J 4: Anthonia Joanna Maria van 't Westeinde-van Velthoven Elisabeth Tannetje Leendertse - Lies Lies Leendertse CP D1ensenlinq.nl I 53 Juliën Guillaume Frédéric de Crooy - Ben - Tonnie Catharina Verduijn Cathy - Cathy Verduijn Jacob Dieleman We nemen afscheid van onze buurvrouw en vriendin Janny Jan Adrie en Coby Co Leo en Tonja Anton en Bep Jan en Gerrie Frans en Sjanie Johan en Wil Meijer Kees en Engelien Rien en Marie Nellie Leo en Mini Betsy Kamperland, 14 maart 2014 zaterdag 15 maart 2014 There is an old belief that on some distant shore far from despair and grief old friends shall meet once more. Bye, bye Geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 93 jaar. M.C. de Crooy-van Vlijmen Boyke Pietje -in liefdevolle herinnering- Judy de Crooy Erwin de Kam Caju Francesco Riëlle en Rick Perry 12 maart 2014 Correspondentieadres: Oostzeestraat 11, 4388 GJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 17 maart van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen witte bloemen _IL_ Bedroefd delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde en zorgzame moeder en oma echtgenote van Jan van 't Westeinde 11992 20 januari 1930 Zierikzee 112 maart 2014 Sjaak van 't Westeinde in herinnering Alphen aan den Rijn, Cokkie van 't Westeinde Herman van Langen Kirsten Myrte Kapelle, Ben van 't Westeinde Alexandra van 't Westeinde- van den Dries Josje Margot en Nando Sophie Zierikzee, Trudie van 't Westeinde Lucas Roose Anthe Jantje van 't Westeinde in herinnering Zierikzee, Hofferstraat 22 Correspondentieadres: Poststraat 46,4301 AD Zierikzee De uitvaartdienst zal woensdag 19 maart gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molen straat 86 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Enige en algemene kennisgeving. Intens verdrietig en diep geschokt zijn wij dat de HEERE plotseling uit ons midden.heeft weggenomen 31-07-1965 10-03-2014 Uit aller naam: Familie Kleunen Familie Verduijn Correspondentieadres: Oranjeplein 102, 4388 AH Oost-Souburg De begrafenisplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. 31-07-1965 10-03-2014 Je was voor ons een voorbeeld van een echt kind van God. Oprecht in je liefde voor Hem maar ook voor ons. Vaak zei je: Ik wil zo graag bij de Here Jezus zijn. Hij heeft je gebed, sneller dan wij verwacht hadden, verhoord. Tot ziens lieve Cathy en dankjewel voor al het goede watje ons hebt gegeven. Rust maar zacht in Jezus armen. Vlissingen: Medewerkers en bezoekers van het 'Scheldeatelier' Stichting MGB, Badhuisstraat 66 Vlissingen: Evangeliegemeente 'De Blinkende Morgenster' Dr.Stavermanstraat 61-63 Ik heb het leven liefgehad U allen evenzeer Graag had ik hier nog wat vertoefd Helaas, dat mocht niet meer Na een aantal moeilijke laatste levensjaren is toch nog vrij onverwachts overleden mijn dierbare man, onze lieve pa en trotse opa ~Jaap~ echtgenoot van Conny Gaanderse Terneuzen, 6 mei 1926 f Terneuzen, 13 maart 2014 Terneuzen: Conny Dieleman-Gaanderse Terneuzen: Cora en Rinus Meertens-Dieleman Tilburg: Marjolein en Kevin Tilburg: Michel Correspondentieadres Rodenbachstraat 93 4532 CX Terneuzen De afscheidsplechtigheid, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op dinsdag 18 maart om 14.00 uur in het uitvaart centrum aan de Hughersluys 22 in Terneuzen. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van het uitvaartcentrum. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u van 13.30 tot 13.50 uur nog persoonlijk afscheid van Jaap nemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van "De Zoutvliet" en woonzorgcentrum "De Blide", voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder in de leeftijd van 82 jaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 14 maart 2014 Nieuwstraat 58, Kamperland Correspondentieadres: Oosthavendijk 11,4493 BK Kamperland De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 19 maart om 13:00 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:30 uur tot 12:50 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de kerkdienst zal om 15:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Ook indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, bent u van harte welkom. De herinnering aan wat er was zal rijk en dierbaar blijven. Onze lieve zus en schoonzus Lies Leendertse is overleden. Kamperland, Tanny van Liere-Leendertse Rinus van Liere (in herinnering) Flip Leendertse Francien Leendertse-Kant Eric Leendertse (in herinnering) Neven en Nichten Na een lang goed leven en een kort ziekbed, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Adriana Jacomina Jaantje) den Hollander-Leenhouts weduwe van Cor den Hollander in de leeftijd van 95 jaar. Kees en Marianne Renate en Danny Alisha Ina en Jean Paul t Anwar Shana en Leo Simone Valerie IJzendijke, 12 maart 2014 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 17 maart om 13.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.50 tot 13.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. correspondentieadres: Burgemeester van Rooseveltstraat 6, 4507 AG Schooftdijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53