I
MEDIA 37
Veronica
F
RTL7/
een
I CANVAS
Alpineskiën
Live: World Cup in Lenzerheide.
Eurosport, 08.45 uur, 09.45 uur, 11.30 uur
Studio Sport
Met de wereldbeker schaatsen in
Heerenveen, de wielerwedstrijd
Parijs-Nice en het WK shorttrack.
Nederland 1, 15.30 uur
Skispringen
Live: WK skivliegen in Tsjechië.
Eurosport, 16.15 uur
Sportjournaal
Met aandacht voor wielrennen:
Parijs-Nice, de zevende etappe.
Nederland 1, 18.50 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Vitesse-PSV, ADO Den Haag-FC
Groningen en Heracles-Roda JC.
Nederland 1, 22.35 uur
Studio Sport
Met schaatsen en wielrennen.
Nederland 1, 23.25 uur
Voetbal
WK onder 17: Italië-Zambia.
Eurosport, 23.45 uur
uitenlan
BBC1
TV5
ZATERDAG 15 MAART 2014
06:00 Car Tracks 06:30 Och
tend Fit 07:00 Tel Sell 09:00
Tommy Teleshopping 09:50
Car Tracks 10:05 Tel Sell 13:00
Nederland Horecaland 13:30
De Succesfactor 14:00 Vis TV
14:30,15:00 Billy the Exter
minator 15:30,16:00 Dog the
Bounty Hunter 16:30 Studio Vis
TV 17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Xtreme
10:06 Chloe's Tover-
kast 10:17 Chloe's Tover-
kast 10:28 Chloe's Toverkast
10:39 Chloe's Toverkast 10:50
Chloe's Toverkast 11:02 Oggy
en de kakkerlakken 11:11 Oggy
en'de kakkerlakken 11:21 Jun
gleclub 11:36 Bibi Tina 12:00
Troetelbeertjes: Oopsie De
Held 13:09 Vipo 13:22 Draken:
Rijders van Berk 13:44 Spetter
en het Romanovraadsel 13:57
Ernst, Bobbie en de rest 14:11
Littlest Pet Shop 14:32 Littlest
Pet Shop 14:56 Troetel beertjes
15:21 Burgers' Zoo en waarom
15:29 Burgers' Zoo en waarom
15:34 Naranjina en de kadeka
pers 15:48 Bibi Tina 16:14
Hallo K3 16:38 Hallo K3 17:05
Glee
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 07:15 McLeod's
Daughters 08:10 McLeod's
Daughters 09:05 Tommy Tele
shopping 11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping 14:25
Everyday Gourmet with Justi
ne Schofield 14:55 Everyday
Gourmet with Justine Schofield
15:25 MasterChef USA 16:15
MasterChef Holland Marathon
17:35 MasterChef Holland Ma
rathon
09:00 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 09:25 Inazuma Ele
ven 09:50 Camp Sumpfgrund
10:15 Phineas and Ferb 10:30
Souvenirs de Gravity Falls 10:50
Lab Rats 11:15 Pair of Kings
11:40 Zeke and Luther 12:05
Souvenirs de Gravity Falls 12:30
Dude, That's My Ghost! 12:45
The Amazing Spiez 13:05 Da-
vincibles 13:15 Davincibles
13:30 Rekkit Rabbit 13:50 Si
dekick 14:10 Randy Cunning
ham 14:30 Dude, That's My
Ghost! 15:00 Phineas and Ferb
15:30 Camp Sumpfgrund
15:50 Kick Buttowski 16:10
Dude, That's My Ghost! 16:30
Randy Cunningham 16:50 Side
kick 17:15 Souvenirs de Gravity
Falls 17:35 Phineas and Ferb
09:00 Winterbedden 11:20
Fans of Flanders 11:45 Groen
land 12:05 TV Brussel 12:35
De Vrije Markt 13:00 Het Jour
naal 13:25 Het Weer 13:30 Vil
la Politica 14:00 Murdoch Mys
teries 14:45 De topcollectie
van... 15:15 Sporza: Parijs - Nice
16:50 Sporza: Tirreno - Adriati-
co 17:55 KijkUit!
09:00 Terzake 09:35 Winter-
beelden 10:20 Star Trek: The
Next Generation 11:05 Winter-
beelden 12:30 Onderbreking
13:30 Lichtpunt 14:22 Hoe
ra cultuur! 14:50 Puur muziek
15:42 Puur muziek 16:12 De
Canvasconnectie 16:42 Reyers
op vrijdag 17:22 Recht op recht
18:00 Sport, levensgevaarlijk!,
Sportdocumentaire
19:00 Stop! Politie, Reality
18:10 Everybody Dance Now,
Show
18:55 MasterChef Holland Ma
rathon, Culinair magazine
18:00 Border Security
18:15 Border Security
19:15 Hardcore Pawn
18:00 Het Journaal
18:10 Vlaanderen Vakantie
land, Toeristisch magazine
19:00 Het Journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:12 Star Trek: The Next Ge
neration, SF-actieserie
19:00 Wildest Islands, Natuur-
documentaire
00
20:00 Urban Justice, Actiethriller
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie
20:00 Castle, Misdaadserie
20:55 Castle, Misdaadserie
21:50 The Mentalist, Misdaad-
20:10 Pawn Stars (h), Reality
21:05 Pawn Stars, Reality
20:05 Joker+ en Lotto, Lotto
trekking
20:10 Dieren in nesten, Reality
20:45 De klas van Frieda, Quiz
21:35 Het verloren voorwerp
(h), Komische show
20:00 Het Journaal, Nieuws
20:10 Vranckx, Reportage
20:40 The Inspector Lynley
Mysteries, Misdaadserie
22:00 Glory Kickboxing, Boksen
23:00 WWE Wrestling, Ce
vechtssport
22:45 The Glades, Misdaadserie
23:40 In Plain Sight, Dramaserie,
22:45 Body of Proof, Misdaad
serie
23:40 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
22:00 Ocean's Twelve, Misdaad
komedie
22:05 Downton Abbey
23:15 Het Journaal
23:26 Winst Joker+/Lotto
23:27 Keno
23:28 Euromillions winstver
deling
23:30 Het Weer
23:35 Bellicher: Cel
22:10 VargVeum (h), Misdaad- O
serie
23:40 Les diaboliques, Thriller
01:00 Deadliest Warrior, Ac
tieserie
01:50 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:00 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
00:35 The Thirteenth Floor,
Thriller
02:20 Tel Sell, Homeshopping-
programma
00:30 A Borrowed Life, Drama
02:15 Astro TV, Magazine
02:50 The Mentalist, Misdaad
serie
03:35 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
00:30 Veronica Music: Amy
Winehouse, Muziekma-
gazine
01:30 Nachtclub Live, Show
04:30 Hart van Nederland,
Nieuws
00:25 ledereen beroemd, Ma
gazine
00:55 Journaallus, Nieuws in lus-
01:30 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
actualiteiten
sport film
ZATERDAG
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:23 De stembus
07:35 Trugkieke 07:45 Zeeuws Goud
07:54 Verzeeuwigd 08:00 Herhaling
programmering 07:00-07:54 09:00
Zeeland NU 09:23 De stembus 09:35
Trugkieke 09:45 Zeeuws Goud
09:54 Verzeeuwigd 10:00 Zeeland
NU 10:23 Herhaling programmering
09:23-09:5411:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland Nu 18:10
Zeeland de week 18:28 De stembus
18:41 De canon van Zeeland 18:46
De stembus 18:58 Verzeeuwigd
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:58 20:00 Zeeland Nu 20:10
Zeeland de week 20:28 De stembus
20:41 De canon van Zeeland 20:46
De stembus 20:58 Verzeeuwigd
21:00 Herhaling programmering
20:00-20:58 22:00 Zeeland Nu 22:10
Zeeland de week 22:28 De stembus
22:41 De canon van Zeeland 22:46
De stembus 22:58 Verzeeuwigd
23:00 Zeeland Nu 23:10 Zeeland
de week 23:28 De stembus 23:41
De canon van Zeeland 23:46 De
stembus 23:58 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland Nu
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Football Focus
13:00 BBC News, Regional News
and Weather 13:15 Live Six Nations
Rugby Union 20:00 BBC News, Re
gional News and Weather 20:15 The
Voice UK 21:35 The National Lottery:
Who Dares Wins 22:25 Casualty
23:15 BBC News - Weather 23:30
Match of the Day 01:02 The National
Lottery Update 01:05 The Football
League Show
BBC2
07:10 Sport Reliefs Top Dog 09:40
Life on Earth 11:30 Fred Dibnah's
Made in Britain 12:00 Great British
Railway Journeys 12:30 James Martin:
Home Comforts 13:15 Mary Berry
Cooks 13:45 Talking Pictures 14:35
Rope 15:55 Formula 1 - Australian
Grand Prix Qualifying Highlights
17:25 Final Score 18:30 Llanelly
House Restored 19:30 Flog It! 20:30
Dad's Army 21:00 The Perfect More-
cambe Wise 21:30 Viking Art: A
Culture Show Special 22:30 Ql 23:00
Stewart Lee's Comedy Vehicle 23:30
Page Eight 01:10 Unrelated
ARD
07:10 Paula und die wilden Tiere
07:35 Motzgurke.tv 08:00 Tages-
schau 08:05 Sportschau live 18:05
Sportschau 19:57 Lotto am Samstag
20:00 Tagesschau 20:15 Klein gegen
GroR- Das unglaubliche Duell 23:15
Tagesthemen 23:35 Das Wort zum
Sonntag 23:40 Doppelmord 01:20
Tagesschau 01:25 Insider
ZDF
07:00 Wickie... und die starken Man
ner 07:45 Das Dschungelbuch 08:10
12 Oder 3 08:35 Bibi Blocksberg
09:25 Peter Pan - Neue Abenteuer
10:10 Bibi und Tina 11:00 Heute
11:05 Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick 13:05 Heute 13:10
Liebe, Babys und gestohlenes Glück
14:40 Rosamunde Pilcher - Zwei
Schwestern 16:15 Lafer! Lichter!
Lecker! 17:00 Heute 17:05 Lander-
spiegel 17:45 Menschen - das Maga-
zin 18:00 ML Mona Lisa 18:35 Hallo
Deutschland 19:00 Heute 19:20
Wetter 19:25 Die Familiendetektivin
20:15 Ein starkes Team 21:45 Kom-
missar Stolberg 22:45 Heute-journal
23:00 Das aktuelle Sportstudio 00:25
Heute 00:30 Jeder Tod hat seinen
Preis 01:55 Der Schakal
WDR
07:00 Erlebnisreisen-Tipp 07:20 Se-
hen statt Horen 07:50 Planet Wissen
08:50 West.art 09:30 Simone will es
schaffen 11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:35 Die Sendung mit dem
Elefanten 12:00 Quarks Co 12:45
Vorfahren gesucht 13:30 Hier und
Heute 13:45 St. Ives - Alles aus Liebe
15:10 Verrückt nach Meer 16:50
Sport im Westen 17:20 Kochen mit
Martina und Moritz 17:50 Land und
lecker 18:20 Die Ermittler 18:50
Aktuelle Stunde 20:15 Bloch: Das
Labyrinth 21:45 Ladies Night 22:45
Stratmanns - Jupps Kneipentheater
im Pott 23:45 Looking for Eric 01:35
Die Ermittler
Discovery
07:15 Ed Stafford: Naked and Ma
rooned 08:05 Fast N' Loud 08:55
Dirty Jobs 09:45 How It's Made 10:35
Food Factory 11:25 Crisis Control
16:35 Factory Line 17:00 Myth-
busters 17:55 Food Factory 18:45
.Auction Kings 19:10 Survive That!
20:00 Gold Rush 21:00 Wheeler
Dealers: Top 5 22:00 Street Outlaws
23:00 Manhunt 00:00 Weapons
that Changed the World 01:00 Chris
Ryan's Elite Police 01:55 Wheeler
Dealers: Top 5
National Geographic
07:35 The Dog Whisperer 08:20
Time Scanners 09:05 Brain Games
09:50 Born To Ride 10:40 Yukon
Gold 11:35 X-Ray Earth 12:25 Megas-
tructures 13:20 Earth from Space
14:10 André Kuipers 15:05 Earth
17:00 Comet Encounter 18:00 Disas
ter Earth 19:00 Drugs Inc. 20:00 Brain
Games 20:30 None of the Above
21:00 Live From Space 23:00 Locked
Up Abroad 23:55 Taboo 00:50 Disas
ter Earth 01:45 Live From Space
Animal Planet/TLC
07:15 Too Cute! 08:10 Gator Boys
09:05 Call of the Wildman 09:30
Swamp Brothers 10:00 Bondi Vet
10:55 North America 11:50 Tanked
17:00 Jon Kate Plus 818:10 Ex
treme Couponing 19:00 Ultimate
Shopper 20:00 Snog, Marry, Avoid?
21:00 Prom Wars 22:00 Body Bizarre
22:55 LA Ink 23:45 Strange Sex
00:35 Psychic Witness 01:25 Prom
Wars
07:00 Thé ou café 08:00 Journal
Radio Canada 08:25 Tv5monde, le
journal 08:40 Falo 09:05 Flash Info
09:10 Zou 09:15 Cajou 09:20 Lulu
Vroumette 09:35 Chaplin 09:40
Sally Bollywood 10:00 Wismo 10:05
Baskup 10:30 C'est pas sorcier 10:55
Vestiaires 11:00 Flash Info 11:05 7
jours sur la planète 11:30 Destina
tion francophonie 11:35 C'est dans
ma nature 12:05 Flash Info 12:10
Epicerie fine 12:30 T.T.C. (Toutes
taxes comprises) 13:00 Nec plus
ultra 13:25 Merci professeur 113:30
Journal RTBF 14:00 Midi en France
15:00 3 60° - GÉ016:05 Taratata
16:30 Questions pour un champion
17:00 Flash Info 17:05 Les carnets
de Julie 17:55 Vestiaires 18:00 64', le
monde en francais, 1 re partie 18:25
Terriennes 18:30 Faut pas rêver
20:25 Vestiaires 20:30 Journal France
2 20:55 Le journal des Paralympiques
21:00 Les Inconnusc'èst leur destin
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TV5, l'invité
23:55 Coup de chaleur 01:25 Taratata
01:55 Acoustic
Eurosport
08:30 Watts 08:45 World Cup in Len
zerheide (Zwitserland) 10:45 World
Cup in Falun (Zweden) 11:30 World
Cup in Lenzerheide (Zwitserland)
12:15 World Cup in Kontiolahti (Fin
land) 13:30 World Cup in Falun (Zwe
den) 14:30 Tirreno-Adriatico (Italië)
16:15 WK skivliegen in Harrachov
(Tsjechië) 17:45 World Cup in Kon
tiolahti (Finland) 18:45 Parijs-Nice
(Frankrijk) 19:45 Horse Racing Time
20:00 Saut Hermès in Parijs (Frank
rijk) 21:00 Haikou World Open in
Hainan (China) 23:00 WK skivliegen
in Harrachov (Tsjechië) 23:45 WK
onder 17 in San jose (Costa-Rica)
MTV
08:55 Mtv <3 09:55 Teen Cribs 10:15
Teen Cribs 10:40 Teen Cribs 11:05
Teen Cribs 11:30 I Used to be Fat
12:20 Teen Mom 13:05 Awkward
13:30 Awkward 13:55 Awkward
14:20 Awkward 14:45 Awkward
15:10 Awkward 15:40 Awkward
16:05 Awkward 16:30 Awkward
17:00 Awkward 17:25 Awkward
17:50 Awkward 18:15 Are You the
One? 19:05 Awkward 20:00 Snooki
JWoww 20:25 Snooki JWoww
20:50 Beauty School Cop Outs 21:40
Big Tips Texas 22:05 Big Tips Texas
22:30 The Valleys 23:25 The Valleys
00:15 Geordie Shore 01:05 Geordie
Shore 01:55 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Business Traveller 08:00 World
Sport 08:30 MainSail 09:00 CNN
Newsroom 09:30 Tbd 10:00 CNN
Newsroom 10:30 Unguarded with
Rachel Nichols 11:00 Cold War
12:00 The Best of Quest 12:30 Art of
Movement 12:451 Report for CNN
13:00 CNN Newsroom 13:30 Inside
the Middle East 14:00 Tbd 14:30
BackStory 15:00 International Desk
15:30 African Voices 16:00 CNN
Marketplace Europe 16:15 CNN Mar
ketplace Africa 16:30 Business Travel
ler 17:00 World Sport 17:30 Living
Golf 18:00 International Desk 18:30
Inside Africa 19:00 International Desk
19:30 CNNGo 20:00 Cold War 21:00
CNN Newsroom 21:30 The Best of
Quest 22:00 MainSail 22:30 World
Sport 23:00 CNN Newsroom 23:30
Unguarded with Rachel Nichols 00:00
CNN Newsroom 00:30 Amanpour
01:00 CNN Marketplace Europe
01:15 CNN Marketplace Africa 01:30
World Sport