Colofoi\ (Tlensenlinq.nl Familieberichten e Maria Louisa Slabbekoorn Marlies EdgarTuenter amilieberichten kijk ook op jb Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een leven vol ijver en zorgzaamheid voor haar naasten, voor dier en plant is van ons heengegaan onze innig geliefde partner, moeder, schoonmoeder en oma Elisa Francisca Hendrika Sophia Maria Verdonck Lies sinds 2 juni 1985 weduwe van Gerrit Schuurman -A Tegelen, 7-6-1942 Bergen op Zoom, 17-3-2014 Ossendrecht: Leen Komejan Lefert en Laura Schuurman Denny, Liam, Mitchel Correspondentieadres: De Kuil 3a 4641 GN Ossendrecht Lies is thuis. U kunt hier afscheid van haar nemen op woensdag 19 maart van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 20 maart om 14.00 uur in het crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Eenieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Begrijpen is de uiteindelijke verleiding van het verstand. Veel liefde heb je ons gegeven Je voerde een niet te winnen strijd. Wij konden alleen maar medeleven, en je bewonderen voor je dapperheid. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat, na een moedige strijd tegen "haar ongeneeslijk ziek zijn, is overleden onze lieve vriendin, zus, schoonzus, tante, schoondochter en nicht Marlies vriendin van Ilona Gaakeer 13-10-1959 Terneuzen t 11 -03-2014 Sas van Gent Sas van Gent: Ilona Gaakeer Familie Slabbekoorn Familie Gaakeer Sas van Gent, 18 maart 2014. Corr.adres: Keizer Karelplein 12 4551 CJ Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. we zullen je missen. Lia, Corrie, Bettie, Peter Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega Edgar Tuenter Dit plotselinge overlijden heeft ons allen diep getroffen. Edgar maakte 22 jaar deel uit van onze gemeentelijke organisatie. Hij was werkzaam bij de afdeling Samenleving en stond samen met zijn collega's in voor de uitkerings administratie. Edgar was een man met een eigen humor, was standvastig en recht door zee. Je wist wat je aan hem had. Met het overlijden van Edgar verliezen wij een collega, die - ondanks de forse tegenwind die hij kende in zijn leven - zeer betrokken was bij het wel en wee van zijn collega's. In deze moeilijke dagen gaan onze gedachten en gevoelens in het bijzonder uit naar zijn dochters Stephanie en Sophie en zijn moeder. Wij wensen hen en de verdere familie veel sterkte toe en hopen dat de goede herinneringen aan Edgar kracht en troost voor de toekomst zullen geven. College van burgemeester en wethouders, Gemeenteraad en collega's van de gemeente Hulst Geschokt zijn wij door het overlijden van onze collega Edgar Tuenter Binnen onze afdeling was Edgar de man van de droge humor met vaak ook een cynisch randje. Hij was zonder meer mondig, moest nimmer naar woorden zoeken. Toch had hij ook een bepaalde gereserveerdheid. De wijze waarop hij keer op keer de kracht vond om met tegen slagen in het leven om te gaan, verdient respect. Hij was altijd in voor een praatje over welke sport dan ook. Daarnaast was hij vooral ook een trotse vader en opa. Wij herinneren Edgar als een vasthoudend collega, die jé vaak verraste met zijn opmerkelijke uitspraken en je daar mee even tot nadenken zette of je deed lachen. Wij wensen in het bijzonder zijn dochters Sophie en Stephanie en zijn moeder veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Collega's van de afdeling Samenleving Met verslagenheid hebben wij kennis moeten nemen van het onverwachte overlijden van ons gewaardeerd lid van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Edgar Tuenter Wij wensen zijn beide dochters, zijn moeder en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Leden en bestuur van de Personeelsvereniging Gemeente Hulst Agnes van de Plasse - Hamerlinck Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? C 0800 - 4444 000 dinsdag 18 maart 2014 39 Zo langzaam had zijn handicap hem verteerd dat niemand aan zijn sterven had gedacht; hij had nog pas gecijferd en beheerd toen brak de draad en was 't opeens volbracht Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotselinge overlijden van onze lieve papa, opa, zoon, broer, zwager en oom Doetinchem, 31-12-1953 t Hulst, 16 maart 2014 Stephanie en Frederick Amelie Sophie GJ.Tuenter-ten Brinke Joline en Henjo Marga en Frank Neven en nichten Correspondentieadres: Nieuwe Karnemelkstraat 17a 4576 BT Koewacht De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 20 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Woensdag 19 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, maart 2014 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65