Familieberichten ammrn Jacobus Fluijt Colofon O iïlensenlinq.nl yrul^lriJ Johannes Anthonie Schiettekatte Joop Sebel Kornelis van der Wekken en Johanna Jannetje van der Wekken-Brouwer amilieberichten De mooiste vlinder is weggevlogen... Intens verdrietig zijn we nu mijn innig geliefde dochter, onze onvergetelijke grote zus, mijn a§kim, onze lieve schoon dochter, schoonzus, tante, kleindochter en nicht is overleden. Wat een moed en taaiheid heeft ze getoond in het gevecht tegen haar ziekte. Mag ze nu voorgoed leven in God's schitterend licht. Joy Sareeta Vlasblom /oy MA Turkse Taal en Cultuur Verloofde van Da vut A vei 's-Heer Arendskerke 16 juli 1984 Rotterdam 15 maart 2014 Hannah Warren Ivor Vlasblom Severein Vlasblom Davut Avci Feramuz en Aysel Avci-Kaya Ayfer en Sener Kaya-Avci Meltem Berkant Murat en Fatos Avci-Kalayci Irem Ediz V Canan en Metin Kocak-Avci Mete Melih Canay Helen Ferguson Albertina Warren David Warren De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadressen: H. Warren Sperwerhof 6 4451 EE Heinkenszand F. Avci Hooivlinder 22 3544 NL Utrecht Met dank aan mevr. Chulja Pek, dokter Polak, dokter Belt, dokter Tenbrinck, dokter Dinkelaar en het hele team van 8 Noord van Erasmus MC voor hun toegewijde zorg en inzet. Cornelia Pieternella Walraven- Buijs - Corrie Voor de vele blijken van medeleven in de vorm van bezoek, kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader willen wij u via deze weg hartelijk bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, maart 2014 Ilse Stoel De vele blijken van meeleven tijdens de korte, maar hevige ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze allerliefste vader en trotse opa maken het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken. Uw steun en warme belangstelling op welke manier dan ook hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons erg goed gedaan dat te ervaren en heeft ons geholpen en helpt ons nog om het verdriet van het gemis een plaats te geven. Hartelijk dank hiervoor. Rina Schiettekatte-de Vrieze kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, maart 2014 Uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Bep Kristalijn-Sebel Dingeman Kristalijn kinderen en kleinkinderen Paulien Kik-Sebel André Kik kinderen Zierikzee, maart 2014 -\y Wij willen u bedanken voor de belangstelling en hartelijk medeleven die wij van u ontvangen hebben na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van onze ouders en grootouders Uw betrokkenheid heeft ons heel goed gedaan. Ab en Corrie van der Wekken Ineke en Eelco Kabos en kinderen Bruinisse, maart 2014 Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Uitvaart Informatie 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 liffliiwwwf-"! h kijk ook op www.pzc.nl vrijdag 21 maart 2014 43 "Ze was er altijd voor ons" Heden overleed na een liefdevolle verzorging in verpleegcentrum Buitenrust weduwe van Wim Walraven 5 december 1926 16 maart 2014 Hoewel wij wisten dat het einde van haar leven naderde, komt haar overlijden voor ons toch nog onverwacht. Wij zijn verdrietig dat we haar moeten missen. Anny Heieen en Dies Adrie en Hannie Corrie en Bert (in liefdevolle herinnering) Willy en Frank Nelleke en Martin Marijke en Cor Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Overloperhof 27 4337 GW Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar Dr. P. de Laet en alle medewerkers welke betrokken waren bij de liefdevolle zorg van onze moeder. «-» I1 26 februari 1985 3 jaar zonder je, mijn stilte huilt oneindig ver weg, zo innig dichtbij 21 maart 201 En overal zie ik je en nergens vind ik je Soms bijna tastbaar grijpend in het niets En overal voel ik je tot in het diepst van mijn ziel Oost-Souburg Kees en Heieen Stoel Saskia en Tommie E: info(«vanderhooftuilv aartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg PèrYhènTdaags"vöb~r~pfaafslngTff.UO uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl on 088-013 9999 088-013 9990 www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43