s A A 54 I zaterdag 22 maart 2014 (H fllensenlinq.nl Janna Pieternella van Sandijk - Bierens Gillis Provoost Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman 'Ome' Gillis Provoost Maria Johanna Francina Scheele-de Muijnk Marian echtgenote van Willem Scheele - Adriana van de Wege Jaantje Jacobus Johannes de Bliek Catharina van Langevelde Sonja Bouwens - Denissenko DE VLIEGER De mooiste vlinder is weggevlogen. Intens verdrietig zijn we nu mijn innig geliefde dochter, onze onvergetelijke grote zus, mijn a§kim, onze lieve schoon dochter, schoonzus, tante, kleindochter en nicht is overleden. Wat een moed en taaiheid heeft ze getoond in het gevecht tegen haar ziekte. Mag ze nu voorgoed leven in God's schitterend licht. Joy Sareeta Vlasblom Joy MA Turkse Taal en Cultuur Verloofde van Da vut A vei 's-Heer Arendskerke Rotterdam 16 juli 1984 15 maart 2014 Hannah Warren Ivor Vlasblom Severein Vlasblom Davut Avci Feramuz en Aysel Avci-Kaya Ayfer en Sener Kaya-Avci Meltem Berkant Murat en Fatos Avci-Kalayci Irem Ediz V Canan en Metin Kocak-Avci Mete Melih Canay Helen Ferguson Albertina Warren David Warren De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadressen: H. Warren Sperwerhof 6 4451 EE Heinkenszand F. Avci Hooivlinder 22 3544 NL Utrecht Met dank a.an mevr. Chulja Pek, dokter Polak, dokter Belt, dokter Tenbrinck, dokter Dinkelaar en het hele team van 8 Noord van Erasmus MC voor hun toegewijde zorg en inzet. We moeten zeilen op de wind van vandaag De wind van gisteren helpt je niet vooruit De wind van morgen blijft misschien wel uit Op 85 jarige leeftijd is ingeslapen onze lieve moeder en oma sinds 13 mei 1998 weduwe van Dirk Hermanus van Sandijk Goes: Dick en Tonny van Sandijk - de Nooijer Colijnsplaat: Leon Goes: Rosalie en Teun Kruiningen: André en Marion van Sandijk - Gerritse Irene Amy Goes, 21 maart 2014 Correspondentieadres: Scheldestraat 87, 4461 EM Goes Naar ma's wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar iedereen die ma tijdens haar ziekte met liefde en respect heeft verzorgd. Op 18 maart is overleden onze broer en zwager Fons de Moor 's-Heerenhoek: 23 juni 1944 Goes: 18 maart 2014 's-Heerenhoek: Ria en Aart van Oosten-de Moor Paula de Moor Magrette: Jeannette en Chiel Schelleman-de Moor 's-Heerenhoek: Yvonne en Victor Marchelinus- de Moor Els en Peter Paree- de Moor De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Oost en West Souburg, 9 maart 1930 Middelburg, 20 maart 2014 Riet en Koos Zijderveld t Vuren: Jo en Jan t Zwartepoorte Oost-Souburg: Maatje en Joop van der Male Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: M.A. van de Puttestraat 25 4388 LA Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 26 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hans en Ans Carol Henny Carol Michel en Willeke Carol Nikki en Jurre Richard en Véronie de Bree Mike en Thomas Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma In de leeftijd van 68 jaar Aardenburg: Willem Scheele Aardenburg: Edwin en Karin Thijs, Sam Naaldwijk: Jolanda en Roland Rochelle, Delano, Ronan Philippine: Henk t 16 maart, Schepenstraat 26 4527 AS Aardenburg Overeenkomstig de wens van Marian heeft de crematie in familiekring plaats gehad. Wij allen willen Dr.de Bruijne-Colenbrander, en de medewerkers van ZorgSaam thuis hartelijk bedanken voor de goede zorgen. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden J.W. (Hanna) Houtekamer-Otte Onze gedachten gaan uit naar haar man, wethouder Gilles Houtekamer, en haar gezin en overige familie. We wensen hen veel sterkte toe bij deze grote slag en dat zij kracht mogen vinden dit grote verlies te dragen. De Wmo-raad Schouwen-Duiveland, Mede namens de Wmo-raad, A.H. van Kan, voorzitter J.C.J. du Parand-Ulenberg, vice-voorzitter Heden is rustig ingeslapen onze zorgzame moeder, lieve oma en overoma weduwe van 14 mei 1923 18 maart 2014 Cadzand: Sanny en Cor Zuidzande: Liesbeth en Erik Axel: Sjaan en Wim Maarssen: Janny èn Sjaak Breskens: Jaapt en Tineke Terneuzen: Levin en Liana Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van Rozenoord" voor de goede verzorging. Sluis, 18 maart 2014 Correspondentieadres: Badhuisweg 22 4506 BB Cadzand De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Adri van Harn Stef en Mathilde F rank en Arianne - Bart, Eva Gerard Axel, maart 2014 Het gemis zal altijd blijven, maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Dankbaar zijn wij voor zoveel blijken van medeleven en warme belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder, oma en kleine oma Jaap en Ria de Gardeijn Kinderen en kleinkinderen Oostburg, maart 2014 We zijn diep onder de indruk van alle woorden, gebeden, kaarten en bezoeken tijdens en na het overlijden, van mijn lieve man, onze trouwe vader en geweldige opa Hans Verschuure Heel hartelijk dank voor alle betrokkenheid en medeleven. Nel Verschuure-Wisse kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2014 c UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland HppP"' Wilgenstraat 12 )jjr 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54