&MÊm 36 SPORT HOOFDSPONSOR Koen Saver redt punt voor Polka Terneuzense aanvallers Sinan Coban en Jonathan Constansia zijn aan laatste maanden bij zondag-hoofdklasser bezig. ill Alleen Verkaik scoort bij Tovaal De rugbyers van derdeklas ser Tovaal verloren in Et- ten-Leur met 24-3 van REL. Bij rust keken de Goesena- ren al tegen een 12-3-achter- stand aan. Tovaal had wei nig in te brengen. Kevin Ver kaik maakte bij een 5-0-ach- terstand de enige score voor de Bevelandse equipe. Hardleerse Klopp moet weer dokken Trainer Jürgen Klopp van Bo- russia Dortmund is op nieuw 10.000 euro armer. De coach moet boeten voor zijn onsportieve gedrag za terdag tijdens de verloren competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (1-2). Klopp heeft in de Bun- desliga al 58.000 euro aan boetes moeten betalen. Kaderspelers zijn op dreef De kaderteams van Kwaden- damme pakten een overwin ning en een gelijkspel, 's Lands Welvaren-De Posthoorn/RBS 2 8-0: Bij de thuisclub vertolkten Robert van Stevendaal en Danny Walhout een hoofdrol, 's Lands Welvaren 2-Honky Tonk 2 4-4: De winstpar tijen kwamen op naam van Pierre van den Berg en Phuc Nguyen, de gebroeders Jos en Sjoerd Breas redden het niet en verloren. Alleijn wint, De Rooij naar NK Het gewestelijk kampioen schap libre hoofdklasse is ge wonnen door Jo Alleijn van VEGABV. Clubgenoot Ad de Rooij werd tweede en mag, omdat Alleijn daarvan afzag, naar de Nederlandse titel strijd die in mei in Losser wordt gespeeld. De Rooij le verde met die plaatsing een geweldige prestatie. Het was namelijk zijn debuut jaar in deze klasse. Linskens wint halve marathon Aruba Wim Linskens heeft de hal ve marathon van Aruba in zijn leeftijdsklasse mannen 65+ gewonnen. De Middel burger (67) finishte na 1 uur, 52 minuten en één seconde. Vanwege de hitte was de start 's morgens om half zes. In het verhaal over de prestaties van ponyruiter Kim Alting in Er- melo is in de maandagkrant een storende fout geslopen. Niet Mie- ke Evertse maar Sietske Krijgs man is de trainster van Alting, die al sinds haar tiende bij Krijgs man traint. Mieke Evertse heeft haar de laatste tijd wel extra ge holpen. BV Sprundel 2 - Polka Print 4-4: Meerten Dallinga won zijn partij en er was verlies voor Dirk Vle- rick. Na de thee moest lean Paul de Kraker zijn meerdere erken in Charles Mekes maar redde Koen Saver een punt met een sterke ze ge op Steven Buelens. 't Bierwinkeltje - De Stene Brug 2-6: In dit streekduel in de derde divisie sprong de strijd tussen de youngsters van het Zeeuwse drie banden Michael Vink en Joey de Kok het meest in het oog. De Kok trok met een slotserie van drie de winst naar zich toe. Voor de thuis ploeg won alleen René Kuczorra. Cees J. Wissel en Joke Breur verlo ren. Bottles/De Parel - Machielsen FA/Pressplate 4-4: Peter Snelders en John Bakker zorgden voor de pauze dat een gelijkspel verzekerd was. Dat bleek maar goed ook want na de pauze verloren Tony Dobbelaere en Robin Claerhoudt. De Geslootene Boom - Zandee Kloetinge 6-2: De thuisploeg kreeg op voorhand twee partij - punten cadeau omdat de bezoe kers met slechts drie man aan de start kwamen. Robert van Steven- daal won, Benny Visser verloor. GOES - Rob Vergouwen vertrekt aan het eind van dit voetbalsei zoen als hoofdsponsor bij zon dag-hoofdklasser Goes. De geld schieter uit Wemeldinge had met zijn bedrijf Rojas Tankers een con tract voor twee seizoenen, maar Vergouwen heeft de overeen komst eenzijdig verbroken. Voorzitter Henk Zwartelé zegt dat er tussen de hoofdsponsor en Goes in de contacten iets 'chro nisch is misgegaan' en dat dat uit eindelijk tot de breuk heeft ge leid. „We verschillen van inzicht over de rol die een hoofdsponsor moet spelen binnen een vereni ging", zegt Zwartelé. „Ik heb nooit enige discussie met de voorzitter gehad over mijn rol", reageert Vergouwen. „Ik heb zondag besloten om per direct te stoppen en niet Henk Zwartelé. Toen ik het hem vertelde ging hij meteen akkoord." Ik had gedacht dat ik dit wel kon managen, maar dat is me niet gelukt Het was een publiek geheim dat Rob Vergouwen zich nadrukke lijk met het technische beleid wil de bemoeien. Dat leidde onlangs nog tot een aanvaring, toen hij van trainer Gérard de Nooijer wil de weten waarom lonathan Cons tansia niet was opgesteld. De snel le aanvaller had die week door omstandigheden slechts één keer getraind en begon daarom als re serve. „Dat was geheel volgens de afspraken die aan het begin van het seizoen door de trainer met de spelers zijn gemaakt", zegt Zwartelé. „En dus is het niet de taak van een hoofdsponsor om zich daarmee te bemoeien." Afgelopen week kwam de leiding van de club ter ore dat er door Rob Vergouwen spelers van Vlis- singen benaderd waren voor een overstap naar Goes. „Wij wisten daar niks van en dus kunnen we dat ook niet accepteren", zegt Zwartelé. „Rob is soms een onge leid projectiel en dat kunnen wij binnen Goes niet gebruiken. Ik had gedacht dat ik dit wel kon ma nagen, maar dat is me niet gelukt en dat neem ik mezelf kwalijk. Niettemin gaan we aan het eind van het seizoen op een fatsoenlij ke manier uit elkaar." Rob Vergouwen: „Ik sta versteld van zijn uitspraken. Misschien komt het doordat hij binnen zijn eigen organisatie problemen heeft. Ik heb een e-mail waarin mij gevraagd wordt om opnieuw spelers te benaderen. Dan kun je dit nu toch niet zeggen? Ik weet dat ik de schijn tegen me heb, maar meneer Zwartelé krijgt van bepaalde mensen binnen de club geen bijval. Ik ben benieuwd hoe het verder gaat en wens W Goes veel succes." Zwartelé betreurt het dat Rob Vergouwen afhaakt, maar bena drukt dat Goes hierdoor op finan cieel gebied niet in de problemen komt. „We hebben genoeg vet op de botten en zijn driftig bezig om voor volgend seizoen weer een ijzersterke selectie samen te stel len." Daar moet Jan Poortvliet, die komend seizoen Gérard de Nooijer als trainer opvolgt, mee aan de slag. Gisteren verlengde de club de ver bintenissen met de verdedigers Sherief Tawfik, Rick de Punder en Shannon Braafhart jr. Ook mid denvelder Gert-Jan Tierie blijft. Thijs van den Dries heeft een principe-akkoord. Volgens Zwar telé hadden ook doelman Mat thew Lentink en middenvelder Frits Paap hun contract verlengd maar dat is wat voorbarig. Len tink heeft een goed gesprek gehad en de intentie uitgesproken om te _i I I- ETTEN-LEUR DORTMUND KWADENDAMME SPRANG CAPELLE MIDDELBURG SPRUNDEL - De driebanders van Pol ka Print sleepten dankzij invaller Koen Saver een punt uit het duel in de tweede divisie tegen koplo per BV Sprundel. 't Bierwinkeltje verloor een divisie lager en Bottles speelde gelijk. De Geslootene Boom won wel. UITSLAGEN ATLETIEK Bergen op Zoom. Zwemloop. Categorie Vrou- wen60 (500 meter zwemmen/5km lopen: 1. Ingrid Verheije (Breskens). Vrouwen40 (1 km zwemmen/10 km lopen): 3. Michaela Kley (IJ- zendijke). MannenöO (1 km zwemmen/10 km lopen): 1. Didier Buysse (IJzendijke). Man nend (500 meter zwemmen/5 km lopen): 3. Marco van der Meulen (Oostburg). SCHIETINGEN 's-Heer Abtskerke. Wip 1: 1e hoofdvogel J. Raas (Kwadendamme), 2e hoofdvogel Sj. Raas (Kwadendamme), 1e zijvogel en 2e kal R. van de Straate ('s-Heer Arendskerke), 2e zijvogel J. de Jonge (Heinkenszand), 3e zijvogel B. Ver meulen ('s-Heerenhoek), 4e zijvogel R. Bou- wense (Kloetinge), 1e kal P. Nagelkerke ('s-Heerenhoek), 3e kal H. Jansens (Oudelan- de), 4e kal J. Kopmels fs-Gravenpolder). Wip 2: 1e hoofdvogel R. van de Straate ('s-Heer Arendskerke), 2e hoofdvogel en 3e zij vogel R. Bouwense (Kloetinge), 1e en 4e zijvo gel J. Kopmels ('s-Gravenpolder), 2e zijvogel B. -Vermeulen (Zorgvlied), 1e kal L. van de Straate (Goes), 2e kal J. Raas (Kwadendamme), 3e kal Jan de Jonge (Heinkenszand), 4e kal Sj. Raas (Kwadendamme). Ovezande. Wip 1:1e hoofdvogel en 1e kal R. de Puyt (Lewedorp), 2e hoofdvogel J. Rent meester (Ovezande), 1e zijvogel P. Verbart (Ovezande), 2e zijvogel L. Rentmeester (Ove zande), 3e zijvogel W. Fayaars (Roosendaal), 4e zijvogel B. Vermeulen ('s-Heerenhoek), 1e kal R. Verstraate ('s-Heer Arendskerke), vliegen de vogel P. Verbart (Ovezande), C. Jeremiasse, (Ellewoutsdijk), Jan de Jonge (Heinkenszand). Wip 2: 1e hoofdvogel J. Bongers (Ovezande), 2e hoofdvogel W. van lersel (Ovezande), 1e zij vogel W. de Puyt (Lewedorp), 2e zijvogel R. de Puyt (Lewedorp), 3e zijvogel H. Franse (Kwa dendamme), 1e kal W. Fayaars (Roosendaal), 2e kal G. Rooks (Roosendaal). ZAALVOETBAL Hulst. Rayoncompetitie. A-klasse: MTS Spor ting De Bakker-De Kastt 5-5, Van Waes Graszo- den-IZV/IBS 10-5. Stand: Bleijenbergh/Fas- saert 16-40, MTS Sporting De Bakker 16-36, De Kastt 15-35, De Kroon/Lents 15-18, Ripa/Rilo 15-12, Van Waes Graszoden 15-1, IZV/IBS 16-0. B-klasse: CC Den Dullaert-Café Ambiance 3-7, De Ridder Montage-IZV/IBS 2 9-5, Team Blan co-Garage Bogaert 3-3, ZOOT-De Meerpaal/ Max Korting 1-3. Stand: Café Ambiance 18-45, De Ridder Montage 19-45, ZOOT 18-37, De Meerpaal/Max Korting 19-33, Gara ge Bogaert 19-32, IZV/IBS 2 18-5, Team Blan co 18-5, CC Den Dullaert 19-3. Vergouwen vertrekt bij Goes door Jan Dagevos en Barry van der Hooft Voorzitter Henk Zwartelé str

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 36