0\L flilTZPE.T^V Werkvoorbereider/Adviseur Servicemonteur Tl 2* VOORMAN REINIGING EN DESINFECTIE 1 Delta Gasservice advocatenkantoor WIJ ZOEKEN EEN FULLTIM RIEMENS MECHANISATIE BV 221 banen Functie-eisen Wat biedt OK Nutripet? Informatie Sollicitatie cla se advocaat jurist www.advoclaase.nl Assistenten Frontoffice ma/ farmacie zaterdag 15 maart 2014 De werkzaamheden: U vormt samen met uw collega's een team van industriële schoonmakers welke als taak heeft het professioneel reinigen en desinfecteren van de diverse productie-installaties en fabrieksruimten. Hierbij maakt u gebruik van hogedruk spuiten, reinigingsmiddelen en handgereedschap. U bent mede verantwoor delijk voor een juiste vaktechnische uitvoering van de werkzaamheden. De voorwaarden: U beschikt over een MBO niveau en hebt ervaring met het industrieel reinigen van productieomgevingen. U bent gewend in teamverband te werken en daarbij een voortrekkersrol in te nemen. Enige ervaring op het gebied van heftruck rijden is een pre. Er wordt gewerkt in verschillende dienstroosters. Voor deze functie geldt: Wij zoeken praktisch ingestelde kandidaten, zonder negen tot vijf mentaliteit welke bereid zijn om buiten de reguliere werkuren actief te zijn. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken zenden, of mailen naar k.wieringa@coroos.nl, het postadres: COROOS Conserven B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61,4420 AC Kapelle. Met productielocaties in Kapelle en 6eldermalsen is Corns een van de grootste conservenfabrieken van Nederland. Vers van het land, morden groenten en fruit direct bij ons in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met ruim 150 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisatie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze gemotiveerde medewerkers met een park van hi-tech productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 300 medewerkers zich elke dag opnieuw weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. In verband met onze groei hebben we plaats voor gemotiveerde collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. www.coroos.nl OK Nutripet is als producent van snacks voor honden en katten een onafhankelijk familieconcern, we richten ons op de productie van private label. Een vastberaden langetermijnvisie en een weloverwogen dagelijkse bedrijfsvoering hebben er inmiddels toe geleid dat retailers verspreid over Europa hebben gekozen voor OK Nutripet. Vanwege uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar een: COMMERCIEEL MEDEWERK(ST)ER BINNENDIENST (20 uur) Functie-omschrijving Onder de werkzaamheden vallen o.a.: Ondersteuning verkoop buitendienst internationaal. Zorg dragen voor en coördineren van een optimale informatiestroom. Onderhoud en beheer van bestaande accounts Wij verwachten van u: Minimaal MBO werk- en denkniveau. Goede communicatieve vaardigheden. Goede beheersing van de Franse, Spaanse en Duitse taal, in woord en geschrift. Een leuke baan bij een bedrijf met informele maar professionele werksfeer, waarin ruimte is voor eigen initiatief. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. collectief pensioen en reiskostenvergoeding) en een salaris conform de zwaarte van de functie. WWW.OKNUTRIPET.COM Motivatie met CV: info@oknutripet.com Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een - Als werkvoorbereider/adviseur ben je verantwoordelijk voor het adviseren en offertes uitbrengen bij particulieren en het voorbereiden van installatiewerk. - Wij vragen een MBO werk- en denkniveau en enkele jaren ervaring in de installatie techniek. Je hebt commerciële feeling en ervaring, kennis van Veiligheids- en Installatie-voorschriften betreffende gas, water en elektra en kennis van geautomatiseerde systemen (Office, Planning, Relatiebeheer). Je bent in het bezit van rijbewijs B. Je hebt goede sociale vaardigheden, bent zelfstandig, overtuigend en accuraat, analyserend en probleemoplossend ingesteld en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. - Als Servicemonteur maak je deel uit van een team van servicemontëurs, een 24-uurs professionele serviceorganisatie die ervoor zorgt dat onze klanten altijd verzekerd zijn van warm (tap)water en een comfortabel binnenklimaat. Na een korte inwerkperiode ga je zelfstandig aan de slag met het uitvoeren van onderhouds-, service- en storingswerkzaamheden aan warmwatertoestellen, cv- en combiketels en andere technische apparaten. - Wij vragen een technische achtergrond met een afgeronde opleiding servicemonteur. Je kunt zelfstandig onderhoud kunnen plegen en storingen verhelpen, bent in het bezit van rijbewijs B en je hebt een klantvriendelijke, kwaliteitsgerichte en commerciële instelling en de bereidheid tot het werken in storingsdienst. Voor beide functies bieden wij een boeiende, afwisselende baan in een dynamische onderneming met eigen verantwoordelijkheid, uitstekend salaris, prima arbeidsvoorwaarden, goede opleidingsmogelijkheden en volop kansen voor persoonlijke ontwikkeling. Delta Gasservice is de full service-organisatie in Zeeland en West-Brabant voor Essent als het gaat om warmte en comfort in huis. Met een voor heel Zeeland en West-Brabant dekkend netwerk van gespecialiseerde installatiemonteurs en servicemonteurs staat Delta Gasservice garant voor een zorgeloos wooncomfort. Is een van deze functies precies iets voor jou? Stuur dan een brief met CV aan Delta Gasservice, Arnesteinweg 48B, 4338 PD te Middelburg of per email naar infoOdeltagasservice.nl Voor evt. nadere inlichtingen kun je informeren bij dhr. C. van Tiel, telefoon 0118 - 635256. Voor onze vestiging in IJzendijke zijn we op zoek naar een fulltime: Hoofd Magazijn Functieomschrijving Als hoofd magazijn ben je verantwoordelijk voor de optimale ontvangst, opslag en uitgifte van onderdelen. Door actief voorraadbeheer en goede contacten met leveranciers weet je op het juiste moment de seizoens gebonden onderdelen in te kopen. Functie eisen Je beschikt over een MBO-4 werk/denk niveau Je hebt ruime ervaring met computersystemen Je beschikt over commerciële vaardigheden Je hebt ervaring als magazijnmedewerker Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden in zowel woord als geschrift. Kennis van de Duitse en Engelse taal zijn een pré. Enige affiniteit met de landbouwsector verdiend onze voorkeur. Arbeidsvoorwaarden We bieden goede arbeidsvoorwaarden, deze willen we u graag nader toelichten. Interesse? Stuur dan je CV met een korte motivatie naar: Riemens Mechanisatie BV Ter attentie van dhr. C.Riemens Postbus 19 4515 ZG IJzendijke c.riemens@riemensbv.nl Zachariasweg 3 4515 MC IJzendijke T 0117 301553 info@riemensbv.nl www.riemensbv.nl «4 Op zoek naar een dynamische job in de wegenbouw bij een modern familiebedrijf waar geen dag hetzelfde is? Laadschopmachinist Je zorgt voor het correct laden van de grondstoffen op de vrachtwagen, zeef en breekinstallatie. Verder sta je in voor het afmaken van de beddingen, in bouwen van steenslag enz. en zorg je ervoor dat je werkterrein overzichtelijk en ordelijk blijft. Ploegbaas DE JUISTE WEG Je geeft leiding aan een vaste ploeg wegenwerkers, je meet en zet uit. Je con troleert de kwaliteit en de vooruitgang van het werk en zorgt voor een goede en vlotte afwerking van je opdracht zoals opgedragen door je werfleider. Je werkt mee en trekt de ploeg. Aanbod" - Bij ATF maak je deel uit van een familiebedrijf, er zijn dus korte lijnen. - We bieden loon naar prestaties We geven om onze medewerkers, je loon wordt steeds mooi op tijd betaald en wij verzorgen je administratie, zo heb je geen overbodige papieren rompslomp - Bovendien werk je tijdens de daguren, geen weekend- of avondwerk dus! Bij ATF werk je bovendien steeds met modern materieel, hechten we belang in opleidingen op maat, heb je reële doorgroeimogelijkheden ën worden er regelmatig teambuilding activiteiten georganiseerd. ATF nv Putsebaan 5 2040 Zandvliet S 32 3 568 69 49 jobs@atf.be Meer info: www.atf.be Wegens groei van ons kantoor zijn wij op zoek naar een voor de algemene civiele praktijk en personen- en familierecht Interesse of meer info? Stuur uw cv met motivatie naar: Advocatenkantoor Claase t.a.v. Mariska Claase Markt 14531 EP Terneuzen of per mail: claase@advoclaase.nl Tel. 0115-71 26 41 Scheldezoom Farmacie B.V. zoekt per scheloezoom direct enthousiaste voor de Apotheek ADRZ Goes en de Apotheek Scheldezoom 's-Gravenpolder afdeling Ouderenzorg Het betreft een dienstverband van minimaal 24 uur en maximaal 36 uur per week, voor de duur van 1 jaar. Na dit jaar is er een mogelijkheid tot een contract voor onbepaalde tijd. Wij zoeken kandidaten die in het bezit zijn van het diploma apothekersassistent. De volledige advertentieteksten zijn te lezen op www.scheldezoom.nl Vacaturenummer: 020 03.02 (Apotheek ADRZ Goes) Vacaturenummer: 020 03.03 (Apotheek Scheldezoom 's-Gravenpolder afdeling Ouderenzorg)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22