Familieberichten kijkookop 0 mensenlinq.nl Col Of 0 familieberichten Johanna van den Driest - Kodde Pieternella de Visser-Maljaars M.M.M. Nieuwelink-van der Peijl Maatje In de gezegende leeftijd van ruim 101 jaar is in haar slaap overleden, onze moeder, oma en oma muts sinds 25 oktober 1999 weduwe van Lein van den Driest Petten: M. van den Driest J. van den Driest - Joziasse Jolanda en Rob; Yord, Brent Michiel en Mariska; Mees, Puck Oost-Souburg: W van den Driest A.P van den Driest Ronald en Els; Noah, Seth Marcel en Marieke Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van "De Brouwerij", voor de goede en liefdevolle verzorging. Koudekerke, 17 maart 2014 Correspondentieadres Vlissingsestraat 122 4388 HG Oost-Souburg Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijenkomst wordt gehouden op vrijdag 21 maart om 13.00 uur in "de Klimop", Kerkstraat 2 te Koudekerke. Hieraan voorafgaand is er van 12.30 tot 12.45 uur nog gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Klimop". Wentel uw weg op den HEERE, en vertrouw op Hem; Hij zal het maken; Psalm 375 Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die zij aan ons heeft gegeven, delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zeer zorgzame moeder en oma sinds 3 mei 1997 weduwe van Gillis de Visser in de leeftijd van 93 jaar. H. I. AmbachtJan en Jans de Visser Jolanda en Johan Ellen en Kees Linda en Peter Gilde en Peter Eline Giel-Jan en Coralie H. 1. AmbachtLiesbeth en Chris de Visser Jeroen en José Petra en Arie Mariska en Amoud Jantine en Leendert Westkapelle Jannie en Wim Pouwelse Angela en Siem Jessica en Gertjan Domburg André en Jacqueline de Visser Elna en Stefan Niels en Annelies Gilbert en Janine Leonie en Johan Aagtekerke Ineke en Bram Maljaars Jarymke Gilben en Hanneke Sjoerd en Joyce Achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Simnia die onze moeder en oma zoveel jaren met liefde en respect hebben verzorgd en omringd. 16 maart 2014 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres Krommeweg 3 4357 RK Domburg Op donderdag 20 maart is er gelegenheid tot condoleren van 18.30 tot 19.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. vrijdag 21 maart om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om 14.30 uur Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. L, Bezige handennu gevouwen en stil, t Vl een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een leven vol ijver en zorgzaamheid voor haar naasten, voor dier en plant is van ons heengegaan onze innig geliefde partner, moeder, schoonmoeder en oma Elisa Francisca Hendrika Sophia Maria Verdonck Lies sinds 2 juni 1985 weduwe van Gerrit Schuurman Tegelen, 7-6-1942 Bergen op Zoom, 17-3-2014 Ossendrecht: Leen Komejan Lefert en Laura Schuurman Denny, Liam, Mitchel Correspondentieadres: De Kuil 3a 4641 GN Ossendrecht Lies is thuis. U kunt hier afscheid van haar nemen op woensdag 19 maart van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 20 maart om 14.00 uur in het crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Eenieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. dinsdag 18 maart 2014 I 39 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma weduwe van Jan Nieuwelink Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Ad en Matthy Chantal, Gilliano, Sylvain, Rayviën, Danilyo Rudolf t Wilma en Lau Benny Marianne en Maarten Kans en Ingrid Eddy en Jose 17 maart 2014 Correspondentieadres Braamstraat 19, 4388 CN Oost-Souburg U kunt afscheid nemen van moeder in het rouw- centrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 21 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 22 maart om 10.30 uur in de aula van crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst In de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39