Thermen Bussloo Tweedaagse workshop 'Open je hart' Lezersaanbieding Bany ancentre T5 THER Tweede persoon gratis sauna-entree! 10-11 april 2014 Patricia van Walstijn Saskia Vermeesch 375,- p.p. Agenda Banyan Centre Voor reserveren en voorwaarden: WWW.thermenbuSsloO.nl/pzC for health happiness Detox, yoga wellness weekend TB VERKOZEN Meditatie 'Engelenmeditatie' Erica Egelie 30 maart 54,95 p.p. Workshop 'De 5-elementen lifestyle' Diana Jansen 6 april 54,95 p.p. Workshop 'Enneagram' Willem Jan van de Wetering 9 april 54,95 p.p. Healing voor Moeder Aarde' Ineke Dolman 15 april Gratis deelname Kom met twee personen naar Thermen Bussloo en ontvang tegen inlevering van deze bon GRATIS sauna dagentree voor de tweede persoon (of 50% korting p.p.). Deze bon is geldig van maandag t/m donderdag t/m 17 april 2014 en is tevens geldig in combinatie met badenkaarten. Deze bon is niet geldig i.cm. andere acties of arrangementen. Reserveren is noodzaketijk en kan via www.thermenbussloo.nl/pzc Eén overnachting in Hotel Thermen Bussloo in een luxe kamer Geldig tot en met 17 april 2014, op basis van beschikbaarheid. Voor complete actievoorwaarden en reserveren zie www.thermenbussloo.nl/pzc Vanaf: 89,50p. Wat zijn je overtuigingen, hoe zet je jezelf neer, hoe communiceer je en wat creëer je? Tijdens deze speelse en inspirerende workshop van twee dagen leer je hoe je, door het aanbrengen van kleine veranderingen, nog meer kunt genieten van het leven! Chi Neng Qigong oefeningen lopen als een rode draad door de workshop. Ga voor meer informatie en inschrijven naar www.banyancentre.nl/pzc Workshop 'Maya Wijsheid' Elvira van Rijn 24 april 49,50 p.p. Workshop 'Yoga Wellness weekend' Mirjam de Hoon 25-27 april 279,50 p.p. Een combinatie van drie dagen sapvasten, yoga, meditatie, Chi Neng Qigong, onbeperkt gebruik van de wellnessfaciliteiten van Thermen Bussloo, een heerlijke massage en twee overnachtingen in het luxe hotel Thermen Bussloo. Dit weekend maak je letterlijk en figuurlijk een nieuwe start! 28 - 29 - 30 maart of 23 - 24 - 25 mei 2014 Kosten: 450,- p.p. Workshop 'Engelendag' Erica Egelie 27 april 99,- p.p. Workshop 'Yoga Meditatie' Mirjam de Hoon 3 mei 49,50 p.p. Workshop 'Afslanken met het Enneagram' WillemJan vd Wetering 15-16 mei 395,- p.p. Ga voor meer informatie en inschrijven naar www.banyancentre.nl/pzc Lezingen en workshops vinden plaats bij Hotel Thermen Bussloo Bloemenksweg 38, 7383 RN Voorst lezingen workshops www.banyancentre.nl retraites reizen onderdeel van WELLNESS «r MOTEL THERMEN BUSSLOO Boek een workshop en ontvang gratis sauna entree t.w.v.C 32,50. Boek een lezing en ontvang 50% korting op sauna-entree Twee dagen onbeperkt gebruik van de saunafaciliteiten van Thermen Bussloo (tw.v. 65,-) waaronder sauna's, baden, rustruimtes en restaurants Deelname aan het belevenisprogramma (meer dan 25 belevenissen per dag) met o.a. opgietingen, meditaties en verwen rituelen Uitgebreid ontbijtbuffet Hoofdgerecht van het Chefs menu in restaurant Intens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26