papier de route tekenen is voorbij Werk aan nieuwe weg naar centrum hervat knooppunt maaskant Tt reizen WALCHEREN 29 Thuis in.... Hypotheken Verzekeringen Financieel Advies Maakt er meer vakantie van. maaskantreizen.nl ro i 70 rt m ;:v» Renaissance in de kunstgeschiedenis De Zeeuwse Volksuniviversi- teit houdt een cursus kunstge schiedenis met als thema de Renaissance. De cursus is be doeld voor mensen die een die per inzicht willen krijgen in die periode. Bijeenkomsten op woensdag 19 en 26 maart in de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg. Informatie: 0118 - 634800. Basiscursus natuurfotografie Natuurvereniging IVN geeft een cursus Natuurfotografie. Deelnemers hebben een spie gelreflexcamera of een verge lijkbare camera nodig. Zes les sen, 's morgens en 's avonds, vanaf 19 maart, bij Kaasboerde rij Schellach. Kosten: 70 euro. Aanmelden: Arjen Hartog a.m.hartog@gmail.com Geen trein van Goes naar Bergen op Zoom Tussen Bergen op Zoom en Goes rijden sinds maandag aan het begin van de middag geen treinen door een defecte boven leiding. Er zijn bussen ingezet. Reizigers kampten met vertra gingen van een half uur tot een uur. Aan het begin van de avond deelde de NS mee dat on bekend was wanneer de strem ming voorbij zal zijn. Educatieve wandeling met bezoek molen Speelhof Hoogerzael houdt van af 19 maart iedere derde woens dag van de maand een educatie ve wandeling. Deze woensdag gaat de route over het Seisbol- werk en er staat een bezoek aan de Seismolen op het pro gramma. Er gaat een natuur- gids mee. Start bij het Speelhof om 13.30 uur, kosten drie euro. Kenniscafé voor organisaties De Stichting Welzijn Middel burg houdt woensdag een ken niscafé met als thema 'Intervi sie werkt!'. De bijeenkomst is bedoeld voor maatschappelijke organisaties. Met intervisie kan de kennis die vrijwilligers heb ben boven gehaald worden. www.welzijnmiddelburg.nl of bel naar 0118-751400. Geheugencursus voor 55-plussers Ter Reede In Ter Reede wordt een geheu gencursus gehouden voor 55- plussers. Cursisten krijgen uit leg over de werking van het ge heugen en leren het verschil tussen normale en ziekelijke vergeetachtigheid. Ze krijgen tips om beter te onthouden. Acht bijeenkomsten van 10.00 tot 12.00 uur, vanaf 24 maart. Aanmelden: 0118-480480. die vragen of er een route of een boekje is. Tot dusver was zo iets er niet en dat was een gemis. Het is zeker handig als je als toe rist hier op vakantie bent en je wilt een dagrit maken. Dat je naar Vlissingen rijdt, over het strand naar Zoutelande en terug door het bos. Voorheen tekende ik de route dan uit met pen en pa pier." Hoewel de gemeente in het hoofd had om afspraken te maken met manegehouders en terreinbe heerders wat betreft het onder houd van het netwerk, is dat nog niet gedaan. Rozemarijn Vermaas hoopt dat de gemeente zijn ver antwoordelijkheid neemt. „Zeker in het najaar. Dat er genoeg zand op komt te liggen zodat we niet van andere paden gebruik moe ten maken. Mensen mopperen nu altijd dat we over de wandel paden rijden. Maar dat is dan omdat onze paden onbereikbaar zijn geworden. Als ze vanuit de gemeente uit ervoor zorgen dat die paden goed blijven, dan hoe ven wij ook niet uit te wijken naar andere paden. Dan hoeft er ook niemand meer over te kla gen." de druk die erop ontstaat een stuk in. Vanaf half december tot nu toe het zandbed zich kunnen zetten. BAM Wegen gaat nu een dunne laag zand weer wegschrapen. Ook worden de riolering en leidingen voor gas, elektriciteit en water in de grond gelegd. Pas daarna wordt de Oostperkweg geasfal teerd. De nieuwe toegangsweg vanaf de N57 naar de binnenstad krijgt twee gescheiden rijbanen met een brede middenberm. Daar naast komen een vrij liggend fiets pad en voetpad. Voor de bouwvak moet de weg klaar zijn. Kvarner Rivièra Opatija/Lovran Sicilië, Sardinië en Corsica Rondreis Bulgarije, Hart van de Balkan Het voorbereidende werk is vorig jaar al gedaan. In oktober begon BAM met het uitzetten van het tracé van de nieuwe Oostperk weg. Daarop is toen een dik bed van zand gelegd, zodat de funde ring goed kon zetten en inklin ken. In de ondergrond ligt name lijk een laag veen en die zakt door Santiago de Compostela, Fatima Lourdes - MIDDELBURG MIDDELBURG GOES MIDDELBURG MIDDELBURG VLISSINGEN DINSDAG 18 MAART 2014 usief indroutes, uit 206 kilometer en telt meer dan tachtig knooppunten, foto Lex de Meester Stationsstraat 2-4, Tel.: 0118-615151 www.donrisicobeheer.nl RISICOBEHEER door Maurits Sep 12 dagen vanaf 699 12-daagse rondreis per Comfort-Class touring car. met o.a. Porto. Burgos. Titetsteden Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension. U reist Comfort-Class Gegarandeerd op: 27 april. 11 mei e.a. 10 dagen vanaf 499 10-daagse excursiereis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Moscerace. Poreg. Rovinj. Postojna Krk! Verblijf in hotel op basis van half-pensioa U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 12 mei. 2 juni e.a. /fS5i ^2 Maaskant Reizen organiseert al bijna 50 jaar verzorgde busvakanties. j.M excursiereizen en rondreizen door heel Europa. B^bijna aHe reizen zijn r excursies en half-pension inbegrepen Vraag de gratis brochure aan MIDDELBURG - De aanleg van de nieuwe oostelijke toegangsweg naar het centrum van Middelburg is gisteren hervat. BAM Wegen is begonnen met het werk aan de rio lering en de weg. 14 dagen vanaf 999 14-daagse rondreis per Comfort-Oass touring car. met o.a. Taormina, Casta Smeralda. Ajaccto. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half pension, tl rast Comfort-Class. Gegarandeerd op: 6.27 apr, 18 mei, 1 juni e.a. 12 dagen vanaf 799 12-daagse rondreis per Comfort-Class touring car. met o.a Zagreb. Sofia. Plovdiv, Rila en Boedapest! Verblijf in goede middenklasse hotels o.b.v. hatf-pension. tl reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 10 mei e.a. info@maaskantreizen.nl I 0412 - 48 28 28

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29