I
J
TELEVISIE 19
*<D
RTL 7/
VtfiONICA
\~z
een
I CANVAS
NL doet met de Oranjes
Een registratie van de jaarlijkse
vrijwilligersdag, waarvoor zelfs de
leden van het koninklijk huis tra
ditiegetrouw de handen een keer
uit de mouwen steken.
College tour
Klaas Knot is de hoogste baas bij
de Nederlandsche Bank. We zijn
op de goede weg, vindt hij. Maar
dat merken we nog niet in onze
portemonnee.
Andy Melisa
De Tsjechische au pair arriveert in
huize Van der Meijde. Andy weet
niet hoe snel hij zijn biezen moet
pakken.
Bed breakfast
In dit programma waarin eigena
ren eikaars bed breakfast testen,
wordt deze week gelogeerd in
Drenthe en Vlaardingen. Op het
programma staan daarbij: een
ritje in een boevenbus en slapen
in een vogelhuis.
"IWHilii Hlllll
Buitenlan
VRIJDAG 21 MAART 2014
09:40,09:45,10:00,10:05
Nieuws 10:20 Zo kan het ook
10:40,10:45,11:00,11:05,
11:20,11:25,11:40,11:45,
12:00,12:05,12:20,12:25,
12:40,12:45,13:00,13:05
Nieuws 13:20 Special: De kijker
aan zet 13:40,13:45,14:00,
14:05,14:15,14:20 Nieuws
14:30 Opening Wall Street
14:35 Special: De kijker aan
zet 14:50 Opening Wall Street
15:00,15:05 Nieuws 15:20
Special: De kijker aan zet 15:40
Toekomstmakers: De inter
views 16:00,16:05 Nieuws
16:20 Special: De kijker aan zet
16:40,16:45,17:00,17:05,
17:15,17:20,17:30 Nieuws
17:45 Tefaf Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
08:14 Oggy en de kakkerlak
ken 08:24 Elias 08:36 De koa
labroertjes 08:46 Musti 08:52
Boom Reds 08:58 Little
People 09:03 Jokie 09:08 Ti-
TaToverfeest 09:23 Sprookjes
van Klaas Vaak 09:34 Bibaboer-
derij 09:50 2 Kleine Kleuter
tjes 09:53 Bobo 10:00 Tel Sell
15:02 Burgers' Zoo En Waar
om 15:07 Ernst, Bobbie en
de rest 15:22 TiTaToverfeest
15:35 Sprookjes! 15:50 Jungle
club 15:53 De Daltons 16:01
De Daltons 16:11 Het mysterie
van... 16:41 Oggy en de kakker
lakken 16:50 Oggy en de kak
kerlakken 16:58 Burgers' Zoo
en waarom 17:05 Will Grace
17:35 Goede tijden, slechte tij
den
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme bruiden, Reality
19:30 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
18:00 My Kitchen Rules, Culi
nair magazine
19:00 MasterChef USA, Culinair
magazine
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 07:00 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele-
shopping 14:05 Born2Cook
14:40 My Kitchen Rules 15:40
MasterChef USA 16:35 Every
day Gourmet with Justine Scho-
field 17:00 MasterChef Holland
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:35 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Zeke
and Luther 12:25 Kickin' It
12:45 Crash Bernstein 13:10
Ranger dierenjournaal van
uit Emmen 13:15 Eddie Angst-
horn 13:40 The Amazing Spiez
14:00 Davincibles 14:10 Davin
cibles 14:25 Sidekick 14:50 Ina-
zuma Eleven 15:10 Phineas and
Ferb 15:25 Souvenirs de Gra
vity Falls 15:50 Camp Sump-
fgrund 16:00 Kickin' It 16:20
Lab Rats 16:45 Dude, That's
My Ghost! 17:10 Pair of Kings
17:30 Phineas and Ferb
18:00 The Big Bang Theory (h)
18:25 Mike Molly
18:50 According to Jim
19:10 Two and a Half Men
19:40 Two and a Half Men
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 Extreme Dreams 14:45
Poirot 15:35 Flikken 16:30 Ja-
mie at Home 16:55 Clips 17:05
De topcollectie van... 17:35 Bu
ren
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Charlie's Angels 11:05 Len
tebeelden 12:30 Onderbre
king 13:10 Sporza: UEFA Eu
ropa League 13:40 Panorama
14:32 100" 14:35 The Fog of
War 16:10 100" 16:12 Hima
laya with Michael Palin 17:07
100" 17:10 Charlie's Angels
17:58100"
18:00 Taxi, Comedy
18:28100"
18:30 Arm Sc rijk (h), Documen- ®2
taire
19:28100"
19:30 Hoera cultuur!, Cultuur
magazine
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:30 The Secret Life of Bees,
Avonturenfilm
20:00 Smaken verschillen, Culi- 20:05 The Big Bang Theory, Co-
nair magazine
20:30 Law Sc Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
21:25 Law Sc Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
medy
20:30 Top Gear Specials, Vrije
tijdsmagazine
21:30 Top Gear, Automagazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Flikken Maastricht: De
overloper, Misdaadfilm
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Made in Dagenham, Dra
ma
22:00 Spartacus: Vengeance,
Dramaserie
23:05 The Beast, Misdaadserie
22:40 Will Sc Grace, Sitcom
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:15 The Closer, Misdaadserie
22:40 Top Gear, Automagazine
23:50 InsideGamer (h), Video
spelletjes magazine
22:10 Het Journaal
22:25 Brothers Sc Sisters
23:06 Keno
23:07 Euro Millions
23:10 Het Weer
23:15 Last Chance Harvey
22:30 Reyers op vrijdag, Praat- O
programma
23:10 Mistresses, Dramaserie
00:00 Coogan's Bluff, Misdaad
komedie
01:50 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:00 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
00:05 Style By Jury, Reality-show
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Tel Sell, Homeshopping-
programma
actualiteiten
sport film
00:05 Rookie Blue, Misdaadserie
01:00 The Good Wife, Drama
serie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Without a Trace, Mis
daadserie
03:10 The Closer, Misdaadserie
03:55 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
00:10 Hardcore Pawn (h), Rea-
lity-show
01:05 Nachtclub Live, Show
04:05 Utopia, Muziekprogramma
00:45 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
00:55 ledereen beroemd, Ma
gazine
01:20 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
00:00 Hoera cultuur!, Cultuur
magazine
00:25 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
Nederland 2, 19.2 5 uur
f
Nederland 3, 20.25 uur
SBS 6, 20.30 uur
Nederland 1,21.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De stembus 07:35 Zeeuws
Goud 07:44 Zeeuwse Top 40 clips
07:56 Verzeeuwigd 08:00 Herhaling
programmering 07:00-07:56 09:00
Zeeland NU 09:20 Het Weer 09:22
De stembus 09:35 Zeeuws Goud
09:44 Zeeuwse Top 40 clips 09:56
Verzeeuwigd 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:5611:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:28 De stem
bus 18:41 Trugkieke 18:50 Muziek
clip 18:53 Verzeeuwigd 19:00 Herh
aling programmering 18:00-18:53
20:00 Zeeland NU 20:23 Het Weer
20:28 De stembus 20:41 Trugkieke
20:50 Muziekclip 20:53 Verzeeuwigd
21:00 Herhaling programmering
20:00-20:53 22:00 Zeeland NU
22:23 Het Weer 22:28 De stembus
22:41 Trugkieke 22:50 Muziekclip
22:53 Verzeeuwigd 23:00 Zeeland
NU 23:23 Het Weer 23:28 De stem
bus 23:41 Trugkieke 23:50 Muziek
clip 23:53 Verzeeuwigd 00:00 Zee
land NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Rip Off Britain: Food 12:45
Watchdog Test House 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Perfection
16:00 Escape to the Country 16:45
James Martin's Food Map of Britain
17:15 Sport Relief Does Glee Club
2014: Final 18:15 Pointless Celebri
ties - Sport Relief 2014 19:00 BBC
News 19:27 Weather 19:30 Regional
News Programmes 19:57 Weather
20:00 Sport Relief 2014 23:00 BBC
News 23:25 Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 Sport Relief 2014
BBC2
07:05 Tom Kerridge's Proper Pub
Food 07:35 Homes Under the Ham
mer 08:35 Rip Off Britain: Food 09:20
Wanted Down Under 10:05 The
Great Interior Design Challenge
11:05 Pound Shop Wars 11:35 The
Travel Show 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 The A to Z of TV Cooking
14:20 War Walks 14:50 The Nature
of Britain 15:40 Cagney Lacey
16:25 Bergerac 17:15'Alio'Alio!
18:15 Vintage Antiques Roadshow
19:00 Revenge of the Egghead 19:30
Sport Relief's Top Dog 20:00 An
tiques Road Trip 21:00 Mastermind
21:30 Gardeners' World 22:00 A Very
British Renaissance 23:00 Sport Relief
2014 23:40 Newsnight 00:07 Weath
er 00:10 Revolutionary Road
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tin Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buf-
fet 13:00 ZDF-Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Der Dicke 19:45 Sportschau
vor acht 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Einmal Bauernhof und zurück
21:45 Tagesthemen 22:00 Tatort
23:30 Kommissar Beck - Die neuen
Falle 00:55 Nachtmagazin 01:15 Die
Katze und der Kanarienvogel
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Sport Ex
tra 17:05 Heute 17:10 Hallo Deutsch
land 17:45 Leute Heute 18:05 SOKO
Kitzbühel 19:00 Heute 19:20 Wetter
19:25 Die Garmisch-Cops 20:15 Der
Kriminalist 21:15 Letzte Spur Berlin
22:00 Heute-journal 22:30 Heute-
show 23:00 Aspekte 23:45 Ripper
Street 00:35 Heute Nacht 00:50 In
Plain Sight - In der Schusslinie 01:30
Heute-show
WDR
07:20 Teens in Canada 07:50 Ana
conda en franqais 08:15 Planet Wis
sen 09:15 Ratgeber: Internet 09:45
Bericht aus Brüssel 11:10 Seehund,
Puma Co. 12:00 Leopard, Seebar
Co 12:45 WDR aktuell 13:00 Service-
zeit 13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mord ist ihr Hobby 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15 Daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05
Hier und Heute 18:20 Servicezeit Re
portage 18:50 Aktuelle Stunde 20:15
Vorfahren gesucht 21:00 Der Vorko-
ster 21:45 Kölner Treff 23:10 WDR
aktuell 23:15 Buchela - Die Hellsehe-
rin vom Rhein 00:00 Wie die Haupt-
stadt an den Rhein kam 00:45 Hier
und Heute 01:00 Domian
Discovery
07:20 Royal Navy Caribbean Patrol
08:10 World's Top 5 09:00 Wheeler
Dealers 09:50 Mighty Ships 10:40
Dirty Money 11:30 Manhunt 12:20
Bear Grylls: Extreme Survival Caught
on Camera 13:10 Deadliest Catch
14:00 How It's Made 14:50 Through
the Wormhole with Morgan Freeman
15:40 River Monsters: Untold Stories
16:35 Carfellas 17:05 Street Outlaws
18:00 Dirty Money 19:00 Mighty
Ships 20:00 Get Out Alive with Bear
Grylls 21:00 Survive That! 22:00 Sav
age Family Diggers 23:00 Backyard
Oil 00:00 Street Outlaws 01:00 Ross
Kemp: Extreme Worlds 01:55 Survive
That!
National Geographic
07:35 Locked Up Abroad 08:20 Air
Crash Investigation 09:05 Lords of
War 09:30 Abandoned 09:50 Hus
tling America 10:40 Born to Ride
11:35 Strippers: Cars for Cash 12:25
Caught in the Act 13:20 Born to Ride
14:10 Locked Up Abroad 15:05 Air
Crash Investigation 16:00 Cosmos: A
Spacetime Odyssey 17:00 Inside Co
caine Wars 18:00 Locked Up Abroad
19:00 Lords of War 19:30 Aban
doned 20:00 Taboo USA 21:00 In
credibly Small World 22:00 None of
the Above 23:00 Brain Games 23:55
Incredibly Small World 00:50 None
of the Above 01:45 Brain Games
Animal Planet TLC
07:15 Galapagos 08:10 Nature's
Newborns 09:05 Shamwari: A Wild
Life 10:00 Animal Precinct 10:55
Dark Days in Monkey City 11:20 Call
of the Wildman 11:50 Animal Clinic
12:45 Gator Boys 13:40 Shamwari: A
Wild Life 14:30 My Cat from Hell
15:30 Galépagos 16:25 Too Cute!
17:00 Say Yes to the Dress 17:10
Here Comes Honey Boo Boo 18:00
Kitchen Boss 19:00 Secretly Pregnant
20:001 Found the Gown 21:00 Ex
treme Cougar Wives 22:00 Newly-
weds 22:55 Dates from Hell 23:45
Couples Who Kill 00:35 Jodie Marsh
on Steroids 01:25 Extreme Cougar
Wives
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Couleurs
outremers 09:05 Flash Info 09:10 Les
escapades de Petitrenaud 09:35 Si
lence, <;a pousse 10:00 Flash Info
10:05 Voulez-vous fêter? 10:30 Nec
plus ultra 10:55 Merci professeur
11:00 Flash Info 11:05 Dans la peau
d'un chef 11:45 Plus belle la vie 12:10
Flash Info 12:15 Al dente 12:40 Des
trains pas comme les autres 13:30
Journal RTBF 14:00 Melting Pot Café
15:40 Flash Info 15:45 Dans la peau
d'un chef 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash Info 17:05
ARTE Reportage 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:20 Le Jour
nal de l'économie 18:30 Libre
échange 19:40 Nouvo 20:00 21 e
siècle 20:30 Journal France 2 20:55
Rallye 21:00 Enquêtes réservées
22:45 Le dessous des cartes 23:00
Journal TSR 23:25 Tv5monde, le jour
nal Afrique 23:45 TV5, l'invité 00:00
Rapace 01:40 Questions la une
Eurosport
08:30 World Cup in Planica (Slovenië)
09:30 World Cup in Oslo (Noorwe
gen) 12:00 UEFA Champions League
12:30 Europa League 13:30 World
Cup in Oslo (Noorwegen) 14:15
World Cup in Planica (Slovenië) 17:00
Ski Pass 17:15 World Cup in Oslo
(Noorwegen) 19:00 World Cup in
Planica (Slovenië) 20:05 Gevecht in
het Middengewicht 21:00 Vanuit
Wales 23:00 WK in Stuttgart (Duits-
land) 00:00 World Cup in Planica
(Slovenië) 00:45 World Cup in Oslo
(Noorwegen)
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 10:00 3 From 1 11:05 Retro
Cribs 11:30 Retro Cribs 11:50 Retro
Cribs 12:15 Retro Cribs 12:40 Retro
Cribs 13:05 Made 13:55 Teen Mom
14:45 Snooki JWoww 15:10 Snooki
JWoww 15:40 Catfish: The TV
Show 16:30 Girl Code 16:55 Girl
Code 17:25 Awkward 17:50 Awk
ward 18:15 I Used to be Fat 19:05
MTV World Stage 20:00 Ridiculous
ness 20:25 Ridiculousness 20:50 Are
You the One? 21:40 Snooki JWoww^
22:05 Snooki JWoww 22:30 The
Valleys 23:25 The Valleys 00:15 Big
Tips Texas 00:40 Big Tips Texas 01:05
Viva La Bam! 01:30 Viva La Bam!
01:55 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 08:00 World
Sport 08:30 African Voices 09:00
World Business Today 09:45 CNN
Marketplace Middle East 10:00 CNN
Newsroom 10:30 Tbd 11:00 Aman-
pour 11:30 CNN NewsCenter 12:00
Piers Morgan Live 13:00 News Streamf*
14:00 World Business Today 15:00
International Desk 16:00 The Brief
16:30 Tbd 17:00 International Desk
18:00 World Sport 18:30 Inside Afri
ca 19:00 International Desk 19:45
CNN Marketplace Africa 20:00
Amanpour 20:30 CNN NewsCenter
21:00 Connect the World with Becky
Anderson 22:00 Quest Means Busi
ness 23:00 Amanpour 23:30 World
Sport 00:00 Piers Morgan Live 01:00
Anderson Cooper 360