COlOfOI\ fDensenllnq.nl 'oor Menno Boehlé betaalbare kwaliteit Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio O flensenlinq.nl I 55 Jacomintje de Nood - Haak Mientje Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame zus, schoonzus en tante Tannetje Catharina Hoekman zeggen wij u hartelijk dank. Familie Hoekman Terneuzen, maart 2014 Jan Post Voor het vele meeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze moeder en oma Catharina Eggebeen-Paauwe willen we jullie allen hartelijk bedanken. Het doet ons goed. Hans en Corinda Wiskerke-Eggebeen Rianne en Lourens Lars Hanck Elke Goes, maart 2014 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming welke wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zijn wij u allen zeer dankbaar. Jacco en Anita Lean en Martin en kleinkinderen De beste service van Nederland. es$"a ónze bei bekroonde web amilieberichten Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande zaterdag 15 maart 2014 V Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zus en schoonzus zeggen wij u hartelijk dank. Familie Haak Familie de Nood Maart 2014 Het gemis zal altijd blijven, maar uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader was en is een enorme steun. De vele kaarten met lieve woorden, de bloemen en uw aanwezigheid bij zijn afscheid waren overweldigend en ontroerend. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Nicole Schillemans Dirk en Evelien De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en mijn zoon heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons erg goed gedaan. Familie Post Vlissingen, maart 2014 Rick Gerarda Vermue-Tabak Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Slurttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55