47 Verzeeuwigd 23:51
Muziekclip 23:55 Zeeland in vogelv
lucht 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Rip Off Britain: Food 12:45
Watchdog Test House 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Perfection
16:00 Escape to the Country 16:45
More Creatures Great and Small
17:15 Flog It! Trade Secrets 18:15
Pointless 19:00 BBC News 19:27
Weather 19:30 Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:30 Bang Goes the The
ory 20:57 BBC News and Regional
News 21:00 EastEnders 21:30 Pano
rama: the Great NHS Robbery 22:00
Silk 23:00 BBC News 23:25 Regional
'in- !l.i
News and Weather 23:35 The
Michael Mclntyre Chat Show 00:20
Late Kick Off 00:50 Live at the Apollo
01:35 Weatherview 01:40 BBC News
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:20 Homes
Under the Hammer 08:20 The Moun
tain 09:20 Wanted Down Under
10:05 The Restaurant Man 11:05
Great British Railway Journeys 11:35
Click 12:00 BBC News 12:30 BBC
World News 13:00 Daily Politics
14:00 Coast 14:45 The Nature of Brit
ain 15:35 Cagney Lacey 16:25
Bergerac 17:15 'Allo 'Allo! 18:15 Vin
tage Antiques Roadshow 19:00 Re
venge of the Egghead 19:30 The
Voice: Louder on Two 20:00 Antiques
Road Trip 21:00 University Challenge
21:30 Mary Berry Cooks 22:00 The
Plantagenets 23:00 Rev 23:30 News-
night 00:17 Weather 00:20 Louis
Theroux's LA Stories: City of Dogs
01:20 The Culture Show: ARTicula-
tion - For the Love of Art 01:50 This Is
BBC Two
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tin Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buf-
fet 13:00 Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 GroRstadtrevier 19:45 Wissen
vor acht - Zukunft 19:50 Wetter vor
acht 19:55 Börse vor acht 20:00 Ta
gesschau 20:15 Wildnis Nordamerika
21:00 Hart aber fair 22:15 Tagesthe-
men 22:45 Griechisches Roulette
23:30 Franziskus - Papst der Armen
00:15 Nachtmagazin 00:35 Tatort
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO 5113 19:00 Heu
te 19:20 Wetter 19:25 Wiso 20:15
Kein Entkommen 21:45 Gebrochene
Opfer - kaputte Tater 22:45 Heute-
journal 23:15 In einer stillen Nacht
00:35 Heute Nacht 00:50 Diaman-
tenhochzeit
WDR
07:20 Reports in English: Teens in
Cornwall 07:30 Extra Französisch
08:20 Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Diisseldorf 09:45
Die Ermittler 10:15 Westpol 10:45
Aktuelle Stunde 11:05 Seehund,
Puma Co. 11:55 Leopard, Seebar
Co 12:45 WDR aktuell 13:00 Service-
zeit Reportage 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Mord ist ihr Hobby
15:00 Planet Wissen 16:00 WDR ak
tuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 20:15 Markencheck extra
21:00 Markt 21:45 WDR aktuell
22:00 Vergewaltigt! - Die Angst der
indischen Frauen 22:45 Sport inside
23:15 Fazil Say - Zuhause in der Mu-
sik 00:15 Krömer - Late Night Show
01:00 Domian
Discovery
07:20 Royal Navy Caribbean Patrol
08:10 World's Top 5 09:00 Street
Outlaws 09:50 Mighty Ships 10:40
Dirty Money 11:30 Abalone Wars
12:20 Biggest and Baddest 13:10
Deadliest Catch 14:00 How It's Made
14:50 Through the Wormhole with
Morgan Freeman 15:40 BearGrylls:
Escape from Hell 16:35 Carfellas
17:05 Texas Car Wars 18:00 Dirty
Money 19:00 Mighty Ships 20:00
World's Toughest Truckers 21:00
Gold Rush 22:00 Moonshiners 23:00
Alaska - The Last Frontier? 00:00
Swimming with Monsters: Steve
Backshall 01:00 Frontline Battle Ma
chines with Mike Brewer 01:55 Gold
Rush
National Ceographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Lords of
War 09:30 Abandoned 09:50 Brain
Games 10:40 Cosmos: A Spacetime
Odyssey 11:35 True Tube 12:25
Caught in the Act 13:20 Born to Ride
14:10 Test Your Brain 15:05 Air Crash
Investigation 16:00 Wicked Tuna
17:00 Drugs Inc. 18:00 Locked Up
Abroad 19:00 Lords of War 19:30
Abandoned 20:00 Apocalypse 21:00
Terror in the Skies 22:00 Air Crash In
vestigation 23:00 Wicked Tuna 23:55
Terror in the Skies 00:50 Air Crash In
vestigation 01:45 Wicked Tuna
Animal Planet TLC
07:15 Galapagos 08:10 Too Cute!
09:05 Shamwari: A Wild Life 10:00
Animal Precinct 10:55 Dark Days in
Monkey City 11:20 Call of the Wild-
man 11:50 Steve Irwin's Wildlife War
riors 12:45 Gator Boys 13:40
Shamwari: A Wild Life 14:30 My Cat
from Hell 15:30 Mutant Planet 16:25
From Pound Pups to Dog Stars 17:00
Say Yes to the Dress 17:10 Sister
Wives 17:10 From Pound Pups to
Dog Stars 18:00 Masterchef Ireland
19:00 Secretly Pregnant 20:00 I
Found the Gown 21:00 Bizarre ER
22:00 Jodie Marsh on the Game
22:55 I Almost Got Away With It
23:45 True CSI 00:35 Murder Shift
01:25 Bizarre ER
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Afrique
presse 09:05 Flash Info 09:10 Epice-
rie fine 09:30 Garden Party 10:00
Flash Info 10:05 En voyage 10:30 Nec
plus ultra La collection 10:55 Merci
professeur11:00 Flash Info 11:05
Dans la peau d'un chef 11:45 Plus
belle la vie 12:10 Flash Info 12:15 Les
p'tits plats de Babette 12:30 Le mys-
tère Atlit Yam 13:30 Journal RTBF
14:00 Le grand tour 15:45 Dans la
peau d'un chef 16:35 Questions pour
un champion 17:05 Flash Info 17:10
Le point 18:00 64', Ie monde en fran
cais, 1 re partie 18:25 Le Journal de
l'économie 18:30 Enquêtes réservées
20:10 Itinéris 20:25 Dr CAC 20:30
Journal France 2 20:55 Rallye 21:00
Métronome 22:45 Les villages de
France 23:00 Journal TSR 23:25 Tv-
5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 00:00 Tango 01:30 ARTE
Reportage
Eurosport
10:30 World Cup in Oslo (Noorwe
gen) 12:00 World Cup in Planica (Slo
venië) 13:00 UEFA Women's Champi
ons League 14:00 Milaan - San Remo
(Italië) 15:30 Ronde van Catalonië
17:30 Eurogoals 18:30 World Cup in
Oslo (Noorwegen) 20:00 World Cup
in Planica (Slovenië) 20:45 Watts
21:00 This Week on World Wrestling
Entertainment 21:30 Vintage Collec
tion 22:30 Horse Racing Time 22:45
Eurogoals 23:45 Milaan - San Remo
(Italië) 00:30 Ronde van Catalonië
MTV
10:00 3 From 1 11:00 Friendzone
11:25 Friendzone 11:50 Friendzone
12:15 Friendzone 12:40 Friendzone
13:05 Made 13:55 Teen Mom 2
14:45 Beauty School Cop Outs 15:10
Beauty School Cop Outs 15:40 Cat
fish: The TV Show 16:30 Made 17:25
Awkward 17:50 Awkward 18:15 I
Used to be Fat 19:05 Teen Mom
20:00 17 ans et maman 3 20:55
Snooki JWoww 21:20 Snooki
JWoww 21:45 Beauty School Cop
Outs 22:35 Geordie Shore 23:25 Ri
diculousness 23:50 Ridiculousness
00:15 The Valleys 01:05 Jackass
01:30 Jackass 01:55 Ridiculousness
CNN
08:30 Tbd 09:00 World Business To
day 10:00 CNN Newsroom 10:30 Af
rican Voices 11:00 BackStory 11:30
CNN NewsCenter 12:00 Fareed Zaka
ria GPS 13:00 News Stream 14:00
World Business Today 15:00 Interna
tional Desk 16:00 Global Exchange
17:00 International Desk 18:00
World Sport 18:30 African Voices
19:00 International Desk 20:00
Amanpour 20:30 CNN NewsCenter
21:00 Connect the World with Becky
Anderson 22:00 Quest Means Busi
ness 23:00 Amanpour 23:30 World
Sport 00:00 Piers Morgan Live 01:00
Anderson Cooper 360