Prinsheerlijk Delft Toeren door de geschiedenis! *r 4 mumm 8 Voordelige stedentrip WestCord Bijzondere geschiedenis, pittoreske grachten en boetiekjes I €95,- p.p Boek nu deze lezersreis ~\3ïP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Adviesprijs 149,- p.p. LEZERSPRIJS 99,- p.p.* Fiets de Kastelenroute op de Utrechtse Heuvelrug DUTCH &MORE Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen woensdag 19 maart 2014 Lezersprijs €95,-p.p. Adviesprijs €125,-p.p. Boekbaar t/m 31 augustus 2014, op basis van beschikbaarheid. Prijs is exclusief toeristenbelasting a €2,40 per persoon per nacht. Prijs is op basis van 2 personen per kamer. Single toeslag is €50,- per kamer per nacht. Voor overige voorwaarden zie onze website. S/-■ j| HOTELS PZC Delft, de bekende porseleinstad en de stad van Vermeer! WestCord Hotel Delft, gele gen tussen het centrum en natuurpark Delftse Hout, is de ideale plek van waaruit u deze prachtige stad kunt ontdekken. Uw verblijf begint met een welkomstdrankje op het zonovergoten terras of in de lounge van WestCord Hotel Delft. U kunt fietsen huren bij het hotel, de ideale manier om de stad en de groene omgeving te verkennen. Het centrum van Delft ligt op slechts vijf mi nuten fietsen en uw auto kunt u gratis bij het hotel parkeren. Dagtwee geniet u samen van een uitgebreid ontbijtbuffet. Deze dag staat de stad Delft ontdekken centraal. U ontvangt een entree ticket voor de Nieuwe Kerk en het Vermeer Centrum. De historische Nieuwe Kerk, de laatste rustplaats voor leden van het Konink lijk Huis, is absoluut een bezoek waard. Het Vermeer Centrum Delft is een ontdekkings tocht door het leven van Johannes Vermeer. Naast de vele musea vindt u in Delft vele galeries, modeboetieksenculinairewinkels. Na een actieve dag in de bruisende stad is het heerlijkthuiskomen in Hotel Delft. Een bezoek aan de stad Delft is echt de moeite waard! WestCord Hotel Delft Hotel Delft is compleet ingericht naar de visie van IKEA designers. U verblijft in een eigentijds en smaakvol ingerichte hotelka mer. In Gullmander Restaurant Bar kunt u ongedwongen tafelen voor zowel de lunch als hetdiner. Van een maaltijdsalade totaan een heerlijk drie gangen diner, chef kok Michael de Ruiter laat graag zijn creativiteit zien. Tijdens uw verblijf kunt u nog extra tot rust komen in de panoramasauna en fitness ruimte. Inclusief 2x overnachting in een Comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Welkomstdrankje 15% korting voor een lunch/diner Entree Nieuwe Kerk Entree Vermeer Centrum Kopje koffie bij Stads-Koffyhuis Delft Historische wandelroute Informatiepakket Delft Gratis gebruik sauna en fitness Gratis parkeren Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcordhotels.nl/wegener of telefonisch: 015 - 88 89010, onder vermelding van "Prinsheerlijk Delft". 3 dagen Extra genieten? Reserveer een 3-gangen diner voor slechts 34,50 p.p. Langer genieten? Reserveer een late check out voor slechts 15,- p.k. Eigen fiets liever niet mee? Huur dan een fiets of E-bike in het hotel voor respectievelijk 12,50 p.f.p.d en 2'5,00 p.f.p.d. De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per twee persoonskamer en op basis van beschikbaarheid. Eenpersoonstoeslag is 40,- p.a. Exclusief 9,95 reserverings- kosten en toeristenbelasting. Geldig vanaf 1 april tot en met 30 september 2014. Genieten van bossen, weide en oude landgoederen met kastelen? Pak dan de fiets en ontdek de kastelenroute op de Utrechtse Heuvelrug. Op deze route passeert u meer dere kastelen en buitenplaatsen, allen gelegen tussen schitterende loofbomen, zoals het een waardig kasteel betaamt. Een inspirerende omgeving voor een heerlijke fietstocht. De Kastelenroute: Wanneer u de kastelenroute fietst, komt u onder meer langs Doorn waar u oog in oog komt te staan met Huis Doorn. Dit kasteel is een uit de veertiende eeuw daterende wa terburcht en biedt u een authentiek beeld van de vroegere vorstelijke wooncultuur. Een volgend kasteel op de route is Kasteel Broekhuizen, dat dateert uit 1650 en gele gen is ten westen van Leersum. Onderweg geniet u van andere kastelen en landhuizen, waaronder Maarten Maartenshuis, Poort huis Ruiterberg, Huize Maarsbergen, Land huis Darthuizen, Landhuis Geerestein en Huize Den Treek Uw thuishaven; Hotel Restaurant Oud London**** in het prachtige Zeist Hotel Restaurant Oud London is gelegen in een bosrijke omgevingen is dankzij haar ser vice, allure en ambiance in de wijde omtrek een begrip. U verblijft in een stijlvolle Com fort kamer die van alle gemakken is voorzien. Na een dagje fietsen kunt u een duik maken in het zwembad, ontspannen in de sauna of genieten van culinaire hoogstandjes in Brasserie 't VoorHuys. Oud London heeft niet voor niets de 'Highly Recommended' Award van Zoover mogen ontvangen. Fiets de kastelenroute! Ontvangst met een hapje en drankje 2x Overnachting in een Comfort kamer 2x Uitgebreid ontbijtbuffet Kastelenfietsroute (27 en 48 km) Entree Huize Doorn Koffie of thee met gebak bij De Weistaar in Maarsbergen* Vrij gebruik zwembad, sauna, stoomcabine Kaasmuseum en landwinkel; Zon-, maan- en feestdagen gesloten Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174-725202 (ma-vrij van 09:00 - 17:00u) of per mail: reserveringen@dutchandmore.nl HOTELARRANGEMENTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40