'Renovatie sportpark Denoek nabij' maaskant Gemeente Sluis vanaf boven ZEEUWS-VLAANDEREN 29 Maakt er meer vakantie van. reizen maaskantreizen.nl Boete van 1800 euro Grensoverschrijdende voor dronken kapitein rotary doet donatie Een 33-jarige Russische kapi tein is zaterdag in Terneuzen van zijn zeeschip gehaald om dat hij drie keer te veel alcohol had genuttigd. Het Nederland se schip was met een lading kunstmest vanuit Gent op weg naar Cork in Ierland. De kapi tein kreeg 1800 euro boete en een vaarverbod van 14 uur. Infobijeenkomst over kopen zonnepanelen Zeeuwind en ZMF houden maandag 14 april een informa tieavond over het aanschaffen van zonnepanelen. Aanvang 20.00 uur. Aanmelden voor de bijeenkomst kan via www.het- zoneffect.nl De leverancier van HET Zon Effect is aanwezig en er is volop gelegeheid om vra gen te stellen. De jaarlijkse brunch van rota- ryclub Westdorpe/Zelzate heeft zondag 500 euro voor psy chiatrisch centrum Sint Jan Baptist en 2500 euro voor de vzw Jeugdopbouwwerk in Zei- zate opgeleverd. De overschot ten van de brunch zijn voor de voedselbanken in Gent en Ter- neuzen. Spinningmarathon is goed voor 2450 euro Een spinningmarathon bij Bo- dyline in Terneuzen heeft afge lopen weekend 2450 euro opge leverd voor het Diabetes Fonds. Vier uur lang trapten veertig deelnemers zich in het zweet voor het goede doel. Het evenement was een initiatief van Carolien van Fraeijenhove en Maxim Maertens. Wat er met een drone mogelijk is, laat D&Ter Donny de Vriend zien op een YouTube- fïlmpje. Onder de titel 'West- Zeeuws-Vlaanderen van bo ven' vliegt de drone over Groede, Breskens, Cadzand- Bad, Sluis, Aardenburg, Sint Kruis, Oostburg, Schoondijke en IJzendijke. Doordat de dro ne ook laag kan vliegen, ko men de beelden soms van vlak bo ven de grondOok 'kruipf de dro ne omhoog via de muren van de vuurtoren bij Breskens en de Sint Baafs in Aardenburg. De Vriend koppelt aan het film pje, dat de regio op z-'n fraaist laat zien, de verkiezingscampagne: 'kies voor de streek, kies D&T'. Het filmpje is te vinden via de zoekfunctie van YouTube. Samen met Hoek kijkt wethouder Pim Broekhuysen nog deze week naar de financiële mogelijkheden om de accommodatie op te krik ken. „In augustus begint het nieu we seizoen alweer, dus moet snel worden begonnen met een drasti sche renovatie van het hoofdveld of de aanleg van een kunstgras veld. Bij de kleedlokalen zit er wat minder tijdsdruk op." Broek huysen probeert het plan nog pan klaar te maken voor de nieuwe ge meenteraad. Volgens de wethou der kan een herschikking van de velden ruimte voor een kunstgras veld opleveren. Broekhuysen: „De accommodatie van HSV Hoek is geprivatiseerd, maar toch vind ik een nieuwe investering gerecht vaardigd. Zeker nu het eerste elf tal lijkt te promoveren naar de topklasse." Met de modernisering is zo'n 600.000 euro gemoeid. De gemeente wil de helft van de kos ten voor nieuwe kleedkamers bij passen en eventueel garant staan voor leningen voor het kunstgras. Ook de voetbalclubs Terneuzen en Terneuzense Boys willen aan passing van hun accommodaties. Belangrijkste wens: een kunstgras veld. Broekhuysen gaat uit van een bijdrage van 225.000 euro plus een renteloze lening van 125.000 euro voor kunstgras bij 'de Boys'. Voor Terneuzen wordt uitgegaan van een Wetra-veld (een combinatie van gras en kunststof). Voorzitter Anton Her mus van Terneuzen liet de raads leden Jack Begijn (CDA) en Bram Stoffels (TOP/GB) zondag in een gesprek weten dat de club een ar chitect in de arm heeft genomen. Begijn: „De clubs moeten, vind ik, samen snel een plan indienen. Ik verwacht wel enige creativiteit. Zorg dat zo'n kunstgrasveld niet alleen door voetballers, maar ook door atleten, scholieren en oude ren wordt gebruikt." Sicilië, Sardinië en Corsica Rondreis Bulgarije, Hart van de Balkan Santiago de Compostela, Fatima &Lourdes Kvarner Rivièra - Opatija/Lovran DINSDAG 18 MAART 2014 info@maaskantreizen.nl I 0412-48 28 28 en mooi groen' TERNEUZEN WESTDORPE HULST ZEEUWS-VLAANDEREN TERNEUZEN Conny Almekinders op de gaanderij van de bestuursvleugel in het Oostburgse gemeentehuis. Na het aantreden van de nieuwe coalitie is die vleugel niet langer zijn domein, foto Peter Nicolai door Wout Bareman terneuzen - De kleedlokalen van HSV Hoek zijn verouderd en het hoofdveld is in slechte staat. Dat zijn de belangrijkste conclusies uit een onderzoek dat het Brabantse adviesbureau Copier in opdracht van de gemeente Terneuzen uit voerde. 14 dagen vanaf 999 W-daagse rondreis per Comfort-Class touring car. met o.a. Taormina. Costa Smeralda. Ajaccio. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension. U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 6.27 apr, 18 mei, 1 juni e.a. 12 dagen vanaf 799 12-daagse rondreis per Comfort-Class touring car. met o.a. Zagreb. Sofia. Plovdiv. Rila en Boedapesü Verblijf in goede middenklasse hotels o.b.v. half-pension. U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 10 mei e.a. 12 dagen vanaf 699 12-daagse rondreis per Comfort-Class touring car. met o.a. Porto. Burgos. Tïtelsteden Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension. U reist Cornfort-Class Gegarandeerd op: 27 april, 11 mei e.a. 10 dagen vanaf 499 10-daagse excursiereis per Cornfort-Class touringcar, met o.a. Moscenice. Poreg. Rovinj. Postojna Krk! Verblijf in hotel op basis van half-pension U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 12 mei, 2 juni e.a. /f**y WA Maaskant Reizen organiseert al bijna 50 taar verzorgde busvakanties, vw JLM excursiereizen en rondreizen door heel Europa. Bi) byna alle reizen zijn -S3K. *cr rexcursies en half-pension inbegrepen Vraag de gratis brochure aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 59