ÖyarJsds/j Familieberichten (Tl9nsenlinq.nl Bram Bommeljé Willem Gerrit Beeftink Cornelia Pieternella Beuns Corrie Op 86-jarige leeftijd is overleden mijn schoonzus en tante Corrie Straijer-van den Ende Goes: A.J. van den Ende-de Jonge en kinderen Noordgouwe: H. van den Dorpel Nu zijn die ooit zo werkzame handen voor altijd tot rust gebracht Nu staat dat rijke, liefhebbende hart voor eeuwig stil Dankbaar voor de liefde die hij ons heeft gegeven, delen wij u mee dat is overleden mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en trotse opa Abraham Meliskerke, 7 april 1940 f Utrecht, 15 maart 2014 "Vertrouwend op een land van louter licht" Matty Bommeljé-Dijke Marian en Hans Kimre, Django Marcel en Sylvia Danny, Angelique Annelies Correspondentie: La Rêve Drent Uitvaartverzorging t.a.v. Familie Bommeljé Nepveulaan 8 3705 LD Zeist De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 maart om 11.00 uur in de NoorderLicht- gemeente, Bergweg 92b te Zeist. Aansluitend zullen wij Bram in familiekring naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Bram Bommeljé Nona Sass-Molnar - Ica - De Heer is mijn Herder Bedroefd en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onze lieve zorgzame moeder en oma is overleden TANNETJE MARIA DUIJNHOUWER -VERSPRILLE -TANNIE- Sinds 23 januari 1984 weduwe van Frans Duijnhouwer In de leeftijd van 93 jaar. Kapelle: Frans en Bep Duijnhouwer - de Klerk Hoevelaken: Jan Duijnhouwer en Lenie van der Laan Eindhoven: Willem (in liefdevolle herinnering) en Marian Duijnhouwer - van Gilst Dreischor: Heieen en Ad van der Linde - Duijnhouwer Roel Duijnhouwer en Rolinka Vink Trudy en Jan Pouwelse - Duijnhouwer Oud-Beijerland Vlissingen Hulst Tanja en Paul van Gorsel - Duijnhouwer Klein- en achterkleinkinderen Goes, 15 maart 2014 Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 9 - 403 4462 CD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen bij haar thuis op dins dag 18 maart tussen 16-17 uur en tussen 19-20 uur. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op vrijdag 21 maart om 10.30 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88 (ingang J. D. van Mellestraat) te Goes. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Tannetje Maria Duijnhouwer - Versprille Geschrokken namen wij kennis van het overlijden van Jaap Vader Jaap was jarenlang werkzaam bij het Stedelijk Museum en later bij het Zeeuws maritiem muZEEum in Vlissingen. Ook na zijn pensioen bleef hij als vrijwilliger trouw betrokken bij het muZEEum. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur, directie en medewerkers Zeeuws maritiem muZEEum Jaap Vader Hij was onze vriend, we zullen hem vreselijk missen. Marcel en Jolanda Café The Wicked J 3o I dinsdag 18 maart 2014 kijk ook op A mon Dieu je me confie, Sa clémence est infinie In geduldig besef van afnemende gezondheid is onze lieve man, vader en opa in stille overgave gestorven. Hij werd geboren op 4 maart 1926 te Nieuwer-Amstel en overleed op 16 maart 2014 te Middelburg. Wij hebben veel verdriet en blijven voor altijd in liefdevolle herinnering met hem verbonden. Middelburg Jeanne Beeftink-Verheule Breda Aart Beeftink en Gerrie van den Broek Guusje, Rieneke Nijmegen Marieke Beeftink en Meriam Deen Weesp Annette Beeftink en Jan Willem Verhoeff Niek, Geert Jan, Ruth Op vrijdag 21 maart is er gelegenheid om de familie te condoleren vanaf 9:30 uur in de Wandelkerk onder de Lange Jan. Aansluitend wordt om 10:45 uur de dankdienst, geleid door ds. Gert Jan Smit, gehouden in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 12 te Middelburg. De graflegging is om 12:00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: 'Keereweer', Spanjaardstraat 15,4331 EN Middelburg Liever geen bezoek aan huis Liever geen bloemen of toespraken Na een zorgzaam leven van geven en nooit vragen is er na een ernstige ziekte een einde aan haar leven gekomen. Rust zacht... 04-11-1941 14-03-2014 Partner van: Moeder en schoonmoeder van: Zus en schoonzus van: Jan Proost Edwin en Hanneke Hugo Nellie Huib en Ina Schengestraat 36, 4461 GA Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 maart van 19.00 tot 19.30 uur en op vrijdag 21 maart van 12.30 tot 13.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 21 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd delen wij mee dat na drie zorgelijke maanden nog onverwachts is overleden onze broer, zwager en oom echtgenoot van Matty Dijke in de leeftijd van 73 jaar. Fam Bommeljé Fam Dijke 15 Maart 2014 Niet in de aarde begraven lig je daar, maar in onze harten. Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Toch nog onverwacht heb je ons voorgoed verlaten. Weduwe van Karoly Sass Miskolc, f Middelburg, 24-04-1940 15-03-2014 Zsuzsanna André Jacqueline, Marco Kati Jos Marcel, Jerry Karol Miranda Aaron Correspondentieadres: Adriatischezeestraat 22 4388 GL Oost-Souburg Wij nodigen u uit voor een laatste samenzijn op donderdag 20 maart om 12:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om ons te condoleren. Onze dank gaat uit naar het Zorgteam Dauwendaele het Hospice Middelburg, de artsen Dr. Bruynzeel en Dr. Manni en longverpleegkundige Jacolien voor hun goede zorg aan onze ma. olC Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus en tante Vlissingen: M.J. Castel - Versprille Dordrecht: A.J. Versprille A. Versprille - Versteeg Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38