Jubljpn]. ÏDUfé! 52 I I ft lieiM chtet Hlensenlinq.nl Jimi-Jaey Mark Junior de Muynck - Jacobs Bram Huijbregtse Klaartje Methorst Jan Huibrecht Dalebout Met pijn in ons hart, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van de vader van mijn kinderen, onze lieve vader en opa Lieven den Hollander - Leo 27 februari 1956 f 13 maart 2014 Nel Samantha Thomas Richard fayly Ronald Correspondentieadres: Hudsonstraat 9 4388 CR Oost-Souburg Leo is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg alwaar gelegenheid tot afscheid nemen, dinsdag 18 maart van 19.30 tot 20.15 uur. De crematieplechtigheid zal overeenkomstig de wens van Leo in besloten kring plaatsvinden. Plotseling is tot ons verdriet, op 58-jarige leeftijd overleden onze lieve zoon, broer en zwager Leo den Hollander Oost-Souburg: Pa en Ma den Hollander Peter en Els den Hollander Maddy den Hollander Oost-Souburg, 13 maart 2014 Na een goed leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, zus, groot - en over grootmoeder Marie Louise Castel - de Munck weduwe van Daniël Castel in de leeftijd van 93 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen En broer Vlissingen, 10 maart 2014 - De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden - - correspondentie naar: Zwinstraat 6,4374 BT Zoutelande - Wilj o 5cKtv\i"f - 7\)ijlcmd Adriaan Barentsen Adrie Barentsen Het bestuur en leden van klederdrachtvereniging "Mooi Zeeland" kregen het droevig bericht dat is overleden WIL DEL AA T-DE VENTE lid van onzevereniging Wij wensen haar man en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke dagen. Jo Koeman, voorzitter Marion Strik-van den Brande, secretaris zaterdag 15 maart 2014 Ontroerd en blij zijn wij met de geboorte van ons zesde kleinkind Hij zal de wereld op zijn eigen manier beleven Zoon van Anne-Wil Marco Broertje van Vico Anne-Fleur Postweg 17, 4421 NA Kapelle Martin Adrie Steketee Hoogesteger Hoera we hebben een kleinzoon! geboren op 11 maart 2014 te Santo Domingo - Dominicaanse Republiek Zoon van Mark de Muynck en Ana Matilde Jacobs Perez de trotse opa en oma Robbie en Ina de Muynck - Albregtse - Ghistelkerke 316 - 4511 JH Breskens 1 Op 20 maart zijn onze ouders en (over) grootouders 50 jaar geleden in het huwelijk getreden Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op vrijdag 21 maart van 16.00 tot 17.30 uur. t Waepen van Veere Markt 23-27 Veere Kinderen en (achter) kleinkinderen Kadotip: h Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Maria Pieternella Dingemanse Kattendijke, 11 juli 1941 Kortgene, 13 maart 2014 Kortgene: Marie Dalebout-Dingemanse Middelburg: Petra en Arthur te Kiefte-Dalebout Michael, Marc Leiderdorp: Marcel Dalebout en Nataly de Windt Valkenlaan 5 4484 RL Kortgene Voor bezoek graag even bellen. Overeenkomstig de wens van Jan zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Het leven is als sneeuw e kunt het niet bewaren We z'tjn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen var\ mijn lieve zus, schoonzus en onze tante sinds 2 juli 2000 weduwe van Kees Schmit ^Jongbloed in de leeftijd van 57 jaar. .Adriaan en Êlvera Alijlorxd \jordi en Daniëlle A^axime en Dennis 9"lianadorp, 13 maart 2014 Correspondentieadres: Beciusstraat 4 4388 BC Oost - Souburg Wilj o is overgebracht naar uitvaartcentrum De Binnenstad, Spoorgracht 6 te Den -Helder. Het laatste samenzijn rondom Wiljo is maandag 17 maart om 13.30 uur in genoemd uitvaartcentrum. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Herinner mij zoals ik was toen ik volop van het leven genoot Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fantastische opa Middelburg 29-1-1950 t Middelburg 13-3-2014 Middelburg: Elly Barentsen-Klaassen Leusden: Arianneen MarkDouwma-Barentsen Rodin en Esmée Middelburg: Marnixen Sandra Barentsen-v.d. Padt Luna J.P. v.d. Brandestraat 2,4336 BB Middelburg In een dienst van Woord en Gebed op dinsdag 18 maart om 11.30 uur in kerkcentrum "De Hoek steen", Roozenburgiaan 22, Middelburg, nemen we afscheid van Adrie. Na de dienst begeleiden we hem lopend naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, waar om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na terugkomst in "De Hoeksteen" is er gelegen heid de familie te condoleren. Verdrietig zijn wij, nu we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Adrie Barentsen in de leeftijd van 64 jaar. Wij wensen Elly en de kinderen veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Nel Osté-Barentsen Peter Osté Leanderen Debora, Levi Arnold en Anneke, Niels en Rick Martijn en Samantha Piet Barentsen Nancy Gideonse Wenn ich einmal soil scheiden, So schei de nicht von mir. Matthaeus Passion Onze dierbare zwager en oom is overleden Echtgenoot van Elly Klaassen Veldhoven Frans Klaassen Rinske Klaassen-Dijkstra Dronten Rien Klaassen Rina Klaassen-Geluk Neven en nichten Middelburg, 13 maart 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52