j? V f Johanna Louwerse Willie de Rijke-Rooze Arjan Brouwer Maria Tuk-Engels Hl9nsenlinq.nl Rudi Leuvelink Ruud Verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve neef Ruud Leuvelink In de leeftijd van 57 jaar. Vlissingen S. Sanderse-de Smid Oost-Souburg N. Sanderse-Passenier neven en nichten Wij wensen Suus, Jan en Leni heel veel sterkte met het verwerken van het verlies van Ruud. Oost-Souburg, 13 maart 2014 Ted Corstens Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Het is ons tot steun geweest. Familie Louwerse Biggekerke, maart 2014 Bakker Wij willen hierbij iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en al uw blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Johannes van Belzen Hannes Dit warme medeleven heeft ons bijzonder goed gedaan en is ons tot grote steun en troost geweest. Familie van Belzen Arnemuiden, maart 2014 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de belang stelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Adriana de Kam-van de Kreeke Uw medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2014 Willem Gijsbrecht Koster Hanny Rodermond - van Hoeijdonck Mede door uw aanwezigheid, uw gesproken of geschreven woorden rondom het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder en oma voelen wij ons gesteund in het verdriet om haar heengaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen Veere, maart 2014 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager, oom en oud-oom Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Fam. Brouwer Middelburg, maart 2014 Wij missen haar liefde, warmte, wijze woorden, interesse, begrip, humor, hartelijkheid en zoveel meer! Gelukkig zijn wij, met alle mooie herinneringen. Tranen en een glimlach wisselen elkaar af. Zo gaan wij verder met ons leven, zonder onze allerliefste moeder, schoonmoeder en superoma Uw hand, kus, omarming, kaart, brief of berichtje heeft ons erg goed gedaan. Hartverwarmend! Hiervoor onze hartelijke dank. Helma en Peter Jacco Annemieke en Wilco Zierikzee, maart 2014 54 Ifamilieberichten zaterdag 15 maart 2014 Na een leven vol vriendschap en zorgzaamheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Ruud Middelburg 1 november 1956 Aagtekerke 13 maart 2014 We hebben het goed gehad samen. Suus Leuvelink Jan Leuvelink Leni Beijer Lilian en Benjamin Jasper en Sill Vrienden Een speciaal woord van dank aan mevrouw W. Huisman, huisarts en de medewerkers van Buurtzorg Veere voor hun professionele, liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Abelenlaan 5 4334 CA Middelburg De crematiebijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 21 maart 2014 om 15.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Ruud is op "De Wijde Blik", waar hij zo graag was. U kunt hier afscheid van hem nemen op maandag 17 maart tussen 19.30 en 20.00 uur, Zuiverseweg 3, Aagtekerke. Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt ie haar warme stralen. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je losgelaten, je bent en blijft de allerliefste. Lid in de Orde van Oranje-Nassau echtgenoot van Erna van Hecke eerder gehuwd geweest met Anny Zeverboom Schipluiden, 23 oktober 1929 Terneuzen, 14 maart 2014 Axel: Erna Corstens-van Hecke Kinderen Kleinkinderen Correspondentieadres Sint Maartenlaan 10, 4571 CT Axel De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 19 maart om 13.00 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Het gemis is groot, maar uw hartverwarmende betrokkenheid en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van i geweest. I gedaan te mogen ervaren dat hij in ven voor zovelen veel heeft betekend. Alie Bakker-Haaring Conny en Roy Evy, Jolyn, Mylan Jolanda en Donald Axel, maart 2014 Voor uw belangstelling en deelneming na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa betuigen wij onze oprechte dank. mevr. Koster - van Sorgen Hans en Wilma Catholien Thijs en Jenny Vlissingen, maart 2014 De overweldigende belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Cornells Jacob Traas hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen. Breskens, maart 2014 De overweldigende belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en dochter hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Martin Kirsten en Daan, Julia Michel en Marita Ma van Hoeijdonck Oost - Souburg, maart 2014 Bedankt voor de grote belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Jacob van Luijk Speciaal dank voor de goede zorgen van Dr. van der Maas, alle medewerkers in Huize Emmaüs, de nacht verpleging van ZorgSaam, de medewerkers van Monuta uitvaartzorg Oostburg. Corry van Luijk - Verhage Kees en Sylvia Coby en Patric Hans en Suzan en kleinkinderen. IJzendijke, maart 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54