Familieberichten fl1ensenlinq.nl OyarJadan Bram Bommeljé Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze vrijwilliger, de heer Martien de Bakker Martien was mentor van Hans van de Veerdonk. Wij wensen zijn vrouw Annelies, dochter Noor en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Mede namens Hans van de Veerdonk, cliënten, medewerkers, vrijwilligers en Raad van bestuur Tragel Zorg. Afdeling Vrijwilligerswerk Tragel Zorg. Willem Gerrit Beeftink Nu zijn die ooit zo werkzame handen voor altijd tot rust gebracht Nu staat dat rijke, liefhebbende hart voor eeuwig stil Dankbaar voor de liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mee dat is overleden mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en trotse opa Abraham Meliskerke, 7 april 1940 f Utrecht, 15 maart 2014 "Vertrouwend op een land van louter licht" Matty Bommeljé-Dijke Marian en Hans Kimre, Django Marcel en Sylvia Danny, Angelique Annelies Correspondentie: La Rêve Drent Uitvaartverzorging t.a.v. Familie Bommeljé Nepveulaan 8 3705 LD Zeist De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 maart om 11.00 uur in de NoorderLicht- gemeente, Bergweg 92b te Zeist. Aansluitend zullen wij Bram in familiekring naar zijn laatste rustplaats begeleiden.. Elise de Dijcker-van Gimst De Heer is mijn Herder Bedroefd en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onze lieve zorgzame moeder en oma is overleden TANNETJE MARIA DUIJNHOUWER -VERSPRILLE -TANNIE- Sinds 23 januari 1984 weduwe van Frans Duijnhouwer In de leeftijd van 93 jaar. Kapelle: Frans en Bep Duijnhouwer - de Klerk Hoevelaken: Jan Duijnhouwer en Lenie van der Laan Eindhoven: Willem (in liefdevolle herinnering) en Marian Duijnhouwer - van Gilst Dreischor: Heieen en Ad-van der Linde - Duijnhouwer Oud-Beijerland: Roel Duijnhouwer en Rolinka Vink Vlissingen: Trudy en Jan Pouwelse - Duijnhouwer Hulst: Tanja en Paul van Gorsel - Duijnhouwer Klein- en achterkleinkinderen Goes, 15 maart 2014 Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 9 - 403 4462 CD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen bij haar thuis op dins dag 18 maart tussen 16-17 uur en tussen 19-20 uur. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op vrijdag 21 maart om 10.30 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88 (ingang J. D. van Mellestraat) te Goes. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Tannetje Maria Duijnhouwer - Versprille Edgar Theodoor van der Heijden Alphonsina Elodie Ludovica van der Heijden - Goossens Ferdinand Pieter de Jong 38] dinsdag 18 maart 2014 kijk ook op A mon Dieu je me confie, Sa clémence est infinie In geduldig besef van afnemende gezondheid is onze lieve man, vader en opa in stille overgave gestorven. Hij werd geboren op 4 maart 1926 te Nieuwer-Amstel en overleed op 16 maart 2014 te Middelburg. Wij hebben veel verdriet en blijven voor altijd in liefdevolle herinnering met hem verbonden. Middelburg Jeanne Beeftink-Verheule Breda Aart Beeftink en Gerrie van den Broek Guusje, Rieneke Nijmegen Marieke Beeftink en Meriam Deen Weesp Annette Beeftink en Jan Willem Verhoeff Niek, Geert Jan, Ruth Op vrijdag 21 maart is er gelegenheid om de familie te condoleren vanaf 9:30 uur in de Wandelkerk onder de Lange Jan. Aansluitend wordt om 10:45 uur de dankdienst, geleid door ds. Gert Jan Smit, gehouden in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 12 te Middelburg. De graflegging is om 12:00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: 'Keereweer', Spanjaardstraat 15,4331 EN Middelburg Liever geen bezoek aan huis Liever geen bloemen of toespraken Van alle plannen heet gesmeed, was dit niet gepland. In de geest van haar gedachten zal ik voortgaan. Vaarwel Mama. Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Petrus Franciscus de Dijcker in de leeftijd van 90 jaar. Knokke: Adriaan de Dijcker Louise de Dijcker-Vanhoudt Philippe en Lies Axel: Lien Kint-de Dijcker Ben Kint Patric en Doortje - Joep, Noa Axel: Fons t en Marie-Louise t de Dijcker-Tieleman Werner en Els - Robin Jochem en Frencis Waasmunster: Rita Lardenoit-de Dijcker Ludo Lardenoit Charlotte 17 maart 2014 correspondentieadressen: Kanaalkade 98, 4571 CL Axel Zoutelaan 73, B-8300 Knokke Vrijdag 21 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévó voor de liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus en tante Vlissingen: M.J. Castel - Versprille Dordrecht: A.J. Versprille A. Versprille - Versteeg Neven en nichten Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn dierbare vader, onze broer, schoonbroer en oom weduwnaar van Nieuw-Namen, 1 januari 1920 t Hulst, 16 maart 2014 Clinge: Paul van der Heijden Clinge: Anton van der Heijden in herinnering Familie van der Heijden Familie Goossens 's-Gravenstraat 58, 4567 AL Clinge U kunt afscheid nemen van Edgar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 21 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 22 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, 's-Gravenstraat te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je strijd is gestreden, het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader na een huwelijk van bijna 65 jaar met Suzanna Johanna de Meijer IJzendijke, 18 juli 1929 Brugge, 16 maart 2014 IJzendijke S.J. de Jong-de Meijer Westdorpe Johan en Miriam de Jong-Audenaerdt Oost-Souburg Tom de Jong IJzendijke Sjaak en Deng de Jong-Chawiwong SoestIneke en Robby van Waes-de Jong Klein- en achterkleinkinderen Handboogstraat 38 4515 ED IJzendijke De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 21 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Donderdag 20 maart is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64