V (Hensenlinq.nl Adriaan van Hemert Adrie van Hemert Jan Korsuize Jo Frans Dieleman zaterdag 22 maart 2014 I 53 y Adrie van Hemert Op 20 maart 2014 is op de leeftijd van 82 jaar overleden onze geliefde zwager en oom Adrie van Hemert Echtgenoot van Cathrien van Hemert-Kwekkeboom J.P. Kwekkeboom-van Keulen P. Cruca P. Kwekkeboom-de Nooijer neven en nichten Catharina Jannetje de Fouw Jan Korsuize psalm 23:De Here is mijn herder,mij ontbreekt niets Brouwershaven, 16 juni Domburg, 19 maart 2014 1914 tante Adrie Roose-Beije Lieve tante Adrie, dank voor uw wijsheid en inspiratie. U was een voorbeeld voor ons... Rust zachtW Westkapelle, Jeroen&Nathalie van Rooijen-Beije Jannetje Pieternella Goovers-Bink Als je vader sterft en je moeder lang geleden, hoop dan, dat je hun liefde erft, want het kind zijn is nu verleden. Na een mooi en bewogen leven, is toch nog vrij plotseling overleden, onze lieve Pa, Opa en Opi Gehuwd geweest met Jo den Hamer. Sluiskil, geboren 27-01-1931 t Axel 20-03-2014 Waterlandkerkje: Marianne Philippine: Serooskerke: lgjO| Meersel-Dreef: Addie Ko Anita Frank Nancy U kunt afscheid nemen van onze Pa op zondag 23 maart om 16.00 uur en op maandag 24 maart om 18.00 uur. Onze Pa ligt thuis opgebaard. De afscheidsdienst is op dinsdag 14.00 uur in de Ned. Hervormde te Sluiskil. |jf BIB Aansluitend is de begrafenis, waarna er bij Dallinga de gelegenheid is om te condoleren. Adres: Rooseveltlaan 35 4571 HS AXEL Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Diep verslagen delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden, mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa 2 augustus 1931 t 20 maart 2014 C. van Hemert - Kwekkeboom Casper en Sandra Ylona en Luuk Ko Amelia en Gy André Nieuwlandseweg 14 4341 CP Arnemuiden De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op woensdag 26 maart om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze goede vriend Wij wenseh Cathrien en kinderen veel sterkte toe. L. Dieleman N. Dieleman-Wisse en kinderen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van mijn broer en onze oom Maatje Klaas (in liefdevolle herinnering) Geert en Ad Jannie en Robbie Casper en Jeanine en kinderen Onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze vriend en buurman Adrie van Hemert Wij wensen de familie veel sterkte toe. Marie van Eenennaam Piet en Jannie Feij Hans en Nel van de Guchte Harry en Ria van Dongen Marijn Boshom en Tanja van de Ketterij Kees en Sannie de Looff Bram en Ada Klaasse Lein en Anja Dieleman Arno en Nelleke Ventevogel Hendrik en Hanneke Meulmeester Niels en Henriëtte van de Gruiter Herman en Corrie Aalberts Rinus en Jeamantha van Belzen Evert en Carolien de Wolf Arnemuiden, 20 maart 2014 Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach der herinnering. Na een kortstondige ziekte is, tot onze grote droefheid, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader echtgenoot van Colijnsplaat, 14 september 1935 t Antwerpen, 20 maart 2014 Kaatje Korsuize - de Fouw Marian en Willem Sonja en Christian Julianastraat 17 4484 AK Kortgene De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Een fijne zwager is niet meer. We zullen je missen, in de leeftijd van 78 jaar. Gillis (in herinnering) en Co de Fouw Adrie en Rie de Fouw Jan en Rita (in herinnering) de Fouw Jannie en Adrie Quinten Joke en Dré de Koning Rinus en Annie de Fouw Marijke en Jan Kruise (in herinnering) Sjaak en Mieke de Fouw Zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toegewenst. 20 maart 2014 Door de wereld en het leven fietsen geefi mij steeds dat oog- en oorstrelendparadijselijk gevoel Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder in de leeftijd van 93 jaar. P. Goovers Hans en Trudi Els - in liefdevolle herinnering - Marco en Annette, Tim, Floor Roland en Bregje, Angelo, Esmée Ruud en Mirjam Vincent Alexander Peter en Corry Goes, 20 maart 2014 Correspondentieadres: Donkerstraat 36, 4463 W Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 maart van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Rust zacht lieve tante )o Ina en Leo Willy en Cees in liefde C? verbonden Addie en Piet achterneven en achternichten Je betekende zo veel voor ons, wat zullen we je missen. tMiriam f <Patrici<i& J^achida, V, Lois JQm &fIim Joyce Jon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53