Colofon (ïlensQnlinq.nl Familieberichten SiuiBirig Pieter Jacob de Graaf Piet amilieberichten kijk ook op Lieve opa Lieve Oma de Dijcker-van Gimst Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man Eduardus van Heese Ward echtgenoot van Paulina Rosalia Baart Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Clinge: Paula van Heese-Baart familie van Heese familie Baart 16 maart 2014 Teerlingstraat 15,4567 BH Clinge U kunt afscheid nemen van Ward in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 21 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 maart om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de naaste familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. En nu nog alleen het lichaam los laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen-en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gegaan. Vasalis Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Catharina Cornelia Johanna Karei weduwe van Willem Karei Arnhem, 29 augustus 1915 t Middelburg, 12 maart 2014 Middelburg: Siny Kunst-Karei Ad Kunst Terneuzen: Eddy Karei Jopie Karel-Maranus Kleinkinderen Achterkleinkinderen - De crematieplechtigheid heeft ingevolge de wens van onze moeder in familiekring plaatsgevonden. - - correspondentieadres: Haringvlietstraat 9,4335 XH Middelburg - Ons bereikte het trieste bericht dat op zondagavond 16 maart plotseling is overleden Edgar Tuenter We verliezen in hem een goede vriend. Nooit klagend, nooit vragend, mentaal krachtig. Zo hebben wij hem gekend en zo blijft hij in onze herinnering voortleven. Frans en Marleen, Fred t en Marieke, Jos t en Marian, Paul en Thea, Paul en Els Wiek de Vos Wiek de Vos Jo Erasmus Liefs dikke kus, je vrouw Suzan Ik zoek een woord, een heel nieuw woord dat niemand kent een woord dat zeggen wil, dat jij de allerliefste bent! TOM Je kunt met woorden niet attijd zeggen wat je voelt. We zullen je missen. Philippe en Lies Patric en Doortje - Joep, Noa Werner en Els - Robin Jochem en Frencis Charlotte Axel, 17 maart 2014 Ik heb het leven liefgehad, U allen even zeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer... Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze lieve vaderen opa Louis Marinus de Vos echtgenoot van Els de Vos-Blok 4 september 1943-f 16 maart 2014 Els de Vos-Blok Ludy en Roos, Sidney Caroline en Danique Monty Boomdijk 1 4485 PE Kats De begrafenis zal in besloten familiekring plaats vinden. Er is gelegenheid de familie te condoleren op vrijdag 21 maart van 14.30 tot 15.30 uur in het "Nieuw Zeeland Huis", Kerkstraat 3 te Kats. Verdrietig delen wij u mee dat toch nog onverwacht is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Els Blok We bidden om troost voor Els, kinderen en kleinkinderen Kloetinge: Christien en Frans (in herinnering) Oltmans-Blok Catrien en Kees op 't Hof-Blok Piet en Patti Blok-Friezenberg Matthy en Qui Hage-Blok Ineke en Jürgen Schmidt-Blok Gees en Kees (in herinnering) Maas-Blok Kapelle-Biezelinge: Addy en Jan van de Bosse-Blok Neven en nichten Vlissingen, 16 maart 2014 Biddinghuizen. Kalamazoo (USA). Vlissingen. Duisburg (Duitsland). Goes. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurman en collega Het zal leeg zijn in de Katse Polder zonder zijn aanwezigheid. Wij wensen zijn familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Fam. van der Maas-van 't Westeinde Fam. van der Maas-Cornelisse Carla en Lou Vermeeren Kats, 16 maart 2014 woensdag 19 maart 2014 3^ Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek, het doet pijn maar in gedachten zal hij altijd bij mij zijn. Ik kan terugkijken op een mooie afscheidsbijeenkomst, op een dag die helemaal bij hem paste. Voor uw aanwezigheid op deze dag en voor alle andere blijken van medeleven wil ik u hartelijk bedanken. Het heeft mij goed gedaan. Riek de Graaf Kortgene, maart 2014 19-03-2014 19-03-2010 BmI UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67