coiotop Wat blijft is de emotie.. Q-LP familieberichten j? Voor bet^foart amilieberichten O lnens0nlinq.nl zaterdag 22 maart 2014 I 55 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belang stelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw en onze altijd zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jakoba Koppejan-Adriaanse Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons erg goed gedaan. H. Koppejan Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, maart 2014 Een kaart, een woord, een gebaar doen je zo goed, Als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Het heeft ons zeer goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en oud-omaatje Adriana Meulmeester-de Ridder Wij zeggen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank. Joop en Isa Meulmeester-Janse Michel en Petra, Annabel Serge en Ilse Ina en Ko Minderhoud-Meulmeester Andy en Symoon Vlissingen, maart 2014 Sien Adriaanse-Hoebeke Maria van Cleemputte-Heijnen Jacoba Johanna Debaere-Verplanke Georgette Reyniers - De Loof De vele blijken van meeleven en deelneming, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader en opa Adrianus Johannis Knook hebben ons goed gedaan. Wij betuigen daarvoor onze oprechte dank. Wij zijn gesterkt door de betrokkenheid en warmte. Het is goed om te weten dat zovelen hem liefde en vriendschap gaven, ook tijdens zijn ziekte. Met dank ook aan oncoloog dr. van Halteren en huisarts dr. van Straalen, alsmede het personeel van thuiszorg Curadomi, voor de zeer goede en liefdevolle zorg. B.H. Knook-Bartelse Kinderen en kleinkinderen Goes, 21 maart 2014 Willem (Wim) Jacobus Boeije De beste service van Nederland. - Bezoek onze bekroonde web; Uityaartverzorai Uitvaartverzorging Lfnda van Wingen Verzorgt de gehéle uitvaart Tel: 0113-63 91 08 fa miliebe rich te nonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Marien Adriaanse kinderen en kleinkinderen Yerseke, 22 maart 2014 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten en andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn allerliefste moeder, onze oma en overgrootmoeder Het heeft ons erg goed gedaan. Ria en Peter Daniëlla en Chris Anouska en Renzo Erwin en Jessica Jenson en Jason Walsoorden, maart 2014 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgroot-oma, zus en schoonzus betuigen wij u onze oprechte dank. Speciaal dank aan alle medewerkers van De Stelle, in het bijzonder afdeling Klaverblad, haar zus tante Hannie, medewerkers van Monuta uitvaart zorg Oostburg voor alle goede zorgen. Kinderen en kleinkinderen Oostburg, maart 2014 Wij danken iedereen voor de warme belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Gerard Reyniers Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsbijeenkomst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat moeder in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Eede, maart 2014 Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Uit aller naam: Familie M. Bührs Serooskerke, maart 2014 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg^ 4, 4435 RL Baarland/ Gratis boekje uitvaartwensen.' Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mervoor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55