BOEKT BIJ E L 10.690 Wereldcruise van Yokohama naar Hamburg 90 dagen Boek nu deze unieke wereldcruise met het nieuwste schip van AIDA Cruises, de AIDAprima Tijdens deze indrukwekkende reis bezoekt u landen als Zuid-Korea, China, Singapore en India. Via het Suezkanaal vaart u verder naar Griekenland, Spanje en Portugal. Aan boord van de schepen van AIDA Cruises kunt u genieten van de uitstekende service, heerlijke maaltijden en uiteraard van de vele faciliteiten die deze rederij u te bieden heeft. De fooien en de tafeldranken tijdens lunch en diner zijn bij AIDA Cruises reeds bij de cruiseprijs inbegrepen! Vertrek 20 maart 2015 - 90 daagse cruise incl. vluchten transfers Noord-Europese Stedencruise AIDAprima AIDAstella [€1.199,- Frankrijk Spanje Azië AIDAsol Caribbean AIDAIuna wan KuateLumr *wt Ktang PWfUHm 8 dagen Rotterdam, Hamburg, Southampton, Le Havre, Zeebrugge, Rotterdam Vertrek: wekelijks van 25 juni 2015 t/m 24 maart 2016 Vertrek: 12 mei, 9 juni, 7 juli, 4 augustus 15 dagen va. Amsterdam, Dover, Portland, Ferrol, Santander, Le Verdon, Brest, Le Havre, Hamburg, Amsterdam 16 dagen 17 dagen Bangkok, Koh Samui, Penang, Kuala Lumpur, Singapore, Ho Chi Minh Stad, Bangkok Vertrek: div. data van december t/m maart Incl. vlucht Koh Bridgetown, Castries, Roseau, Pointe-a-Pitre, St. John's, La Romana, Oranjestad, Willemstad, Kralendijk, El Guamache, St. George, Bridgetown Vertrek: div. data van november t/m februari Incl. vlucht hotel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 80