SwegtdeaTl All Inclusive Sauerland Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Boek vóór 10 april 2014 Citytrip naar de hipste stad van Europa: Berlin City Hotel Majestic in Berlijn nu €65,- p.p. App Store Arrangement voor 2 personen in Tulip Inn Brinkhotel Zuidlaren nu €139,- voor 2 personen 290y I (Wf139 V'-'SfMR S2%J Hilip Inn Brinkhotel Zuidla ren is gelegen aan de grootste brink in het centrum van Zuid laren. Vanuit de 'voordeur' van het hotel loop je de winkel straat in en vanuit de "achter deur" betreed je het Laarwoud- bos. Inclusief een uitgebreid ontbijtbuffet op beide och tenden, op de tweede avond een 3- gangendiner én gratis fietshuur, maar er is meer! Geniet van een diner of lunch in Restaurant 'Zeeuws Verlangen' in Resort Land Zee in Scharendijke. Waardebon t.w.v. €40,- nu €19,- Altijd al de Berlijnse Muur en de Berliner Dom in het echt willen bezichtiging? Of wil je graag een waar shopparadijs bezoeken? Dan is ditje kans. Berlin City Hotel Majestic is de perfecte uitvalbasis voor vele tripjes binnen Berlijn. I Op slechts 5 minuten afstand f vind je de Kurfiirstendamm en het metrostation. Inclu sief ontbijt, gratis parkeren en veel meer! Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Direct achter de duinen van de Noord zee vind je Restaurant 'Zeeuws Verlangen'. Kom de heerlijke gerechten proeven. Van Tour- nedos tot gebakken tongfilet. Door Zoover.nl beoordeeld met maar liefst een 8,3. Dat is pas a la carte genieten! Land Zee fe| ©sweetdealzeelnd f facebook.com/sweetdeal.zeeland fel @sweetdealnl Verkrijgbaar in de f facebook.com/sweetdeal.nl Ifeii LJ App Store 3 dagen voor u v.a Verkrijgbaar in de zaterdag 22 maart 2014 Resort Haus Keuthen***- ontbijt, lunch, diner en div. dranken Deze supercomplete autovakantie naar een van de mooiste streken van Duitsland is ieder jaar weer razend populair! Niet voor niets, want gekenmerkt door prachtige heuvellandschappen is het Sauerland een perfect gebied voor wandelingen en fietstochten. Ook kunt u leuke uitstapjes maken naar het gezellige, nabijgelegen Olsberg, Willingen en Winterberg. Boek vóór 10 april en profiteer van 10,- korting p.p. met actiecode WEG40002. Dit sfeervolle 3-sterren familiehotel ligt in het centrum van Elleringhausen, op ca. 30 autominuten van Winterberg. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, restaurant en fitness ruimte met sauna, stoombad en solarium (tegen betaling). Uw sfeervol ingerichte kamer (max. 2 personen) is voorzien van een televisie en een badkamer met bad/douche, toilet en föhn. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Normale prijs Lezersprijs 3 dagen J39;- v.a. 79,- 4 dagen v.a. 109,- 5 dagen v.a. 149,- 8 dagen £697- v.a. 259,- Aankomst: van 28 maart t/m 29 oktober 2014. Inclusief: 3/4/5/8 dagen (2/3/4/7 nachten) verblijf in Haus Keuthen o.b.v. All Inclusive (ontbijtbuffet, lunchpakket, diner buffet en koffie, thee, frisdrank, wijn en bier, van 18.00-21.00 uur) en een Sauerlandkaart voor div. kortingen en gratis OV. Exclusief: zie onze website. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 10 april. Ca naar Kras.nl/LR73611 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR73611 en boek met actiecode WEG40002

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40